VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Park Assist (PDC)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Speedy 15
Začiatočník
Začiatočník
Speedy 15


Male
Vek : 41
Registrácia : 02.04.2011
Počet príspevkov : 4
Auto : Golf VI 2.0 TDI 81 kW

Park Assist (PDC) Empty
OdoslaťPredmet: Park Assist (PDC)   Park Assist (PDC) Icon_minitime3/4/2011, 14:45

Hello,

Potreboval by som radu od experta Smile

Dorábam do Golfa 6 Parkovacieho asistenta ( originál koncernové PDC ). Vie mi niekto povedať, kde presne má byť umiestnená riadiaca jednotka? (1Z0 919 475 C) Na nete sa mi nepodarilo nájsť ani foto ani kresbu s umiestnením Sad
Podľa toho čo sa mi podarilo zistiť, malo by to byť prichytené dvoma plastovými maticami priamo na karosériu a malo by to byť niekde v zadnej časti vozidla (súdim podľa dĺžky kabeláže k zadným senzorom).

Ďakujem za každú dobrú radu.

Speedy.
Návrat hore Goto down
exhumed
Začiatočník
Začiatočník
exhumed


Male
Vek : 47
Registrácia : 01.11.2011
Počet príspevkov : 6
Auto : VW Golf 6 1.2TSI
Bydlisko : Senec

Park Assist (PDC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Park Assist (PDC)   Park Assist (PDC) Icon_minitime20/1/2012, 11:21

ako si dopadol s tymi parkovakmi? tiez o niecom podobnom rozmyslam. a este kde sa to da zohnat?
Návrat hore Goto down
http://www.lacnealarmy.sk
Speedy 15
Začiatočník
Začiatočník
Speedy 15


Male
Vek : 41
Registrácia : 02.04.2011
Počet príspevkov : 4
Auto : Golf VI 2.0 TDI 81 kW

Park Assist (PDC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Park Assist (PDC)   Park Assist (PDC) Icon_minitime29/1/2012, 02:14

Parkovacie senzory mám namontované už od leta. Pre roztržitého šoféra ako som ja, je to skvelá pomôcka.
Kompletnú sadu som kúpil niekedy v marci 2011 cez eBay. (Predné + zadné senzory vo farbe karosérie, kabeláž, RJ, tlačidlo do palubovky). Vyšlo to na 270E približne. Predáva to jedna poľská firma, takže to došlo za 2 dni.

Montoval som si to svojpomocne. Je to celkom dosť roboty, bolo treba rozobrať polovicu interiéru. Chvíľami som si myslel že to ani nedorobím. Napríklad pripojiť CAN vodiče na Gateway bolo asi najkomplikovanejšie čo som na aute robil. Gateway je veľmi neprístupnom mieste. Ak by som vedel, čo všetko obnáša montáž PDC, asi by som sa do toho sám nepustil.
Treba povedať, že odkedy má namontované PDC, ešte som nárazníky neoškrel. Predtým bolo pomerne časté, že som lízol stenu alebo stĺp v podzemnej garáži...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Park Assist (PDC) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Park Assist (PDC)   Park Assist (PDC) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Park Assist (PDC)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: