VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Teplota motora

Goto down 
+7
patreees_SK
misino192
Z-aciatocnik
gabesz0102
palino59
OverGo
Peto1991o
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
piki
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 04.05.2010
Počet príspevkov : 8

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime10/11/2011, 14:23

Peto1991o napísal:
zdravim mam taki problem s autom teplota vodi mi koliše a ked nahreje sa len na 80 stupnov ale termostat som menil skvor ale mal som buračku auto je uš je opravene ale na počitači mi ukazuje teplota oleja trošku viac ako je teplota vodi prečo mi to tak koliše poradite mi.

Zdravím,
no mam tento isty problem. Motor sa zohreje len na 80 stupnov....a ked dam neutrál, tak pomalsie klesaju otacky. Bude tam asi aj vacsia spotreba... Takze problem je bud termostat alebo snimac teploty motora?
Dík
Návrat hore Goto down
palino59
Autoškolák
Autoškolák
palino59


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.02.2010
Počet príspevkov : 145
Auto : VW Golf III 2,0 GTi / 85kW, typ 1H16L4, kod motora 2E, KAT 5G, r.v.92
Bydlisko : Žilina

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime11/11/2011, 09:27

piki napísal:
Peto1991o napísal:
zdravim mam taki problem s autom teplota vodi mi koliše a ked nahreje sa len na 80 stupnov ale termostat som menil skvor ale mal som buračku auto je uš je opravene ale na počitači mi ukazuje teplota oleja trošku viac ako je teplota vodi prečo mi to tak koliše poradite mi.

Zdravím,
no mam tento isty problem. Motor sa zohreje len na 80 stupnov....a ked dam neutrál, tak pomalsie klesaju otacky. Bude tam asi aj vacsia spotreba... Takze problem je bud termostat alebo snimac teploty motora?
Dík


Nazdar

Moj problem bol len v tom ze stacilo vymenit cidlo ktore mas pri motore a bolo vsetko v poriadku. Ja som sa ho snazil aj vycistit no nezabralo tak som kupil nove a teraz mi to ukazuje normalne teplotu. JA v tvojom pripade by som siel od neho pretoze stoji to okolo 8 eur a potom by som siel po kabelazi k budikom
Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime15/11/2011, 16:08

palino59 napísal:
Znacka termostatu je BEHR.

Auto mi kuri ako dive vsetko v pohode len rucicka mi vybehne na 70 a uz sa nepohne vobec neskace ukazuje len 70 stupnov

tiez mam tento problem... =(
Návrat hore Goto down
palino59
Autoškolák
Autoškolák
palino59


Male
Vek : 41
Registrácia : 07.02.2010
Počet príspevkov : 145
Auto : VW Golf III 2,0 GTi / 85kW, typ 1H16L4, kod motora 2E, KAT 5G, r.v.92
Bydlisko : Žilina

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime16/11/2011, 07:17

patres46 napísal:
palino59 napísal:
Znacka termostatu je BEHR.

Auto mi kuri ako dive vsetko v pohode len rucicka mi vybehne na 70 a uz sa nepohne vobec neskace ukazuje len 70 stupnov

tiez mam tento problem... =(


nazdar patres46

ja som za pomoci chalanov vyriesil tento problem. U mna bolo zle cidlo na teplotu aj ked som ocistil tu spodnu medenu cast aj tak to nefungovalo kupil som teda nove cidlo a uz to aj slo tak by som aj tebe odporucal ist od neho smerom k pristrojovke.
Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime24/11/2011, 21:08

No objednal som termostat lebo zistil som ze na 1,9D mi to moc zere a nic moc to nekuri a teplota mi nestupne viac ako 70... väcsinou pisete ze tieto veci moze sposobovat termostat tak som kupil novy cez vykend ho budem nahadzovat a potom napisem aka bola odozva... ale asi budem musiet kupit aj cidlo teploty vody... uvidime =P
Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime12/12/2011, 09:04

No pani tak termostat som vymenil a zacala mi ukazovat aj teplota a zo spotrebou sa mi zda ze je to lepsie a konecne mi to kury jak zigulaaak =D takze spokojnost zatial =)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Teplota motora - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Teplota motora   Teplota motora - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Teplota motora
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TEPLOTA MOTORA?? 1.4 16V
» Teplota motora
» teplota motora
» 2.0 8V teplota motora..
» Golf 3 - 1.6 AEE - teplota motora

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: