VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moja čierna nemecká maličkosť

Goto down 
+41
VajčákTDI
lawdo88
sef
Adamx
Vlado_GPlus
01lukasss01
IbansheeI
sugi11
ando
tono55
Sladoo
Pidko
SV-STORM
sykye
pablo1
SABREX
Zloba
iqlogic
MuFFin0
Tuningboy12
seibo
player
Leon/kissiakos
dr_obesenec
Matko11
mr.palino
Nardo
KuboNZ
MIWOGOLF
tobruk
noro222
MMATES1
gabesz0102
VikiT
mato88
nikibad
Blitzkrieg
Janny83
Topic2&Zanka
wl4do
Lajovw+
45 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next
AutorSpráva
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 21:15

no ved ono svojim sposobom kazda ymena je iba nejaka drobnost no tieto drobnosti vytvaraju tak svojske a jedinecne auto ako mas napriklad ty Wink a byvanie sa riesi riesi momentalne v stadiu rekonstrukcie ale tak pomalicky to ide ako cas a financie dovolia, ale tak uz premyslam zeby aj auticko trebalo niecim potesit a najskor to budu asi original mriezky do predneho naraznika lebo ten tahokov co tam je nejako nie velmi isto sa tam drzi a vceli plast aj tak lepsie vyzera ako tot no len neviem odkial to pozhanat v dobrej cene nevies o niecom? ty nepremyslas o tom istom?
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 21:28

Smile No, tak toto už bolo na pretrase ,a páčilo by sa mi to o dost viac ako toto čo tam je, len mám tam malý problém s tým denným svietením že je tak hlboké že zasahuje do mriežky a uznaj že to by bol hádam aj hriech urezat z tých origo mriežok Suspect Laughing .Ale na tvojom si ich rád pozriem...A neviem, to v dobrej cene možno cez ebay? Alebo mato88,fakt neviem ale svedčali by ti tam velmi to je isté Smile
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 21:32

tak tieto elektróny sadli tomu Golfu ako riť na šerbel Twisted Evil ... jeden z najkrajších Golfíkov aký som kedy videl cheers
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 21:59

Lajovw+ napísal:
Smile No, tak toto už bolo na pretrase ,a páčilo by sa mi to o dost viac ako toto čo tam je, len mám tam malý problém s tým denným svietením že je tak hlboké že zasahuje do mriežky a uznaj že to by bol hádam aj hriech urezat z tých origo mriežok Suspect Laughing .Ale na tvojom si ich rád pozriem...A neviem, to v dobrej cene možno cez ebay? Alebo mato88,fakt neviem ale svedčali by ti tam velmi to je isté Smile
tak to mas ppravdu ani ja by som nemal to srdce zarezat do niecoho takeho a este obzvlast aj dost draheho Rolling Eyes no a tak hadam uz coskoor budu a ver tomu ze hned ako budu namontovane sem hodim aj foto uz len nech nieco najdem v dobrej cene a nech ich mam aj doma nieco som nasiel ale to by ma s postou vyslo na cca 43 eur Rolling Eyes taze sa uvidi ale ked inak sa nebude dat tak urcite ich beriem lebo toto chcem cim skor
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 22:00

Lajovw+ napísal:
Smile No, tak toto už bolo na pretrase ,a páčilo by sa mi to o dost viac ako toto čo tam je, len mám tam malý problém s tým denným svietením že je tak hlboké že zasahuje do mriežky a uznaj že to by bol hádam aj hriech urezat z tých origo mriežok Suspect Laughing .Ale na tvojom si ich rád pozriem...A neviem, to v dobrej cene možno cez ebay? Alebo mato88,fakt neviem ale svedčali by ti tam velmi to je isté Smile

mas to fakt ucelene ale aj tak nechapem preco bazirujes na tom dennom svieteni, ja si myslim ze je to grc, je to moda tejto doby ale je vidno ze to nieje origo daj ten plast a zahod tie svetielka, takto disky som videl na bazosi za 550 eciek tusim skuste pozriet niekto z galanty (nejaky Riso) ich predava tusim


Naposledy upravil dr_obesenec dňa 9/6/2011, 22:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 22:03

tak ako piseobesenec, denne svietenie sa tomu nehodi podla mnaaak ano tak okruhle do mriezok ako su hmlovky. ale to uz je na tebe ako sa ti to paci
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 22:08

vsetko je o majitelovy cize (mozno keby to bolo zapracovane do narazniku tak mozno hej- ale to by chcelo asi VT aby si to clovek mohol predstavit) , je to len nas nazor, tiez som uz vselico na CAR zavesil a uz aj zvesil
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime9/6/2011, 22:12

Smile no však toto je ten problém,že mne sa to páči takto a je vysoko pravdepodobné že to tak po dobu módy aj ostane, ale beriem že sa to nemusí páčit každému pirat
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 06:25

iqlogic napísal:
tak tieto elektróny sadli tomu Golfu ako riť na šerbel Twisted Evil ... jeden z najkrajších Golfíkov aký som kedy videl cheers

Smile dík.
Návrat hore Goto down
Tuningboy12
Autoškolák
Autoškolák
Tuningboy12


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.11.2009
Počet príspevkov : 113
Auto : GOLF 1.9TDI
Bydlisko : Poprad

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 08:45

ten naraznik predny nejako nesedi s plechom vedla predneho svetla....
Návrat hore Goto down
http://tuningboy12@azet.sk
VikiT
Vodič
Vodič
VikiT


Male
Registrácia : 06.10.2009
Počet príspevkov : 238
Auto : VW GOLF IV 1.6SR, 74 kW
Bydlisko : Košice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 09:25

dobry postreh, ja som si to nevsimol Smile
Návrat hore Goto down
Tuningboy12
Autoškolák
Autoškolák
Tuningboy12


Male
Vek : 35
Registrácia : 08.11.2009
Počet príspevkov : 113
Auto : GOLF 1.9TDI
Bydlisko : Poprad

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 10:17

Ja som strašny detailista na taketo veci:P
Návrat hore Goto down
http://tuningboy12@azet.sk
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 11:08

Tuningboy12 napísal:
Ja som strašny detailista na taketo veci:P

Smile to je v poho , ja to presne viem ,na druhej strane je to skoro tak isto a ešte je v strede aj prasknutý, ale to je presne ten dovod prečo som hore písal že nikdy sa nebude striekať, ale mal som ho za facku ,nebol nový a preto som dal do matna predok. Pôvodný zámer bol nastiekať originál nárazník, lebo trošku bol od kamienkov, ale keď som dal toto na auto tak sa mi zalúbil že ostal.... Smile Takže takto je to s mojim R kovým narazníkom. bounce
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 18:56

Tuningboy12 napísal:
ten naraznik predny nejako nesedi s plechom vedla predneho svetla....

Inak to je typická chybička krásy na golfoch IV, myslím, že to máme všetci... ujovia z VW neviem čo robili, keď toto dizajnovali Smile Inak peknými zmenami prešlo toto autíčko. Najviac ma zaujali tie smerovky... hneď po tom, čo sa mi oči odlepili od tých kolies cyclops
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 20:24

wl4do napísal:
Tuningboy12 napísal:
ten naraznik predny nejako nesedi s plechom vedla predneho svetla....

Inak to je typická chybička krásy na golfoch IV, myslím, že to máme všetci... ujovia z VW neviem čo robili, keď toto dizajnovali Smile Inak peknými zmenami prešlo toto autíčko. Najviac ma zaujali tie smerovky... hneď po tom, čo sa mi oči odlepili od tých kolies cyclops

origo naraznik pasuje ako ma Wink
Návrat hore Goto down
VikiT
Vodič
Vodič
VikiT


Male
Registrácia : 06.10.2009
Počet príspevkov : 238
Auto : VW GOLF IV 1.6SR, 74 kW
Bydlisko : Košice

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 22:23

tak je veru, origo sadne, ja som bral kryt na spetak co bol z taiwanu a musel som porobit mensie upravy aby sadol jak ma Very Happy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 22:28

gabesz0102 napísal:
wl4do napísal:
Tuningboy12 napísal:
ten naraznik predny nejako nesedi s plechom vedla predneho svetla....

Inak to je typická chybička krásy na golfoch IV, myslím, že to máme všetci... ujovia z VW neviem čo robili, keď toto dizajnovali Smile Inak peknými zmenami prešlo toto autíčko. Najviac ma zaujali tie smerovky... hneď po tom, čo sa mi oči odlepili od tých kolies cyclops

origo naraznik pasuje ako ma Wink

Smile suhlasím origo by určite sedel presne, ale aspoň si podla toho poznám auto. Twisted Evil Ja mať na originál R 32, tak už sa neuspokojím len s nárazníkom, gabesz to máš jak s babami, chcel by si M.Monroe ale nakoniec ti stačí aj blondínka.... Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 22:40

VikiT napísal:
tak je veru, origo sadne, ja som bral kryt na spetak co bol z taiwanu a musel som porobit mensie upravy aby sadol jak ma Very Happy

Shocked čéčé ja ti neviem že či oni s tými ich šikmými očami to nejak ináč vidia ,ale už sa to stalo aj mne na viac veciach..... Laughing
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 35
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 22:42

a ja som si od nich objednal schaltpáku, tak som teda zvedavý ako sadne Very Happy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime10/6/2011, 22:45

Very Happy možno bude stačiť keď vymeníš prevodovku Shocked cyclops
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moja čierna nemecká maličkosť
Návrat hore 
Strana 15 z 50Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next
 Similar topics
-
» Zjednotenie Nemecka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: