VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 moja cierna GIV

Goto down 
+31
sonym1986
powerbass
sef
SABREX
dzebedajo
Denny Golf
SV-STORM
sykye
player
Blitzkrieg
gabesz0102
Pidko
IbansheeI
vlenko
nikibad
iqlogic
mr.palino
MIWOGOLF
VikiT
Tuningboy12
Lajovw+
inertt
Leon/kissiakos
mato88
kaybi
wl4do
Kukino2611
Polymorph
Nagasaki
Matko11
Janny83
35 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
AutorSpráva
MIWOGOLF
Pretekár
Pretekár
MIWOGOLF


Male
Vek : 39
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 351
Auto : VW Golf Mk4 1.9tdi 6.6kw
Bydlisko : bratislava

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime24/10/2011, 19:52

Tak superne to mas paci sa mi to......a mam otazku nezmenili tie repraky v plate zvuk?ci sa nevytratili basy ...kedze predtym si to mal asi v bedni...a da sa tym sprayom aj kozenka lepit?inak pekne ocalunene a ten znak suepr.:Dsom zvedavy na dalsie upravy>>>Very Happy
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime24/10/2011, 21:13

diik kluci cenim si kazdu vasu pochvalu Very Happy teraz este nasleduje ukoncenie tychto uprav, par veci asi ponecham v povodnej sedej (celkom pekne to tam kontrastuje, sak nakoniec ak sa mi to prestane pacit tak aj to zaciernim Twisted Evil ) a potom khadam ak sa nic nepokasle tak malicky dostane pod stromcek nove zadne kukadla Laughing , a nejaka ta uprava z vlastnej dielne az vijde cas tak to asi bude nejake ozivenie budikov,len tuho premyslam nad tym ako a co, ale hadam na nieco pridem scratch
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime25/10/2011, 21:48

MIWOGOLF napísal:
Tak superne to mas paci sa mi to......a mam otazku nezmenili tie repraky v plate zvuk?ci sa nevytratili basy ...kedze predtym si to mal asi v bedni...a da sa tym sprayom aj kozenka lepit?inak pekne ocalunene a ten znak suepr.:Dsom zvedavy na dalsie upravy>>>Very Happy
k tym reprakom samozrejme ze zvuk nieje to co to bolo v original odlitrazovanej ozvucnici ( to bol iny mnasaker, sak moj nekdajsi favo a hlavne plechi na nom by vedeli o tom porozpravat svoje Twisted Evil ) ale tak basy sa nevytratili nieje to take hlucne ako predtym ale aj na moje prekvapenie to ma nadherne cisty hlboky zvuk a z original zostavou z auta je to super zlaldene cize mozem povedat ze tak akurat Very Happy
a tym lepidlom urcite zalepis aj kozenku mne osobne sa z nim pracuje velmi dobre, jedno co ma stve na nom tak je spotreba na cely tapec som spotreboval asi 5 tub a pri cene 6 eur za kus je to dost scratch
Návrat hore Goto down
MIWOGOLF
Pretekár
Pretekár
MIWOGOLF


Male
Vek : 39
Registrácia : 22.02.2009
Počet príspevkov : 351
Auto : VW Golf Mk4 1.9tdi 6.6kw
Bydlisko : bratislava

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 15:38

MIWOGOLF napísal:
Tak superne to mas paci sa mi to......a mam otazku nezmenili tie repraky v plate zvuk?ci sa nevytratili basy ...kedze predtym si to mal asi v bedni...a da sa tym sprayom aj kozenka lepit?inak pekne ocalunene a ten znak suepr.:Dsom zvedavy na dalsie upravy>>>Very Happy

k tym reprakom samozrejme ze zvuk nieje to co to bolo v original odlitrazovanej ozvucnici ( to bol iny mnasaker, sak moj nekdajsi favo a hlavne plechi na nom by vedeli o tom porozpravat svoje Twisted Evil ) ale tak basy sa nevytratili nieje to take hlucne ako predtym ale aj na moje prekvapenie to ma nadherne cisty hlboky zvuk a z original zostavou z auta je to super zlaldene cize mozem povedat ze tak akurat Very Happy
a tym lepidlom urcite zalepis aj kozenku mne osobne sa z nim pracuje velmi dobre, jedno co ma stve na nom tak je spotreba na cely tapec som spotreboval asi 5 tub a pri cene 6 eur za kus je to dost scratch


tak to je dost love.....za to lepidlo....a ja mam tiez bednu a vnom woofer ale asi ho tam aj necham....alebo do buducna urobim mozno za zadne sedacky bednu uvidim. ja mam rad velm ibasy ked to duni a trasie sa...a tato zostava bol v mojom tiez kedysi favorite...a tiez by plechy aj auto vedelo hovorit.kazdy ako mu to vyhovuje robi svoje upravy..ale fakt dobra praca...Very Happy
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 20:06

ta sak vies hlavne potreba aj priestoru v kufri ma k tomuto dohnala lebo povodna ozvucnica zaberala uplne cely priestor vo favorite tak ze ani plato som tam uz nemohol dat , ale ten zvuk (hlavne plechov Laughing ) Twisted Evil
a diky moc za pochvalu hadam sa podaria aj dalsie upravi nejako podobne Very Happy
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 20:06

ta sak vies hlavne potreba aj priestoru v kufri ma k tomuto dohnala lebo povodna ozvucnica zaberala uplne cely priestor vo favorite tak ze ani plato som tam uz nemohol dat , ale ten zvuk (hlavne plechov Laughing ) Twisted Evil
a diky moc za pochvalu hadam sa podaria aj dalsie upravi nejako podobne Very Happy
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 21:48

ludia co vy nato?
tieto? [img]moja cierna GIV - Stránka 10 Storagee[/img]
alebo tieto? [img]moja cierna GIV - Stránka 10 Svetlacierne[/img]
tie cierne som nasiel iba tak nahodou a nejako mi to neda a bol by som aj zvedavy ako to na ciernom aute vyzera no ziadnu fotku som z nimi nenasiel scratch a dalsi problem ktory by nastal je ten ze asi som potreboval nejako niekam nahodit odrazky ci?? ak ma niekto z tymito svetlami skusenost tak budem vdacny za rady co sa homologizacie tyka aj tych odraziek a ak budu aj nejake fotky budem vdacny az az Laughing
ale tak ci tak asi padne volba na tie prve ak o tychto nenajdem nieco viac
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 34
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 21:50

no tak tie čierne vyzerajú perfektne ... a odrazky by si mohol vystrihnúť s nejakej reflexnej fólie a nalepiť na nárazník napríklad ako to majú novšie káry Cool
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 21:56

sak prave ze zaujimavo by to mohlo vyzerat, ale mne prave ide oto ze ked uz cierne tak aby tam vzadu ziadna ina farba nespatila inak to nema premna zmysel tie cervene odrazky nech by boli kdekolvek tak by tam boli ako pest na oko a vyzerali by tam minimalne neprirodzene a ako nieco navyse co tam nema byt scratch
aspon mne by to tak prislo
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 34
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 21:59

tuto wl4do sa s tým bavkal Razz vyzerá to celkom OK ... a neviem či sa to dá vyriešiť bez tej červenej odrazky v zadu ...
http://www.vwgolf-club.net/t4866p90-topic
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 22:07

hej hej tu foliu som videl aj ja no ale sak sa uvidi este popremyslam pozistujem co a ako
ale kazdopadne cenim si tvoju pohotovu reakciu Wink
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 22:35

Sad Tak som teda tuzer, no... geek
Ale nie, v pohode Smile Možeš to vyriešiť napr. ako Lajo, toho musíš mať už preštudovaného, takže nemusím detailovať Smile A tmavé sú fajne.. Ja by som chcel teraz aspon tie tmavšie (highline) origo svetlá. Teraz ich máš ty aktuálne na aute?
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 34
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime26/10/2011, 22:43

ja som na Punte začiernil zadné svetlá a 3 roky som bez odraziek jazdil a našťastie ani raz ma fízli za to neriešili Razz ale to bol dosť risk Suspect
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 18:04

iqlogic napísal:
ja som na Punte začiernil zadné svetlá a 3 roky som bez odraziek jazdil a našťastie ani raz ma fízli za to neriešili Razz ale to bol dosť risk Suspect
ale origo svetla maju odrazky nie ako tieto cire Wink inac to zaciernenie je o nicom,v lete cet den ani nevidno svetla o smerovkach nehovoriac,a vlastna skusenost je,ze cire svetla maju malu svietivost Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 20:24

Wl4do dufam ze sa nehnevas ja som nenarazal vobec nato ze ty by si mal mamt nieco yle ved tvoj golfik je paradny len daj dokopi konecne tu kapotu alebo k nej nieco dolad a bude ako lusk Wink a hej tieto mam aktualne na aute a kebyze kupim nove tak tieto budu na predaj ak by si chcel na cene ss a urcite potom dohodneme Wink a Lajovi to vsetko paradne sedi co tam on ma to nieje pochybnosti otom len vies ja preto spekulujem nad tym ze bud to cierna a nic ine, alebo potom ked takto to nebude splnat normu tak urcite idem do tych vyssie na obrazku

gabesz0102 tvoj nazor o tyh cirich zdielam aj aj ze to za dna nieje vydno len tieto co mam v pplane ja tak obe su diodove tak hadamn v tychto sa nesklamem a bude to aj svietit tak ako ma Very Happy
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 20:53

Ale prestáň, ja sa predsa nehnevám Smile
Tak-tak, kvôli tej kapote mám už nočné mory Mad Evil or Very Mad Neboj, niečo už chystám, snáď to nejako dopadne... reflexná pôjde dole, maličkosť, aj tak ju tam nemusím mať... to je len jeden z pokusov...
V hlave mám určitú víziu a tej sa budem snažiť držať, takže tieto somarinky pôjdu dole...

A bolo by mi CŤOU, kebyže by som mal tvoje svetlá na mojom!!! Ak sa dovtedy nič nezmení..
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 20:59

wl4do napísal:
Ale prestáň, ja sa predsa nehnevám Smile
Tak-tak, kvôli tej kapote mám už nočné mory Mad Evil or Very Mad Neboj, niečo už chystám, snáď to nejako dopadne... reflexná pôjde dole, maličkosť, aj tak ju tam nemusím mať... to je len jeden z pokusov...
V hlave mám určitú víziu a tej sa budem snažiť držať, takže tieto somarinky pôjdu dole...

A bolo by mi CŤOU, kebyže by som mal tvoje svetlá na mojom!!! Ak sa dovtedy nič nezmení..
Laughing ja vioem so chystas a moze to byt riadna pecka jednak velmi zaujimave a podruhe na slovensku asi aj nieco vynimocne cize mne bude CŤOU ak budu neskor moct byt moje svetla na tvojom jedinecnom aute Laughing
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 21:09

Very Happy mám až také ambície, že neviem či ich splním... ale olepenie fóliou už odpadáva, takže skúsim to "homemade" Razz
(Kúsok od Trebišova je Ruskov, že? Odtiaľ pochádza moja matka. Smile Vždy sme plánovali, že tam raz pôjdeme... Surprised )
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 21:10

janytie cierne tam nedavaj.....to sa uplne stratia tie svetla.....
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime27/10/2011, 21:11

wl4do napísal:
Very Happy mám až také ambície, že neviem či ich splním... ale olepenie fóliou už odpadáva, takže skúsim to "homemade" Razz
(Kúsok od Trebišova je Ruskov, že? Odtiaľ pochádza moja matka. Smile Vždy sme plánovali, že tam raz pôjdeme... Surprised )

no hodny kusok od trebisova, ruskovske su vedla kosic......ale nieje tam bezpecne sa len tak prechadzat......to vies salene vyhodnare rendeer
Návrat hore Goto down
Sponsored content





moja cierna GIV - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
moja cierna GIV
Návrat hore 
Strana 10 z 21Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Cierna maska
» Moja GV
» Moja 1.6 SR
» moja laaaska :)
» Moja G6 :-)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: