VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast

Goto down 
+24
patres46
OverGo
tommy7373
wl4do
Lajovw+
01lukasss01
kaybi
Nardo
Draky73
Runcajz
triple
Sebring
SABREX
Tomik29
SPIKEBOY
mato88
gabesz0102
alfonso3006
Matko11
MIRECC
mirec G 3
Woody33
dr_obesenec
sykye
28 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
AutorSpráva
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 10:09

pokracovanie predoslej temy Smile
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 10:20

sykye napísal:
pokracovanie predoslej temy Smile

preco pokracujes v druhej teme???
pocuj a kde ti ich rovnaly?? a ako velmi boli krive??? hadzalo aj gumu??
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 10:32

vysvetlenie je v minulej teme.

a ako boli krive? takze citaj :

pravy predny - disk po roztoceni plaval tako na vnutornej strane ak aj na vonkajsej strane. z vonkajsej strany bola identivikovana preliacina (nieco take jak mas ty na ATS len mensie) a z vnutornej strany dve preliaciny take ako mas ty na ats.cize aj s obutou gumou koleso plavalo do osmicky a na vnutornej strasne na narazenych miestach bolo aj citit pri jazde
konstatovanie opravara : Boa ten je dobre je***nuty.

lavy predny - situacia sa zopakovala disk ale neplaval tak velmi teda takmer vobec. ked sme sa pozreli na zachytne miesto teda tam kde sa opiera petka pneumatiky tak to bolo uplne rovno cize sa opravovali len kozmeticke chyby. sice tento disk neplaval do osmicky ale bol narazeny kolmo tazke boli miesta kde bol treba vytlacat von vtlacene miesta. ale vsetky boli na vnutornej strane disku

lavy zadny - dve male vliacene miesta na vnutornej strasne disku ale z boku co nebolo nic vazne. oprava cca 20 sekund inak disk uplne rovny.

pravy zadny - bez chyby

teraz vsetky disky ok Smile rovnali mi to tu v pt
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 15:46

priprava pre lestenie. spravil som si na to strojcek. oska z cinkulara uchytena srobmi o dubovu dosku a ta chytena styrmi stahovakmi o stol. klinovy remen je moc hruby musim zohnat tensi a motor je na kompresore takze takto mienim vylestit falce.

Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 15:58

pekny zlepsovak len ci aj bude pouzitelny bo ked tam nesparvne vopchas ruku tak nevim nevim(aby si mal cim soferovat). ale inak zaujimavne.
pekny a detailný popis , ja co som videl vyrovnavat osmicku tak ze 45 min to mal ale taka bola aj cena disk 20 ecok, cize co si platil to bolo jak sa vravi za velmo dobru cenu
JA to sice mam svacnute no zaujimve je ze guma na tom neplava vobec.
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 16:25

nie ruky si nepochrumem uz som to podobne robil s tymi ATS-kami co som mal pred borbetmi. ale teraz pri tom aspon mozem stat. no nic musim sa pustit do toho kua ale bojim sa ze nieco pokazim Very Happy
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 16:27

sykye napísal:
nie ruky si nepochrumem uz som to podobne robil s tymi ATS-kami co som mal pred borbetmi. ale teraz pri tom aspon mozem stat. no nic musim sa pustit do toho kua ale bojim sa ze nieco pokazim Very Happy

nemas co, ja som dnes a zajtra plnoval tiez urobit dalsi kus no zajtra rano musim do roboty tak zase nic z toho
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime30/12/2010, 16:42

hm neboj ved mame celu zimu pred sebou Very Happy
Návrat hore Goto down
Woody33
Autoškolák
Autoškolák
Woody33


Male
Vek : 35
Registrácia : 28.10.2010
Počet príspevkov : 103
Auto : VW Golf 1.6SR - doma aj: Audi 100 + Ford Scorpio
Bydlisko : Dunajska Streda

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime7/1/2011, 15:44

tak je to lepsie ze cast 2 lebo kto to nevydel od zaciatku preklikat sa 50 stran nieje sranda no a ked uz sme pri tebe stary znami z COD2 geek
tie kolesa vypadaku husto ze tak trcia ale zas sa mi ako alu disky nepacia inak co na to chlpaty? podla mna sa im to pacit nebude
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime25/1/2011, 16:33

ked to bude v TP tak chlpaty mozu mi vyliezt...

no ludkovia tak konecne mam aj ja polosporty vcera som ich kupil od mirecca a alfonso3006 mal cestu okolo tak mi ich rovno zobral a aj doviezol veeelka vdaka alfonso. prva foto este v povodnom GT-cku a druha "fotka"(pretoze tato kvalita neviem ci sa da fotkou nazvat) je uz u mna doma jiiihaaaa

inak su to z trojdveraka takze odklapacie, a zadna lavica je delena co mi treba kedze mam varianta. skoda len ze vzadu niesu opierky.

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Snmka0205

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast 25012011
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime25/1/2011, 19:16

tak a vcera sme s alfonsom lestili borbety toto su foto pocas dlhych hodin stravenych pri kolesach. a spravili sme zatial len dve. zvysne dve zajtra

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast 240120111004

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast 240120111005

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast 240120111011
Návrat hore Goto down
mirec G 3
Vodič
Vodič
mirec G 3


Male
Registrácia : 04.10.2009
Počet príspevkov : 250
Auto : Golf 3 Variant 1,9 TDI 66 kW
Bydlisko : Nové Záky

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime25/1/2011, 19:19

pekne si ích vyleštil nice Wink
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime25/1/2011, 20:47

Daj si na vrtačku filcový alebo handrový kotúč pôjde ti to lepšie,alebo my zavolaj poviem ti o tom viac.Robil som si zender disky do zrkadla možno ti poradím... Inak to vyzerá super
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime25/1/2011, 21:11

pekne pekne chalani.... drzim palce.. nech to ide od ruky.... ale bacha na prsty.... Smile kua.. .lebo ja by som sa asi bal tam dat ruku... Very Happy
Návrat hore Goto down
alfonso3006
Pretekár
Pretekár
alfonso3006


Male
Registrácia : 16.06.2009
Počet príspevkov : 690
Auto : Golf 3 TDI GTI
Bydlisko : Lučenec

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime26/1/2011, 06:49

ja som sa tiež tam bál dať ruku, ale uplne v pohode...
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime26/1/2011, 22:03

tak lestenie dnes pokracovalo s alfonsom Smile vsetky su uz vybrusene este jeden musime opravit bo ostali male ryhy a potom uz len vylestit langsolom. zajtra tepujem polosporty takze som zvedavi ako to spravim

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast 260120111018
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime26/1/2011, 23:13

pekne chalani..... Wink a ides ich tepovat rucne alebo mas tepovac???? lebo ak chces ja ma doma uplne novy.. este nepouzity tepovac.... Wink tak ak by sa ti chcelo niekedy dobehnut... tak ho otestujeme.... Wink
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime26/1/2011, 23:17

idem to rucne nejako skusit. ani neviem ako sa to robi ani co pouzit. musim este zistit vygooglit ako na to Very Happy sorry ale som bez prachov a bez benzinu teraz inak by som dobehol bezproblemov...
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime27/1/2011, 08:27

sykye napísal:
idem to rucne nejako skusit. ani neviem ako sa to robi ani co pouzit. musim este zistit vygooglit ako na to Very Happy sorry ale som bez prachov a bez benzinu teraz inak by som dobehol bezproblemov...

potrebujes kefu, najlepsie viacej druhou pokial by si robil aj tapec dvere a pod lebo nie vsede sa dostanes jedným druhom. potom daky tepovaci prípravok je jedno aky len nech je urceny na tepovenie mozes prida aj prasok na pranie lenze ten musis poriadne vysat aby nerobil mapy, po vyschnutí. no a ked mas vsetko tak sup do toho namocit kefu a poriadne sochat a sochat. ked danu cast poriadne prekefujes tka potom musis danu vodu vysat a vysaje ti s nou aj bordel to uvidis aku vodu ti nasaje vysavac, samozrejme musis mat vysavac co moze sat vodu inak by to nem dopadlo dobre. cize tepovacie vysavace su na to najlepsie alebo potom priemyslene vysavace lebo maju poriadny saci výkon. tepovaci ma tu výhodu ze vie davkovat vodu a pdobne ale sochat-kefovat musis aj tak inak je to bieda. rob to po malých castiach nie ze zoberes cele sedadlo naraz. a mozes to robit dovtedy pokial bude odsavana voda spinava. pokial nemas vysavac tak potom je to na prd. mozes este pouzit WAPKU a vystriekat ich len pozor aby ti neroztrhalo sedacku. vela zdaru. Very Happy
Návrat hore Goto down
sykye
Agent
Agent
sykye


Male
Vek : 35
Registrácia : 27.04.2009
Počet príspevkov : 1442
Auto : VW golf III variant 2.0 8V AGG 88kw(119ps)
Bydlisko : Poltár

Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime27/1/2011, 08:53

aha. vysavac nemam takze tepovanie padlo. musim si pozicat od tety ked pride do poltara. diky za navod
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Empty
OdoslaťPredmet: Re: Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast   Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Môj variant - postavme ho na nohy 2. cast
Návrat hore 
Strana 1 z 22Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Moj variant. postavme ho na nohy. zasluzi si to...
» novy clubak cast 2
» latkova cast dveri
» zefov variant
» JAROV VARIANT

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Môj Golf-
Prejdi na: