VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 kontrolka motora

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
fotr
Začiatočník
Začiatočník
fotr


Male
Vek : 64
Registrácia : 09.04.2011
Počet príspevkov : 17
Auto : VW Golf 1.4 16V r.v.2002 motor AXP
Bydlisko : Veľký Krtíš

kontrolka motora Empty
OdoslaťPredmet: kontrolka motora   kontrolka motora Icon_minitime4/6/2011, 18:27

Syn sa učil jazdiť na mojom golfíku.Podarilo sa mu zastaviť bez vyšliapnutia spojky/zastavil cez rýchlosť/.Autom začalo trhať a zastavilo sa.Potom sa pohol ďalej.Po niekoľkých takýchto zastaveniach sa rozsvietila kontrolka motora.Viem že najlepšie je to napojiť na VAG ale nechcem čakať do pondelka.Auto funguje normálne ďalej nebadať žiadnu zmenu ale svieti tá kontrolka.S čím mám počítať že motoru niečo je?Čo asi bude nutné opraviť?Stretol sa s takýmto problémom niekto?
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

kontrolka motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka motora   kontrolka motora Icon_minitime4/6/2011, 20:21

fotr napísal:
Syn sa učil jazdiť na mojom golfíku.Podarilo sa mu zastaviť bez vyšliapnutia spojky/zastavil cez rýchlosť/.Autom začalo trhať a zastavilo sa.Potom sa pohol ďalej.Po niekoľkých takýchto zastaveniach sa rozsvietila kontrolka motora.Viem že najlepšie je to napojiť na VAG ale nechcem čakať do pondelka.Auto funguje normálne ďalej nebadať žiadnu zmenu ale svieti tá kontrolka.S čím mám počítať že motoru niečo je?Čo asi bude nutné opraviť?Stretol sa s takýmto problémom niekto?
podla mna mas preskoceny remen na rozvode,treba nastavit rozvody..ak nemusis tak nejazdi Wink
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

kontrolka motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka motora   kontrolka motora Icon_minitime4/6/2011, 21:56

skus tak zo pted desat krat naštartovať a zhasnut motor ak kontrokla nezmizne moze to byť niečo važnejsie ak hej tak je to sporadicka chyba
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kontrolka motora Empty
OdoslaťPredmet: Re: kontrolka motora   kontrolka motora Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kontrolka motora
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kontrolka motora
» Kontrolka elektroniky motora
» teplota motora - kontrolka
» Svieti kontrolka motora
» kontrolka teploty motora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: