VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Otvorené turbo??

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Jojči
Autoškolák
Autoškolák
Jojči


Male
Vek : 34
Registrácia : 17.04.2011
Počet príspevkov : 58
Auto : Golf IV 81kw
Bydlisko : Banská Štiavnica

Otvorené turbo?? Empty
OdoslaťPredmet: Otvorené turbo??   Otvorené turbo?? Icon_minitime13/5/2011, 14:33

máte s tým niekto skúsenosti?? známi mi vravel, že mal na brave otvorené turbo vraj odtial vybral nejaku klapku alebo niečo podobné a turbo mu zapínalo už pri malých otáčkach... je to možné?? ak áno tak nepokazím tým turbo alebo niečo?? poprípade ako na to Very Happy
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Otvorené turbo?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otvorené turbo??   Otvorené turbo?? Icon_minitime13/5/2011, 15:18

Jojči napísal:
máte s tým niekto skúsenosti?? známi mi vravel, že mal na brave otvorené turbo vraj odtial vybral nejaku klapku alebo niečo podobné a turbo mu zapínalo už pri malých otáčkach... je to možné?? ak áno tak nepokazím tým turbo alebo niečo?? poprípade ako na to Very Happy

ja by som na tvojom s tym nexperimentoval,turbo nie je lacna zalezitost,bud rad ,ze ti to funguje ako ma Wink
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

Otvorené turbo?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otvorené turbo??   Otvorené turbo?? Icon_minitime13/5/2011, 16:01

Jojči napísal:
máte s tým niekto skúsenosti?? známi mi vravel, že mal na brave otvorené turbo vraj odtial vybral nejaku klapku alebo niečo podobné a turbo mu zapínalo už pri malých otáčkach... je to možné?? ak áno tak nepokazím tým turbo alebo niečo?? poprípade ako na to Very Happy
tak na toto sa vykasli ako pisal kolega Smile daj si to cipnut ja mam a bude od 1500 otacok zapinat turbo myslim ze normalne to zapina na 2000 otackach.
Návrat hore Goto down
Jojči
Autoškolák
Autoškolák
Jojči


Male
Vek : 34
Registrácia : 17.04.2011
Počet príspevkov : 58
Auto : Golf IV 81kw
Bydlisko : Banská Štiavnica

Otvorené turbo?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otvorené turbo??   Otvorené turbo?? Icon_minitime13/5/2011, 17:53

Flatronik1 napísal:
Jojči napísal:
máte s tým niekto skúsenosti?? známi mi vravel, že mal na brave otvorené turbo vraj odtial vybral nejaku klapku alebo niečo podobné a turbo mu zapínalo už pri malých otáčkach... je to možné?? ak áno tak nepokazím tým turbo alebo niečo?? poprípade ako na to Very Happy
tak na toto sa vykasli ako pisal kolega Smile daj si to cipnut ja mam a bude od 1500 otacok zapinat turbo myslim ze normalne to zapina na 2000 otackach.
aaa veď ja to chipnuté mám Very Happy ale tak počúvalo sa o tom dobre tak sa preto pýtam či s tým nemá niekto skúsenosť ak nie tak to určite nejdem ani skúšať Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Otvorené turbo?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Otvorené turbo??   Otvorené turbo?? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Otvorené turbo??
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» turbo
» Turbo na 1.4
» Turbo 1,9 tdi
» 2,0 a turbo
» turbo ARL do ATD

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: