VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!

Goto down 
+2
ciiita
jury
6 posters
AutorSpráva
jury
Začiatočník
Začiatočník
jury


Male
Vek : 32
Registrácia : 07.01.2011
Počet príspevkov : 18
Auto : vw golf iv 1.9tdi
Bydlisko : Trenčianske Bohuslavice

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime14/1/2011, 18:00

cavte nevie mi niekto poradiť ako by som mohol otvoriť prednu kaporu na golfe iv???? zamrzlo mi lanko a utrhlo sa mi aj s pačkou vo vnutri auta....ta pačka pod volantom na otvaranie kapoty a lanko neni videť ...ako otvotrim kapotu aby som mohol dať nove alnko s pačkou??????
Návrat hore Goto down
ciiita
Pretekár
Pretekár
ciiita


Male
Vek : 37
Registrácia : 15.05.2008
Počet príspevkov : 371
Auto : W Golf V 1.9 Tdi Sportline
Bydlisko : Leibnitz/ Austria

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime14/1/2011, 19:24

kamos mal taky problem ale neviem ako to riesil,ktovie dal dole plasty pod motorom a dako jemne rucne to lanko potiahnut neviem
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime16/1/2011, 11:09

no a lanko sa ti kde urvalo ak pri packe tak zhod pačku plast okolo a mozes to potiahnut zan.
Návrat hore Goto down
Dominix
Autoškolák
Autoškolák
Dominix


Male
Vek : 35
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS
Bydlisko : Prešov, Nitra

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime15/6/2012, 22:30

ak ľahnem pod auto kde mám hľadať to lanko? odkial a kde je ťahane, neviet nahodou? dik Wink
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime16/6/2012, 00:53

no u mňa to vedie smerom hore, vychádza to niekde pod čelným sklom, popri hornom uložení tlmiča a potom to je nacvaknuté na hrane blatníka.. potom asi len vojsť na rampu, alebo nad jamu a nejako sa dostať k tomu zámku kapoty... :/
neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Golf4motor

Návrat hore Goto down
Dominix
Autoškolák
Autoškolák
Dominix


Male
Vek : 35
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS
Bydlisko : Prešov, Nitra

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime16/6/2012, 09:36

fuu tak to lanko najst bude sranda, a nahodou nejaky napada ako otvorit kapoku ked som uz zlozil prednu masku, vidim komplet cely zamok, da sa to aj takto otvorit alebo demontovat zamok?
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime16/6/2012, 12:20

Dominix napísal:
fuu tak to lanko najst bude sranda, a nahodou nejaky napada ako otvorit kapoku ked som uz zlozil prednu masku, vidim komplet cely zamok, da sa to aj takto otvorit alebo demontovat zamok?
Zhod plast ktory je okolo packy na normalne otvaranie kapoty a kombinackami potiahni za ten drat. Urcite ho tam najdes a urcite je to najjednoduchsi sposob.
Návrat hore Goto down
Dominix
Autoškolák
Autoškolák
Dominix


Male
Vek : 35
Registrácia : 30.09.2009
Počet príspevkov : 136
Auto : VW Golf IV. 2,0 benzin 116PS
Bydlisko : Prešov, Nitra

neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime16/6/2012, 17:04

dik za rady, problem vyriešeny, kapota otvorena cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!   neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
neda sa otvoriť kapota ..POMOC!!!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stresne okno "siber"
» 1.8T rano po nastartovani sa neda hned pohnut
» Lanko, co dviha dosku, ked sa otvori kufor
» Nesvieti svetlo nad stitom, ked sa otvori zrkadlo

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: