VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
golfista26
Vodič
Vodič
golfista26


Male
Vek : 41
Registrácia : 18.06.2008
Počet príspevkov : 151
Auto : volkswagen golf IV 1.4 16V
Bydlisko : LEVICE

vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Empty
OdoslaťPredmet: vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi   vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Icon_minitime21/4/2011, 22:05

Ako prve sa ospravedlnujem,ak tu uz tato tema bezi.Uz som zufali,bo furt nejaky problem.Prosim vas,dajte mi nejaku radu,ako sa mam pohnut dalej.Ked pomali a jemne pridavam plyn,vsetko ok,no ked pridam viac motor vynechava,Otacky uplne padnu a hned naskocia.Na volnobehu ide pekne aj pri pridani plynu.Palivovy filter som vymenil.dakujem za kazdu radu


Naposledy upravil golfista26 dňa 22/4/2011, 22:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi   vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Icon_minitime22/4/2011, 14:29

máš pravdepodobne slabí tlak paliva pri zátaži.Mám ten istý problém len iný motor.Riešenie zatial nemám asi dám nové čerpadlo.... neviem.Ked privriem reg. tlaku paliva ide to super ked dám do pôvodného stavu tak sa my nedá rozbehnút.
Návrat hore Goto down
golfista26
Vodič
Vodič
golfista26


Male
Vek : 41
Registrácia : 18.06.2008
Počet príspevkov : 151
Auto : volkswagen golf IV 1.4 16V
Bydlisko : LEVICE

vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi   vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Icon_minitime22/4/2011, 21:09

Problem asi vyrieseny.Vag mi vypisal cidlo otacok motora,tak som ho siel vymenit.Mal som este jedno cidlo a pri vymene som zistil,ze v konektore je odtrhnuty kablik.Zaletoval som to,nahodil sanie atd a siel som ho prevetrat.Vsetko zatial ok
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Empty
OdoslaťPredmet: Re: vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi   vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
vynechavanie motora -prosim pomozte-vyriesene asi
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc prosim pomozte pri montazi tempomatu
» pomozte mi - vymena motora
» trhanie motora prosim o radu IV 1,4 16V
» prosim radu ohladom motora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: