VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moja čierna nemecká maličkosť

Goto down 
+41
VajčákTDI
lawdo88
sef
Adamx
Vlado_GPlus
01lukasss01
IbansheeI
sugi11
ando
tono55
Sladoo
Pidko
SV-STORM
sykye
pablo1
SABREX
Zloba
iqlogic
MuFFin0
Tuningboy12
seibo
player
Leon/kissiakos
dr_obesenec
Matko11
mr.palino
Nardo
KuboNZ
MIWOGOLF
tobruk
noro222
MMATES1
gabesz0102
VikiT
mato88
nikibad
Blitzkrieg
Janny83
Topic2&Zanka
wl4do
Lajovw+
45 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 18:29

wl4do napísal:
Tak ale s tým si mal rátať, že k takému autu sa budú len a len klaňať Wink ...ako ku kráľovnej queen

Tak ja neviem , Laughing ale kralovná je ženského rodu, a toto je akože chlapec - golf, ženský rod od golf -bora , a rozhodne to nie je žiadny král Laughing Laughing , je to nemecký černoch....
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 18:37

Janny83 napísal:
skoda fakkt ze tie svetla sa nedaju dat troska viac hlbsie, ale tak inak si to tam dopasoval paradne tot ti nemoze nikto vycitat , robil som to iste takze viem co to obnasa inak pozeram na tie fotky a to ta nepusti viac dozadu ten spodny lem na vystuhe ci???

Crying or Very sad no ono je tam tých veci viac, jednak ten plast na cooleri, výstuha a ešte to j...é svetlo je tá predná strana široká asi 18cm a tá čierna čo sa zapúšta ,asi 17cm a asi kedže si to robil aj ty ,tak pochopíš,že 18cm cez 17cm dieru neprevlečieš , a aj to že tie mriežky proste nie je realne dat na namontovaný narazník, takže ostali tak ako sú a myslím aj tak určite ostanú ,iná vec by bola ak by som mal origo R32 narazník, tam by sa dalo určite niečo vymysliet, kedže mriežky tam majú osadenie a idú perfektne zacvaknút bez všelijakých komplikácií, takže asi tak...... Crying or Very sad Crying or Very sad ale inak v pohode Laughing
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 18:47

Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
skoda fakkt ze tie svetla sa nedaju dat troska viac hlbsie, ale tak inak si to tam dopasoval paradne tot ti nemoze nikto vycitat , robil som to iste takze viem co to obnasa inak pozeram na tie fotky a to ta nepusti viac dozadu ten spodny lem na vystuhe ci???

Crying or Very sad no ono je tam tých veci viac, jednak ten plast na cooleri, výstuha a ešte to j...é svetlo je tá predná strana široká asi 18cm a tá čierna čo sa zapúšta ,asi 17cm a asi kedže si to robil aj ty ,tak pochopíš,že 18cm cez 17cm dieru neprevlečieš , a aj to že tie mriežky proste nie je realne dat na namontovaný narazník, takže ostali tak ako sú a myslím aj tak určite ostanú ,iná vec by bola ak by som mal origo R32 narazník, tam by sa dalo určite niečo vymysliet, kedže mriežky tam majú osadenie a idú perfektne zacvaknút bez všelijakých komplikácií, takže asi tak...... Crying or Very sad Crying or Very sad ale inak v pohode Laughing
hej hej to mas pravdu je to zlozite dopasovat nieco co mame vyrobene v cine Evil or Very Mad len ja som myslel , ze z toho co tu vidim nafotene tak uvazujem ze mas tie svetla naskrutkovane na vystuhe tak som myslel keby si nejako urobil zarez do toho lemu vystuhy a zapustil to svetlo par cisel dmu . ci toto nejako nepojde ? hmm? takto nejako som to myslel
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 19:01

Janny83 napísal:
Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
skoda fakkt ze tie svetla sa nedaju dat troska viac hlbsie, ale tak inak si to tam dopasoval paradne tot ti nemoze nikto vycitat , robil som to iste takze viem co to obnasa inak pozeram na tie fotky a to ta nepusti viac dozadu ten spodny lem na vystuhe ci???

Crying or Very sad no ono je tam tých veci viac, jednak ten plast na cooleri, výstuha a ešte to j...é svetlo je tá predná strana široká asi 18cm a tá čierna čo sa zapúšta ,asi 17cm a asi kedže si to robil aj ty ,tak pochopíš,že 18cm cez 17cm dieru neprevlečieš , a aj to že tie mriežky proste nie je realne dat na namontovaný narazník, takže ostali tak ako sú a myslím aj tak určite ostanú ,iná vec by bola ak by som mal origo R32 narazník, tam by sa dalo určite niečo vymysliet, kedže mriežky tam majú osadenie a idú perfektne zacvaknút bez všelijakých komplikácií, takže asi tak...... Crying or Very sad Crying or Very sad ale inak v pohode Laughing
hej hej to mas pravdu je to zlozite dopasovat nieco co mame vyrobene v cine Evil or Very Mad len ja som myslel , ze z toho co tu vidim nafotene tak uvazujem ze mas tie svetla naskrutkovane na vystuhe tak som myslel keby si nejako urobil zarez do toho lemu vystuhy a zapustil to svetlo par cisel dmu . ci toto nejako nepojde ? hmm? takto nejako som to myslel

Crying or Very sad Wink nevidím to real , lebo ako som písal ta predná strana svetla je na širku asi o 1cm širšia a ak by som ich zapustil viac dnu jednoducho by tie otvory v mriežkach museli byt ešte väčšie,čo nechcem , lebo potom by to ešte len bolo vidiet, alebo by som tam s týmito otvormi ten nárazník´nedal vôbec pale
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 19:39

Lajovw+ napísal:
wl4do napísal:
Tak ale s tým si mal rátať, že k takému autu sa budú len a len klaňať Wink ...ako ku kráľovnej queen

Tak ja neviem , Laughing ale kralovná je ženského rodu, a toto je akože chlapec - golf, ženský rod od golf -bora , a rozhodne to nie je žiadny král Laughing Laughing , je to nemecký černoch....

OK, tak pre teba to je on, ale pre mňa je každé auto a aj všetko krásne by malo byť ženského rodu Wink Aj keď to je "to" auto a "ten" golf... nech ma opraví "tá tvoja čierna nemecká" Wink
A to denné svietenie mi tam nejako nepasuje Sad Ale to je len môj bezvýznamný názor.


Naposledy upravil wl4do dňa 3/7/2011, 19:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 19:41

kuurnik tak to je skoda , mna sameho to asi stve viac ako teba lebo toto je hadam jedina chybycka krasi na tvojom auticku scratch
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 20:21

Nechcem aby to vypadalo ze som vrtak Very Happy , ale co tak ine denne svietenie???? scratch
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 20:22

Janny83 napísal:
kuurnik tak to je skoda , mna sameho to asi stve viac ako teba lebo toto je hadam jedina chybycka krasi na tvojom auticku scratch

Surprised no tak zas určite ich je viac, ale toto je asi zbytočná debata ,lebo DRL orčite zostáva Twisted Evil Smile a štve to aj mna ale už sa s tým zmierujem...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 20:23

wl4do napísal:
Lajovw+ napísal:
wl4do napísal:
Tak ale s tým si mal rátať, že k takému autu sa budú len a len klaňať Wink ...ako ku kráľovnej queen

Tak ja neviem , Laughing ale kralovná je ženského rodu, a toto je akože chlapec - golf, ženský rod od golf -bora , a rozhodne to nie je žiadny král Laughing Laughing , je to nemecký černoch....

OK, tak pre teba to je on, ale pre mňa je každé auto a aj všetko krásne by malo byť ženského rodu Wink Aj keď to je "to" auto a "ten" golf... nech ma opraví "tá tvoja čierna nemecká" Wink
A to denné svietenie mi tam nejako nepasuje Sad Ale to je len môj bezvýznamný názor.

Smile Máš pravdu že názov témy ta ospravedlnuje Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 20:26

dr_obesenec napísal:
Nechcem aby to vypadalo ze som vrtak Very Happy , ale co tak ine denne svietenie???? scratch

Evil or Very Mad necem iné lebo toto je tam a svieti to jak hovado dobre Smile a ja už som si na neho aj zvykol I love you
Návrat hore Goto down
VikiT
Vodič
Vodič
VikiT


Male
Registrácia : 06.10.2009
Počet príspevkov : 238
Auto : VW GOLF IV 1.6SR, 74 kW
Bydlisko : Košice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 22:04

uz mu nenakladajteee, vyzera to dobree Smile aj keby tam mal ziarovky z vianocneho stromceka povesane by to bolo ok, celkovy vzhlad golfana vsetko zachranuje Smile na to ze je to robene doma na kolene je to TOP Wink
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 22:20

nikdo nikomu nenaklada, auto je zaujimave o tom niet pochyb, ja len ze dennych sviteni je plna prdel... study
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime3/7/2011, 22:26

dr_obesenec napísal:
nikdo nikomu nenaklada, auto je zaujimave o tom niet pochyb, ja len ze dennych sviteni je plna prdel... study
tak ,tak..skoda tych novych mriezok Rolling Eyes denne patria na audiny a neviem co,ktory to maju z vyroby... Wink peace.
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime4/7/2011, 06:33

:Dkludne mi naložte ,vaše všetky názory rešpektujem, aj za ne ďakujem ale tento golf rozhodne bude mať denné svetlá Twisted Evil , a gabesz ak raz predám tohoto golfa a nenájdem takého podla mojich predstáv, tak si kúpim určite audi ale nebude to len kvoli dennemu svieteniu, tak nejak som si na neho zvykol aj v práci.... Twisted Evil Laughing
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime4/7/2011, 16:43

Lajovw+ napísal:
:Dkludne mi naložte ,vaše všetky názory rešpektujem, aj za ne ďakujem ale tento golf rozhodne bude mať denné svetlá Twisted Evil , a gabesz ak raz predám tohoto golfa a nenájdem takého podla mojich predstáv, tak si kúpim určite audi ale nebude to len kvoli dennemu svieteniu, tak nejak som si na neho zvykol aj v práci.... Twisted Evil Laughing
ok,beriem ta za sa slovo,ak si kupis RS6-kiu tak budes mat moj RESPECT a aj sa ti poklonim Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime4/7/2011, 17:51

Smile RS to nebude určite, to ten tvoj RESPECT a poklonu radšej obetujem Laughing Laughing Laughing , ale niečo ako A4 AVANT S-LINE v dízli by ma dokázalo uspokojit Suspect bounce
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime5/7/2011, 16:30

Konečne mám vymenené tie sťahovacie spony na koži z kapoty, lebo ako tam píšu že je to max do 160km/h, tak som išiel kúštik viac , a kua všetky tri prdli Embarassed ,takže nedoporučujem ísť 200....

[img]Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 05072011317[/img]
Návrat hore Goto down
SABREX
Profík
Profík
SABREX


Male
Vek : 111
Registrácia : 09.06.2008
Počet príspevkov : 1247
Auto : VW GOLF MKIV kombajn
Bydlisko : D.K.

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime5/7/2011, 16:46

kúp si kovové
a fakt niečo rob s tým denným svietením (keď už sa ti tak páči, tak ho aspoň prelep tmavou priehľadnou fóliou) špatí neskutočne.
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime5/7/2011, 17:18

Evil or Very Mad tak to určite nebudem prelepovať ničím,keď špatí ,tak špatí a rozhodne aj bude špatiť neprelepené. Kto by to povedal že dve také malé svetlá tu dokážu urobiť taký velký rozruch...... Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime5/7/2011, 21:09

Lajovw+ napísal:
Evil or Very Mad tak to určite nebudem prelepovať ničím,keď špatí ,tak špatí a rozhodne aj bude špatiť neprelepené. Kto by to povedal že dve také malé svetlá tu dokážu urobiť taký velký rozruch...... Twisted Evil Twisted Evil
keby len svetla Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 23 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moja čierna nemecká maličkosť
Návrat hore 
Strana 23 z 50Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next
 Similar topics
-
» Zjednotenie Nemecka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: