VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 padnuté okno

Goto down 
+5
gabesz0102
sipec
maro212
golfmannCL
mobze
9 posters
AutorSpráva
mobze
Začiatočník
Začiatočník
mobze


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.04.2011
Počet príspevkov : 11
Auto : golf iv 1.6 75kw
Bydlisko : ružomberok

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime22/4/2011, 07:29

nevie mi niekto poradiť kde by sa dala zohnať tá umelá blbosť čo drží bočné okno včera mi celé spadlo a ked som to rozobral našiel som len rozlámané kusy tej umeliny Neviem ani ako sa to volá ak to má vôbec daky názov
Návrat hore Goto down
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime22/4/2011, 11:06

najlepsie ked to vymenis cele, ja som to kupil z vraku za par drobnych a vyvrtal som cely bok lebo je to nitovane a dal som novy kus, sroby a hotovo
Návrat hore Goto down
mobze
Začiatočník
Začiatočník
mobze


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.04.2011
Počet príspevkov : 11
Auto : golf iv 1.6 75kw
Bydlisko : ružomberok

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime22/4/2011, 14:03

vdaka .Aj v servise vraveli že to músim vymeniť celé len som dúfal že by to šlo aj inak a lacnejšie známi mi poradil kde by som mohol zohnať len tie umeliny Je to moc pracné vymeniť len tie ak ich zoženiem?
Návrat hore Goto down
maro212
Autoškolák
Autoškolák
maro212


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.05.2010
Počet príspevkov : 52
Auto : VW Golf Mk4 1.6 16V,2001 AZD
Bydlisko : Bytča

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime22/4/2011, 17:39

neni to nic zlozite vymenit,kupis si tu opravnu sadu a v pohode to vymenis,k tej sade je aj taky drziak,co ti zabrani,aby sa rozmotalo lanko
Návrat hore Goto down
sipec
Začiatočník
Začiatočník
sipec


Male
Vek : 37
Registrácia : 19.01.2013
Počet príspevkov : 14
Auto : golf 4 1,9 Tdi 66kw
Bydlisko : Trenčin

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime27/1/2013, 13:57

ties sa mi to dnes stalo,mal som primrznute okno a trocha som ho poduril hore dole,aj tak nešlo otvoriť,pochvili mi padlo asi o tretinu dole,možem s nim elektricky pohnuť hore dolu,ale takisto ked ho chitim doruky možem s nim hibať ,čiže sa da aj tvoriť aj zavreť,ale je tam len tak volne položne,asi to bude tieš treba cele vimeniť nie??čo vide ta sada aj so všetkym??diky...
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime27/1/2013, 22:33

...v lete som menil stahovacku soferovych dveri,kupoval som ju za 50 evry cca(magneti marelli) ,ale su aj lacnejsie,zalezi od znacky resp. kvality.plus si este pripocitaj robotu.ja som si robil sam,robota max na 1hod Wink
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime28/1/2013, 09:42

Mne to nedavno takisto mrdlo dole. Stahoval som okno na soferovej strane a zrazu rana, a sklo spadlo celkom dole do dverí, a to som bol na ceste do prace a popritom este prsalo :/
Ten mechanizmus kupil a namontoval moj znamy s mojim otcom, ja som nebol pritom, ale platil som tak 30 €. No teraz frci ako ma.. len ma znervozne to, ze okno na spolujazdcovej strane ide pomalsie ako to soferove. Suspect
Návrat hore Goto down
pablo1
Pretekár
Pretekár
pablo1


Male
Registrácia : 02.06.2009
Počet príspevkov : 432
Auto : Golf IV 1,9 tdi 66kw,AGR,hybrid 1749-35,FB PP764+soft Bhmotor 108kw,334nm
Bydlisko : Kokava nad Rimavicou

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime28/1/2013, 15:39

sipec napísal:
ties sa mi to dnes stalo,mal som primrznute okno a trocha som ho poduril hore dole,aj tak nešlo otvoriť,pochvili mi padlo asi o tretinu dole,možem s nim elektricky pohnuť hore dolu,ale takisto ked ho chitim doruky možem s nim hibať ,čiže sa da aj tvoriť aj zavreť,ale je tam len tak volne položne,asi to bude tieš treba cele vimeniť nie??čo vide ta sada aj so všetkym??diky...
ja by som povedal ze staci tapacir zhodit a dat dole tie dve okruhle zaslepky a ked budes pohybovat mechanizmom tak si nastavis aby si videl torxy a potom ich len uvolnis zatlacis sklo a dobre zatiahnes a mas to Very Happy
Návrat hore Goto down
sipec
Začiatočník
Začiatočník
sipec


Male
Vek : 37
Registrácia : 19.01.2013
Počet príspevkov : 14
Auto : golf 4 1,9 Tdi 66kw
Bydlisko : Trenčin

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime31/1/2013, 17:44

pablo1 napísal:
sipec napísal:
ties sa mi to dnes stalo,mal som primrznute okno a trocha som ho poduril hore dole,aj tak nešlo otvoriť,pochvili mi padlo asi o tretinu dole,možem s nim elektricky pohnuť hore dolu,ale takisto ked ho chitim doruky možem s nim hibať ,čiže sa da aj tvoriť aj zavreť,ale je tam len tak volne položne,asi to bude tieš treba cele vimeniť nie??čo vide ta sada aj so všetkym??diky...
ja by som povedal ze staci tapacir zhodit a dat dole tie dve okruhle zaslepky a ked budes pohybovat mechanizmom tak si nastavis aby si videl torxy a potom ich len uvolnis zatlacis sklo a dobre zatiahnes a mas to Very Happy


hej je to možné,cez víkend to skúsim,pretože mi v pohode funguje aj elektricky,asi to bude len povitiahnuté,ďakujem za radu
Návrat hore Goto down
mobze
Začiatočník
Začiatočník
mobze


Male
Vek : 41
Registrácia : 21.04.2011
Počet príspevkov : 11
Auto : golf iv 1.6 75kw
Bydlisko : ružomberok

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime13/2/2013, 13:41

ak to máš len povitiahnuté tak stačí stačí postupovať ako píše kolega v predchádzajúcej správe ja som to mal celé vylámané vymenil som to komplet zohnal som to za 30e ale lepšie tie držiaky už mám hliníkové a nie plastové tak to hádam vydrží
Návrat hore Goto down
cengerino
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 27.06.2013
Počet príspevkov : 1

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime5/8/2013, 12:50

http://auto.bazos.sk/inzerat/26930927/PADNUTE-OKNO-nahradne-diely-na-VW-Golf--Bora.php
Návrat hore Goto down
Flatronik1
Vodič
Vodič
Flatronik1


Registrácia : 16.03.2009
Počet príspevkov : 222
Auto : Vw Golf IV 1.9 Tdi PD 74 kw + chip
Bydlisko : Kosice - Okolie

padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime5/8/2013, 18:07

cawte mne padlo spolujazdcove utrhlo sa ako je ukoncenie lanka vytrhlo z plastu. . . demonta a montaz je lahka skus depoauto.sk je tam aj s plechom za 35 ecka som objednaval na elektricke stahovanie a cele je to uz kovove chvalabohu
Návrat hore Goto down
Sponsored content





padnuté okno Empty
OdoslaťPredmet: Re: padnuté okno   padnuté okno Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
padnuté okno
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Predne okno
» lanka el. okno
» Primrznute okno?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: