VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

  rozvody, zvýšená teplota vody..

Goto down 
AutorSpráva
alexisz
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 24.08.2011
Počet príspevkov : 1

 rozvody, zvýšená teplota vody.. Empty
OdoslaťPredmet: rozvody, zvýšená teplota vody..    rozvody, zvýšená teplota vody.. Icon_minitime24/8/2011, 21:23

Zdravím priatelia. prosím Vás pomôžte mi, nie som velký mechanik t.j. žiadny.. mám 1,4 gollfa IV 55kw,, predvčerom mi začala voda stúpať na vyše 120.. bolo to cestou do roboty... myslel som si že to bude termostat, tak som ho vybral aj som prešiel 20 km no potom keď som na to trošku šliapol tak mi začala zase vyvierať.. došiel som domov že sa na to kuknem a došiel som na to že mi nezapína ventilátor.. bude to pumpa alebo čidlo?? hmm.. ale to najhoršie došlo až potom, pri rozvodoch som videl že z plastu ktorá kryje rozvody vystáva (prerazil dekel) nejaké železné koliečko, dal som dole dekel a bol to šponovák na ozubenom remeni bol totalne ohnutý a šúchal mi remenicu... nemám to ešte rozobrané čo všetko budem musieť meniť, ako je tam ten šponovák prichytený .... ďajujem pekne..

p.s asi to stúpanie vody s tým šponovákom (alebo ako sa tomu hovorí) nebude mať spojitosť.. jaj zabudol som ani kúrenie mi nejde.. trošku veľa naraz, kedže ja ho už mám 5 rokov a doposiaľ som s ním nemal problém.. ešte raz ďakujem za hocijakú radu.. Smile
Návrat hore Goto down
 
rozvody, zvýšená teplota vody..
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Teplota vody
» teplota vody
» svieti teplota vody
» BLIKA KONTROLKA VODY
» unik vody z ostrekovaca

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: