VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
RastyFlyer
Začiatočník
Začiatočník
RastyFlyer


Vek : 33
Registrácia : 12.09.2011
Počet príspevkov : 8
Auto : VW Golf Mk.IV 1.4 16V

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime13/9/2011, 15:32

Nazdar chlapi,, mam taky jeden problemik,, z nadrzky na chladiacu mi mizne voda. Po prejdeni 200km asi 1dcl vody zmizne. V chladiacej nie je ani stopa po oleji a ani v oleji nie je voda. Neviete cim to moze byt? A este sa chcem opytat ci je nieco pravdy na tom, ze ked na vicku od nadrzky na chladiacu chyba ten tesniaci pruzok (zrejme ho niekto umyselne vybral lebo sa mu prehrievala voda) ci to moze byt prasknute tesnenie, nebodaj cela hlava... diky zatim
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime13/9/2011, 16:51

Smile no, tak vitaj ... môže byť že ti tá voda mizne práve kvôli tomu že tam to tesnenie nemáš, môže to byť prasknutý chladič alebo hadica, alebo povolená eska páska na hadici, najprv pozri takéto veci, či náhodou niekde nenájdeš nejakú vlhkosť a to tesnenie pod hlavou nechaj radšej ako plán B, a ešte aj podla toho či sa tebe prehrieva motor,lebo to nespomínaš.
Návrat hore Goto down
RastyFlyer
Začiatočník
Začiatočník
RastyFlyer


Vek : 33
Registrácia : 12.09.2011
Počet príspevkov : 8
Auto : VW Golf Mk.IV 1.4 16V

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime13/9/2011, 18:50

vdaka:) motor sa mi neprehrieva,, ale mam problem aj s ukazovatelom teploty,, ukazuje mi, ze je motor zohriaty na 90, potom rucicka klesne na nulu, o par minut opat vyskoci na 90 a tak dookola. Neviem ci to moze byt termostatom alebo cim. Teraz v teplom obdobi mi to nerobi az take starosti. Bojim sa ale zimy, ci sa motor dokaze zohriat na prevadzkovu teplotu. Nevies nahodou ci ten termostat alebo ukazovatel teploty nemoze mat nieco spolocne aj s dojazdovym ventilatorom? Auto mam uz takmer pol roka a este sa mi nezapol po tom, ako som vypol motor.
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime13/9/2011, 19:30

no ja by som povedal ze ta strata vody moze byt sposobena tym ze nemas to tesnenie na vicku ako tu spominal Lajo lebo sistem tam je pri zohriati motora pod tlakom a kedze ti to netesni tak sa ti voda odparuje popripade mozes mat aj nejaku tu netesnost to ked dobre poprezeras vsetky spoje tak urcite ak je nieco vadne to najdes a rucicka teplomera ti moze skakat aj koli zaoxidovanym kontaktom na teplotnom cidle popripade moze byt niekkde prelomeny kablik skus take veci poprezerat. a nakoniec ten ventilator sa ti yapina iba ak je motor prehriaty (nad 90 stupnov) cize napriklad ak stojis v kolone cize auto si musi pomoct k ochladeniu ventilatorom
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime13/9/2011, 19:43

Smile presne tak Janny, teplomer bude určite problém v čidle, jedine ešte možno nejaký studený spoj v budíku, a inak ak chceš aby ti zopol ventilátor, tak nechaj naštartované auto na mieste 15min. a uvidíš že zopne
Návrat hore Goto down
RastyFlyer
Začiatočník
Začiatočník
RastyFlyer


Vek : 33
Registrácia : 12.09.2011
Počet príspevkov : 8
Auto : VW Golf Mk.IV 1.4 16V

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime14/9/2011, 11:27

diky chlapi:))
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime14/9/2011, 20:06

daj potom vediet naco si dosiel
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??   Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou?? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moze to byt prasknute tesnenie pod hlavou??
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prasknute celne sklo
» Svetielko nad hlavou :D
» vymena tesnenia pod hlavou
» Tesnenie pod podtlakovou pumpou
» tesnenie EGR o katalogove cislo

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: