VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moja čierna nemecká maličkosť

Goto down 
+41
VajčákTDI
lawdo88
sef
Adamx
Vlado_GPlus
01lukasss01
IbansheeI
sugi11
ando
tono55
Sladoo
Pidko
SV-STORM
sykye
pablo1
SABREX
Zloba
iqlogic
MuFFin0
Tuningboy12
seibo
player
Leon/kissiakos
dr_obesenec
Matko11
mr.palino
Nardo
KuboNZ
MIWOGOLF
tobruk
noro222
MMATES1
gabesz0102
VikiT
mato88
nikibad
Blitzkrieg
Janny83
Topic2&Zanka
wl4do
Lajovw+
45 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next
AutorSpráva
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:27

Smile Tak a sú tam!!!Bez bolesti Very Happy . Inak dnes taká príhoda, že idem po ceste, zrazu sa dorúti zo zadu nejaké daewoo a tlačí sa do predu tak som ho pustil a ten ma zrazu začne zastavovať, tak sme zastavili a otec so synom sa pýtajú, či nechcem predať auto na čo som im povedal, že všetko je otázka ceny, tak sa len usmievali a vypýtali si telefón, tak uvidím, či sa ozvú a či starý dá toľko, koľko si ja predstavujem... ale z auta boli celkom že hotoví.. Laughing Laughing Laughing .

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02744tw



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02745d



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02746k



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02748k



Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02747l

Návrat hore Goto down
Leon/kissiakos
Vodič
Vodič
Leon/kissiakos


Male
Registrácia : 21.02.2011
Počet príspevkov : 250

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:29

Lajovw+ napísal:

A konečne aj plast z motora na svojom mieste.

[img]Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Dsc02742s[/img]

aky vidis rozdiel v tej hruske oproti serii??
Návrat hore Goto down
Leon/kissiakos
Vodič
Vodič
Leon/kissiakos


Male
Registrácia : 21.02.2011
Počet príspevkov : 250

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:31

tie kolesa by som bral aj ja..sa mi pacia..
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:32

Asi myslíš tu šišku Very Happy ,tak maximálne zvukový ,ale aj celkom výrazný zvukový. iné asi nič Smile
Návrat hore Goto down
player
Autoškolák
Autoškolák
player


Male
Vek : 35
Registrácia : 25.03.2011
Počet príspevkov : 120
Auto : mk4
Bydlisko : BA- okolie

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:33

myslím že tieto kolá mu sedia viac ako tie predtým, btw rozmer gúm ?

p.s. - svetlá fešácke;-)
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:34

KuboNZ napísal:
toto je krasa!!! kde si zohnal smerovky?porad:) ja uz viem ze mam hella svetla takze nebudem potrebovat to velke kladivo:Dhadam..a v blizkej dobe by som sa aj ja do toho pustil..len by som rad tiez poriesil tie smerovky..este som rozmyslal ze vrchna by bola klasicka oranzova a spodnu som rozmyslal zltu..to by sa dalo?Smile

tak som k nim prišiel jak slepý k huslám, takže v tomto ti neporadím, možno vrakáč..., a farba je len na tebe aké dáš žiarovky taký bude efekt... Very Happy
Návrat hore Goto down
Leon/kissiakos
Vodič
Vodič
Leon/kissiakos


Male
Registrácia : 21.02.2011
Počet príspevkov : 250

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:37

Lajovw+ napísal:
Asi myslíš tu šišku Very Happy ,tak maximálne zvukový ,ale aj celkom výrazný zvukový. iné asi nič Smile
haaa..aj ja som ju tam mal..ale som ju po 2 mesiacoch vyhodil..strasna kktina to bola..fakt iba zvuk...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:38

player napísal:
myslím že tieto kolá mu sedia viac ako tie predtým, btw rozmer gúm ?

p.s. - svetlá fešácke;-)

Dík, dík však tie svetlá máš na svedomí v nepodstatnej miere aj ty Laughing Gumy sú 215/45/17
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:40

Janny83 napísal:
mapredujes paradne a tie zmeny co si porobil su velmi prijemne uz cakam len na tie kolesa ako tam budu pasovat Very Happy


Ďakujem Janny.Very Happy A kolá posúď sám ... Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:41

Leon/kissiakos napísal:
Lajovw+ napísal:
Asi myslíš tu šišku Very Happy ,tak maximálne zvukový ,ale aj celkom výrazný zvukový. iné asi nič Smile
haaa..aj ja som ju tam mal..ale som ju po 2 mesiacoch vyhodil..strasna kktina to bola..fakt iba zvuk...

Ale keď mne sa práve to páči že to dosť prehlušuje ten klepot dízlu Twisted Evil
Návrat hore Goto down
player
Autoškolák
Autoškolák
player


Male
Vek : 35
Registrácia : 25.03.2011
Počet príspevkov : 120
Auto : mk4
Bydlisko : BA- okolie

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:42

neplánuješ kožku na kapotu ? dobre by tam ukázala
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:45

player napísal:
neplánuješ kožku na kapotu ? dobre by tam ukázala

Very Happy kua,ty neprezrádzaj, inák presne toto ja špekulujem v dohladnej dobe a už je to vonku...
Návrat hore Goto down
player
Autoškolák
Autoškolák
player


Male
Vek : 35
Registrácia : 25.03.2011
Počet príspevkov : 120
Auto : mk4
Bydlisko : BA- okolie

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:49

Very Happy máš PM
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 20:52

Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
mapredujes paradne a tie zmeny co si porobil su velmi prijemne uz cakam len na tie kolesa ako tam budu pasovat Very Happy


Ďakujem Janny.Very Happy A kolá posúď sám ... Laughing
tak nema co dodat k tym kolam parada a bajecne mu seknu Very Happy a dufam ze sa nenechas presvedcit tou ponukou o predaji jedine ak by bola ozaj tak dobra zeby si si zato mohol kupit ine VW a este lepsie ako toto co mas ( co vsak bude asi dost problem ) napriklad nejaku R32 Laughing teraz je myslim nejaka v ponuke na autobazar .eu len ta cena Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:10

Janny83 napísal:
Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
mapredujes paradne a tie zmeny co si porobil su velmi prijemne uz cakam len na tie kolesa ako tam budu pasovat Very Happy


Ďakujem Janny.Very Happy A kolá posúď sám ... Laughing
tak nema co dodat k tym kolam parada a bajecne mu seknu Very Happy a dufam ze sa nenechas presvedcit tou ponukou o predaji jedine ak by bola ozaj tak dobra zeby si si zato mohol kupit ine VW a este lepsie ako toto co mas ( co vsak bude asi dost problem ) napriklad nejaku R32 Laughing teraz je myslim nejaka v ponuke na autobazar .eu len ta cena Rolling Eyes

Dík Very Happy , inak tam som sa pri tých kolách vôbec nebál , lebo nemôžeš pokaziť štvorku niečím zo šestky, lebo na tej moc zlého nie je, a ku tomu predaju:
neboj ja viem čo robím a keby k tomu nebodaj došlo tak určite ostanem v košiari.... Laughing
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:29

Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
mapredujes paradne a tie zmeny co si porobil su velmi prijemne uz cakam len na tie kolesa ako tam budu pasovat Very Happy


Ďakujem Janny.Very Happy A kolá posúď sám ... Laughing
tak nema co dodat k tym kolam parada a bajecne mu seknu Very Happy a dufam ze sa nenechas presvedcit tou ponukou o predaji jedine ak by bola ozaj tak dobra zeby si si zato mohol kupit ine VW a este lepsie ako toto co mas ( co vsak bude asi dost problem ) napriklad nejaku R32 Laughing teraz je myslim nejaka v ponuke na autobazar .eu len ta cena Rolling Eyes

Dík Very Happy , inak tam som sa pri tých kolách vôbec nebál , lebo nemôžeš pokaziť štvorku niečím zo šestky, lebo na tej moc zlého nie je, a ku tomu predaju:
neboj ja viem čo robím a keby k tomu nebodaj došlo tak určite ostanem v košiari.... Laughing
tak to rad pocujem ze nezradis nasu rodimku Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:35

toto ťa možno presvedčí: mal som Golf2, vento, vento, Golf4 a ešte predtým všetkým mal otec Golf1 a švagor má passata, tak ak ťa toto neprsvedčí tak neviem..... Laughing Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:41

tak tomu sa neda neverit Laughing
Návrat hore Goto down
KuboNZ
Autoškolák
Autoškolák
KuboNZ


Male
Vek : 38
Registrácia : 05.07.2010
Počet príspevkov : 79
Auto : VW Golf IV Variant 2001 1.9 TDi 66kw typ ALH
Bydlisko : Nové Zámky

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:48

Lajovw+ napísal:
KuboNZ napísal:
toto je krasa!!! kde si zohnal smerovky?porad:) ja uz viem ze mam hella svetla takze nebudem potrebovat to velke kladivo:Dhadam..a v blizkej dobe by som sa aj ja do toho pustil..len by som rad tiez poriesil tie smerovky..este som rozmyslal ze vrchna by bola klasicka oranzova a spodnu som rozmyslal zltu..to by sa dalo?Smile

tak som k nim prišiel jak slepý k huslám, takže v tomto ti neporadím, možno vrakáč..., a farba je len na tebe aké dáš žiarovky taký bude efekt... Very Happy

a vlastne to mi staci zohnat taky isty par prednych smeroviek ako mam a to tam nadpojim alebo to musia byt specialne dvojite smerovky?zato sa pytam lebo som este nikdy nerozoberal svetla:)..jo a tie kola su ppc!!!este mozno bocne smerovky by to chcelo tmave,hm?Smile
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime5/6/2011, 21:55

KuboNZ napísal:
Lajovw+ napísal:
KuboNZ napísal:
toto je krasa!!! kde si zohnal smerovky?porad:) ja uz viem ze mam hella svetla takze nebudem potrebovat to velke kladivo:Dhadam..a v blizkej dobe by som sa aj ja do toho pustil..len by som rad tiez poriesil tie smerovky..este som rozmyslal ze vrchna by bola klasicka oranzova a spodnu som rozmyslal zltu..to by sa dalo?Smile

tak som k nim prišiel jak slepý k huslám, takže v tomto ti neporadím, možno vrakáč..., a farba je len na tebe aké dáš žiarovky taký bude efekt... Very Happy

a vlastne to mi staci zohnat taky isty par prednych smeroviek ako mam a to tam nadpojim alebo to musia byt specialne dvojite smerovky?zato sa pytam lebo som este nikdy nerozoberal svetla:)..jo a tie kola su ppc!!!este mozno bocne smerovky by to chcelo tmave,hm?Smile

áno to sú tie iste smerovky akurát som z nich dal dolu krytky a treba ich tam prichytiť, ako to už je na tebe, ja som ich tam dal dvojzložkovým lepidlom,lebo úchyty su v inej výške a inej pozícií pre hmlovky a smerovky a ak by si chcel tak mám jedno teleso smerovky ale bez objímky na žiarovku,ale to by sa možno dalo lahšie zohnať.Ak chceš dohodneme cez PM. Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moja čierna nemecká maličkosť   Moja čierna nemecká maličkosť - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moja čierna nemecká maličkosť
Návrat hore 
Strana 12 z 50Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next
 Similar topics
-
» Zjednotenie Nemecka

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: