VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené

Goto down 
+3
dusan hanuliak
pablo1
Karol
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime30/9/2011, 08:24

Ahoj, prosím vás, neviete niekto poradiť, v čom by mohol byť problém, keď momentálne s autom spravím max. rýchlosť len 130 km/h...? Minulý týždeň ešte som šiel k priateľke do ZA po diaľnici, spravil som asi 190 km/h(to len na chvíľku, aby som prevetral motor raz za čas) a keď som šiel naspäť, tak mi to vytiahlo max. na 130 km/h a ani o dielik viac pri pedáli stlačenom úplne na podlahe...teraz viac ako tých 130 na ňom nedám a pomalšie sa aj k tejto rýchlosti dopracujem....inak všetko ide tak ako má, nevidím žiadny rozdiel v prevádzke oproti predošlému stavu. Ďakujem, Karol


Naposledy upravil Karol dňa 13/10/2011, 07:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár
pablo1


Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm
Bydlisko : Kokava nad Rimavicou

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime30/9/2011, 09:36

dignostika ti ukaze chybu,moze to byt vselico npr:regulacia turba,ventil N75,Egr.......... Smile
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime30/9/2011, 09:41

Ďakujem...a ukáže mi to akákoľvek diagnostika aj so starším softvérom...?
Návrat hore Goto down
dusan hanuliak
Autoškolák
Autoškolák
dusan hanuliak


Male
Registrácia : 21.01.2011
Počet príspevkov : 128
Auto : TDI

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime1/10/2011, 06:42

skontroluj si podtlakove hadičky od ventilov ku turbu ak si ich nikdy nemenil tak ich vymen môžu biť popraskané mal som podobny problem bola "zgremblena" podtlakova hadička ktora vedie ku turbu tak so vymenil všetky hadičky a problem bol preč. Very Happy
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime3/10/2011, 07:39

no neviem, či to môže byť nejaká hadička, abo nejaká mech. chyba, lebo som zaregistroval, že odkedy mám tento problém, tak sa mi zo dvakrát auto pri dlhšej jazde správalo úplne normálne, že zrazu začalo všetko fungovať tak, ako má...auto začalo po nejakom čase jazdy mať ťah, ako má mať, ale po jeho odstavení na pár hodín a opätovnom používaní bol problém opäť aktuálny, proste nad 130 mi to nevytiahne a žiadne turbozrýchlenie pri šliapnutí na pedál necítim...chcem ho dať dnes na diagnostiku, ale v aut. servise Automax pýtajú za to 30 eúr, čo sa mi zdá prehnaná cena, tak idem k jednému mechanikovi-elektrikárovi, ktorý to robí za 10...ale aj keď niečo ukáže diagnostika, čo potom..???..nemám žiadneho známeho, čo by sa na to pozrel, ja ani neviem riadne, čo je to turbo a kde je a kopec peňazí sa mi za to vyvaliť teda nechce.. už tým servisom akosi neverím... Sad
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime5/10/2011, 09:17

Skontroluj si hadicky ako uz tu bolo pisane. Chod do drogerie a kup si sprej na kontakty. Odpoj vycisti a pripoj vsetky konektory ktore najdes v motorovom priestore a nezabudni ani na riadiacu jednotku. Vyskusaj jazdou a ked nepomoze skontroluj aj sacie potrubie na netesnosi...aj to co je za turbom po prude vzduchu. Odmontuj aj ventil riadenia plniaceho tlaku...najdes ho ked pojdes od turba po hadicke. Budes potrebovat privod 12V aby si ho vedel pracvakat a technicky benzin kusok hadicky a striekacku na precistenie. Ak nic nezabere je mozne, ze niektore cidlo alebo ventil riadiaci turbo je na odchode do vecnych lovist a preto este obcas zafunguje a auto ide dobre.
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime5/10/2011, 09:28

baciluss napísal:
Skontroluj si hadicky ako uz tu bolo pisane. Chod do drogerie a kup si sprej na kontakty. Odpoj vycisti a pripoj vsetky konektory ktore najdes v motorovom priestore a nezabudni ani na riadiacu jednotku. Vyskusaj jazdou a ked nepomoze skontroluj aj sacie potrubie na netesnosi...aj to co je za turbom po prude vzduchu. Odmontuj aj ventil riadenia plniaceho tlaku...najdes ho ked pojdes od turba po hadicke. Budes potrebovat privod 12V aby si ho vedel pracvakat a technicky benzin kusok hadicky a striekacku na precistenie. Ak nic nezabere je mozne, ze niektore cidlo alebo ventil riadiaci turbo je na odchode do vecnych lovist a preto este obcas zafunguje a auto ide dobre.

Vďaka, len keby som ja vedel, kde je turbo a ako to vyzerá a aj riadiaca jednotka... rendeer
Včera som šiel do TN a keď som šiel späť po diaľnici, zasa všetko fungovalo tak, ako má...nerozumiem tomu...a keby bolo nejaké čidlo, abo ventil v ťahu, vypísala by diagnostika chybu...? Question
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime5/10/2011, 09:29

Karol napísal:
baciluss napísal:
Skontroluj si hadicky ako uz tu bolo pisane. Chod do drogerie a kup si sprej na kontakty. Odpoj vycisti a pripoj vsetky konektory ktore najdes v motorovom priestore a nezabudni ani na riadiacu jednotku. Vyskusaj jazdou a ked nepomoze skontroluj aj sacie potrubie na netesnosi...aj to co je za turbom po prude vzduchu. Odmontuj aj ventil riadenia plniaceho tlaku...najdes ho ked pojdes od turba po hadicke. Budes potrebovat privod 12V aby si ho vedel pracvakat a technicky benzin kusok hadicky a striekacku na precistenie. Ak nic nezabere je mozne, ze niektore cidlo alebo ventil riadiaci turbo je na odchode do vecnych lovist a preto este obcas zafunguje a auto ide dobre.

Vďaka, len keby som ja vedel, kde je turbo a ako to vyzerá a aj riadiaca jednotka... rendeer
Včera som šiel do TN a keď som šiel späť po diaľnici, zasa všetko fungovalo tak, ako má...nerozumiem tomu...a keby bolo nejaké čidlo, abo ventil v ťahu, vypísala by diagnostika chybu...? Question
Ano pisala by to.
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime5/10/2011, 10:16

Dík, no tak to dnes pôjdem dať na diagnostiku, lebo doteraz sme sa k tomu s tým servisákom nedostali....paradox je, že tan servisák, ku ktorému to idem dať diagnostikovať mal moje auto na takej malej oprave asi pred mesiacom u seba a vlastne odvtedy mi to nefunguje tak, ako má...:-(
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime7/10/2011, 13:33

Karol napísal:
Dík, no tak to dnes pôjdem dať na diagnostiku, lebo doteraz sme sa k tomu s tým servisákom nedostali....paradox je, že tan servisák, ku ktorému to idem dať diagnostikovať mal moje auto na takej malej oprave asi pred mesiacom u seba a vlastne odvtedy mi to nefunguje tak, ako má...:-(
No podaj hlasenie nech vieme ci si na nieco prisiel.
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime7/10/2011, 14:41

jasné, akurát mi to bude diagnostikovať...má prísť za mnou do roboty, tak hádam dojde...inak som volal do iného servisu, povedal som im o čo ide a tam mi povedali, že nemusím to dávať ani diagnostikovať, že škoda peňazí, že hneď mi to opravia...teda vo voľný termín, v utorok...ale približnú cenu za opravu mi nechceli povedať ani za nič, tak neviem....
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime8/10/2011, 10:23

Karol napísal:
jasné, akurát mi to bude diagnostikovať...má prísť za mnou do roboty, tak hádam dojde...inak som volal do iného servisu, povedal som im o čo ide a tam mi povedali, že nemusím to dávať ani diagnostikovať, že škoda peňazí, že hneď mi to opravia...teda vo voľný termín, v utorok...ale približnú cenu za opravu mi nechceli povedať ani za nič, tak neviem....
Nooo tak to su asi ini kovboji...Tuto vec vie sposobit vela veci...a pocitam ze ani oni by sa nepohli bez diagnostiky a urobili by ju ako prvy krok. Kolko pyta za diag.ten co ma za tebou prist?
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime10/10/2011, 07:27

kovboji sú aj tí samizdá, čo mi to majú diagnostikovať...aby som to upresnil, tak v piatok zasa nemal čas, takže mu to tam idem hneď terazky zaviesť a mal by to dokedy pôjdem domov z roboty zvládnuť...ešte že to je kúsok od mojej roboty, takže majú na to skoro celý deň...za diagnostiku pýta 10 očí...hovoril ešte niečo o váhe vzduchu, že aj to by mohlo byť, že má aj váhy nejaké...a keď som šiel dnes do roboty, robí to tak 20 km, tak zasa fungovalo všetko ako malo, tak už som z toho jeleň...hadičky to asi nebudú, lebo som ich kukal pri zapnutom motore a nevidel som nič neobvyklé...chcem sa ešte spýtať, na tom turbe je taký piestik pohybujúci sa v takej ako šošovke a čo som videl video, tak ako sa pridáva plyn, tak by sa to malo hýbať, mne to nerobí nič, ani sa to nepohne, ani neviem, čo to je, v podstate sa v tom absolútne nevyznám, aj keď som tu čítal kopec článkov o tom, musel by mi to niekto ukázať čo je čo a ako to má fungovať...myslím, že intercoler(to som si tiež našiel, čo to vlastne je) je v poriadku, žiadny olej nevyteká a je to všetko suché... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime10/10/2011, 14:49

takže po diagnostike idem dať turbo na repas, potom uvidím a dohodím sem ďalšie podrobnosti... Sad
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime13/10/2011, 07:34

Zdravím, takže turbo je vymenené za repasované, že vraj sú tam menené všetky vnútorné komponenty, lopatky, ložiská a čo ja viem ešte čo...bola menená membrána za novú, vzduchový filter...repas s membránou ma vyšiel na 280 eúr a demontáž+montáž+vzduchový filter na 100 eúr...cena repasu závisí od stavu turba, ktoré má byť menené a ja som ho mal vcelku v dobrom stave, v podstate bolu funkčné, len membrána bola špatná úplne....záruka 12 mesiacov...auto teraz jazdí, no proste nádhera,je to neporovnateľný rozdiel a najmä spotreba ide dolu dosť rapídne...turbo si nádherne píska, takže zatiaľ veľká spokojnosť...dúfam, že u to vydrží čo najdlhšie... cheers
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime14/10/2011, 20:34

gratulujem Very Happy k ozdraveniu tvojho taatosa mna to caka Neutral uz pocitujem znizenie vykonu . . . rotor v turbe ma volu aj spotreba nieje ako predtym je asi o 1 az 1.5 litra viac ako kedy hlavne kratsie trate . . . . .
Návrat hore Goto down
dodo1
Začiatočník
Začiatočník
dodo1


Male
Registrácia : 03.06.2011
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf4 1.9TDi 66kw AGR
Bydlisko : Košický kraj

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime15/10/2011, 21:52

no ja tiez prispejem.. mna to turbo zlostilo asi pred 2mesiacmi..hlavne ked som napr.v 80km/h na 5.rychlosti stlacil viac plyn tak pekne tahal asi do 150 a naraz vykon bum dole.a ako bolo spominane rychlost pomaly klesala na cca 130km/h a dost.ked som zastavil,vypol motor znova nastartoval tak vsetko bolo ok.auto islo pekne,tahalo jak ma..a cca 2mesiace ziadny problem......a dnes..milackovi som kupil nove zimne gumy tak som bol prezut...a ten vykon mi dnes spadol 2x..../musel som proste vypnut a znova nastartovat/ cely nestastny som z toho
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime17/10/2011, 07:50

ďakujem cez slzy... rendeer ....jasné, treba to dať na diagnostiku, nech to pozrú aj za jazdy a vylúčia možné závady a potom šup na repas...ale ja som sa dlho netešil z auta, lebo hneď na druhý deň mi zasa z ničoho nič odišlo servoriadenie, asi bufero na strane spolujazdca, lebo v gumovej manžete sa hromadí olej, tak teraz už skoro týždeň riešim toto a auto je zavreté v garáži, lebo jazdiť sa na tom nedá, olej hneď vytečie...myslíte, že repas servoriadenia by to spravil...?...neobávali by ste sa toho ohľadom bezpečnosti...?...jeden repas mám na ruke, servisák z autorizovaného servisu VW na tom nevidí nič zlé, ale zasa druhý chalanisko mi takúto vec odporúča novú...že mi môže zohnať servo od 250 do 400 eúr nové, čo sa mi moc nezdá...čo vy na to...? confused
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime17/10/2011, 18:22

asi skor nove riadenie no ako sa ty citis financne . . .
Návrat hore Goto down
Karol
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 46
Registrácia : 14.02.2011
Počet príspevkov : 98
Auto : G4 Ocean, ALH, mod. rok 2004
Bydlisko : Považská Bystrica

Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime18/10/2011, 07:20

finančne som na tom horšie ako pod psa...dnes mi to idú robiť, tak som sa rozhodol pre repasované servo za 200 eúr, lebo nové by ma vyšlo na 400 a bohhovie od akého výrobcu a ani na to nemám...a na to repasované dávajú záruku 24 mesiacov a že vraj to vozia niekde z Čiech, že tam to opravujú, tak uvidím...aj som z toho trochen jeleň, lebo niekto hovorí, že tých servoriadení na Golf 4 je viacej druhov(asi 5) a iný, že tam je len jeden druh na všetky typy G4, tak už fakt neviem, dúfam, že to bude pasovať...je zložitá tá výmena servoriadenia na VW a môžu to z hľadiska kvality a bezpečnosti robiť aj bežní mechanici...?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Empty
OdoslaťPredmet: Re: Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené   Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba  turba/vyriešené Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Auto vydá max. 130 km/h po diaľnici, chyba turba/vyriešené
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Chyba motora,nieco s rozvodami
» Problem Golf IV 14.16V (chyba motora)
» problem s sdi,elektro chyba

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: