VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 moja cierna GIV

Goto down 
+31
sonym1986
powerbass
sef
SABREX
dzebedajo
Denny Golf
SV-STORM
sykye
player
Blitzkrieg
gabesz0102
Pidko
IbansheeI
vlenko
nikibad
iqlogic
mr.palino
MIWOGOLF
VikiT
Tuningboy12
Lajovw+
inertt
Leon/kissiakos
mato88
kaybi
wl4do
Kukino2611
Polymorph
Nagasaki
Matko11
Janny83
35 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
AutorSpráva
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime20/6/2011, 23:31

tak moja sa teraz vyvaza v eselo uveznena v kufri Very Happy som zvedavy dokedy uz ma aj hladka videla takto a dost podivne sa namna pozerali ale tak nezastavili ma Laughing tak som zvedavy dokedy take stastie bude
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime20/6/2011, 23:34

kks tak to tu by ma už brali s majákmi Smile
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime21/6/2011, 20:27

ved aj mne bolo divne ze nic, ale tak som rad ze takto to preslo Very Happy , no a pridavan par novich foto z original mriezkami kvalita nic moc lebo je to fotene mobilom a uz ani svetlo nebolo bohvieake ale tak hadam tu nieco uvidite[img]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0244[/img][img]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0245[/img][img]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0246[/img][img]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0247[/img][img]URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/fotografia0249.jpg/]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0249[/URL][/img][img]URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/fotografia0248.jpg/]moja cierna GIV - Stránka 7 Fotografia0248[/URL][/img]az bude lepsie svetlo tak nafotim to trochen lepsie Wink
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime21/6/2011, 22:28

Shocked tak toto ano , pekne ,pekne si ich tam narval a bez tej značky čiernéé,super to vyzerá a takto narýchlo aj celkom vyzeraju že sedia, ale asi roboty jak na kostolekým to takto vypada Very Happy paráda, všetky štyri palce hore.
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime21/6/2011, 22:39

ná šak fajnové to máš... Akoby sa ti tam včely uhniezdili. Wink Budem sa opakovať, ale podľa mňa najkrajší a najvkusnejší golf IV na fórume. Tým nechcem nikomu ublížiť, ale to je len podľa môjho skromného názoru a vkusu. A hliadka sa podivne pozerala, lebo si vraveli že: Kuva! To je ale golf! Wink
Inak, v nedeľu ma stopla hliadka 2 km od domu, tak som im nafúkal nulu a že mám inak všetko v poriadku dance, kks, a blatník ešte stále "ubolený"
Návrat hore Goto down
iqlogic
Pretekár
Pretekár
iqlogic


Male
Vek : 34
Registrácia : 18.05.2011
Počet príspevkov : 316
Auto : VW Golf IV, 1.9TDI-PD, 74kW
Bydlisko : Ružomberok

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime21/6/2011, 22:49

ten R32-kový nárazník mu dodal šmrnc Very Happy
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime21/6/2011, 23:01

iqlogic napísal:
ten R32-kový nárazník mu dodal šmrnc Very Happy

Aj to je pravda,ale ide tu teraz o to že tomu nárazníku dodali šmrnc tie origo R32 mriežky Shocked
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:13

Lajovw+ napísal:
Shocked tak toto ano , pekne ,pekne si ich tam narval a bez tej značky čiernéé,super to vyzerá a takto narýchlo aj celkom vyzeraju že sedia, ale asi roboty jak na kostolekým to takto vypada Very Happy paráda, všetky štyri palce hore.
diky moc tak teraz sedia celkom dobre ale poviem ti pravdu po prvom prilozeni som v takyto vysledok ani spolovice nedufal no ale dve hodinky trpezlivosti priniesli ovocie a vysledok aspon podla man ovela lepsi ako ten tahokov co tam bol povodne Laughing
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:19

Smile tak to by som neporovnával vobec s ťahokovom ,lebo toto je bez debaty dobré a ťahokov tam máme len my sráči Very Happy , ale nevadí, toto máš fakt pekné aj pekne urobené, a jak si mi písal že sú 4cm vnútri tak som to tak od oka kukol dnes a myslím že mne by to nestačilo a fakt by som nemal srdce rezať to Evil or Very Mad Sad
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:19

wl4do napísal:
ná šak fajnové to máš... Akoby sa ti tam včely uhniezdili. Wink Budem sa opakovať, ale podľa mňa najkrajší a najvkusnejší golf IV na fórume. Tým nechcem nikomu ublížiť, ale to je len podľa môjho skromného názoru a vkusu. A hliadka sa podivne pozerala, lebo si vraveli že: Kuva! To je ale golf! Wink
Inak, v nedeľu ma stopla hliadka 2 km od domu, tak som im nafúkal nulu a že mám inak všetko v poriadku dance, kks, a blatník ešte stále "ubolený"
oooo vdaka velke vdaka , akle tak su tu urcite aj krajsie napriklad taky Lajovw+ tak auticko jedna basen
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:24

Lajovw+ napísal:
Smile tak to by som neporovnával vobec s ťahokovom ,lebo toto je bez debaty dobré a ťahokov tam máme len my sráči Very Happy , ale nevadí, toto máš fakt pekné aj pekne urobené, a jak si mi písal že sú 4cm vnútri tak som to tak od oka kukol dnes a myslím že mne by to nestačilo a fakt by som nemal srdce rezať to Evil or Very Mad Sad
aale prestan ved pri tvojom aute sa asi malokto pozastavi nad tym ci mas alebo nemas tahokov je tam dost inych veci na obdiv na tvojom Very Happy , inak nepozeral si na samotne svetla ci by sa nejako nedali zuzit myslim zozadu krit ci sa neda nejako poriesit inak kolko je miesta pod nim
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:25

Janny83 napísal:
wl4do napísal:
ná šak fajnové to máš... Akoby sa ti tam včely uhniezdili. Wink Budem sa opakovať, ale podľa mňa najkrajší a najvkusnejší golf IV na fórume. Tým nechcem nikomu ublížiť, ale to je len podľa môjho skromného názoru a vkusu. A hliadka sa podivne pozerala, lebo si vraveli že: Kuva! To je ale golf! Wink
Inak, v nedeľu ma stopla hliadka 2 km od domu, tak som im nafúkal nulu a že mám inak všetko v poriadku dance, kks, a blatník ešte stále "ubolený"
oooo vdaka velke vdaka , akle tak su tu urcite aj krajsie napriklad taky Lajovw+ tak auticko jedna basen

Hhe,Janny si chcel asi napísať taký nick že Champion, ale berem , mýliť sa je ludské Laughing Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:29

Janny83 napísal:
Lajovw+ napísal:
Smile tak to by som neporovnával vobec s ťahokovom ,lebo toto je bez debaty dobré a ťahokov tam máme len my sráči Very Happy , ale nevadí, toto máš fakt pekné aj pekne urobené, a jak si mi písal že sú 4cm vnútri tak som to tak od oka kukol dnes a myslím že mne by to nestačilo a fakt by som nemal srdce rezať to Evil or Very Mad Sad
aale prestan ved pri tvojom aute sa asi malokto pozastavi nad tym ci mas alebo nemas tahokov je tam dost inych veci na obdiv na tvojom Very Happy , inak nepozeral si na samotne svetla ci by sa nejako nedali zuzit myslim zozadu krit ci sa neda nejako poriesit inak kolko je miesta pod nim

Ja som skor myslel zohnať nejakú plastovú rohož nejakého podobného vzoru a niečo vyriešiť z takého by sa mi lahšie rezalo...
Tie drbnuté svetlá ked rozoberem tak to nezložím aby sa to nerosilo a netieklo do toho a moc sa mi nechce takto, ale možno ako posledné riešenie... no neviem.... Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:38

Lajovw+ napísal:
Janny83 napísal:
Lajovw+ napísal:
Smile tak to by som neporovnával vobec s ťahokovom ,lebo toto je bez debaty dobré a ťahokov tam máme len my sráči Very Happy , ale nevadí, toto máš fakt pekné aj pekne urobené, a jak si mi písal že sú 4cm vnútri tak som to tak od oka kukol dnes a myslím že mne by to nestačilo a fakt by som nemal srdce rezať to Evil or Very Mad Sad
aale prestan ved pri tvojom aute sa asi malokto pozastavi nad tym ci mas alebo nemas tahokov je tam dost inych veci na obdiv na tvojom Very Happy , inak nepozeral si na samotne svetla ci by sa nejako nedali zuzit myslim zozadu krit ci sa neda nejako poriesit inak kolko je miesta pod nim

Ja som skor myslel zohnať nejakú plastovú rohož nejakého podobného vzoru a niečo vyriešiť z takého by sa mi lahšie rezalo...
Tie drbnuté svetlá ked rozoberem tak to nezložím aby sa to nerosilo a netieklo do toho a moc sa mi nechce takto, ale možno ako posledné riešenie... no neviem.... Crying or Very sad
a co tak nieco podobne ako tu ma klubak Kissiakos na svojom leone? podla toho co som si vsimal tak si to zrejme laserom nechal vypalit z ptechu
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:47

Laughing Myslíš akože Lajovw+ mriežky? Laughing Na to ja nemám meno. Laughing .

Teraz už vazne, nechcem to z plechu, bud to zozeniem nejaký zodpovedajúci plast alebo... alebo uvidím Smile
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 20:53

tak nemal som prave namysli to ze tam musi byt aj meno , len ze je to dost podobne tomu tvaru popripade si vies urobit take ake sa tebe lubia, ale tak zase mas pravdu original je original, sakra tuho premyslam ale okrem toho pletiva som nic nikde podobne nevidel zeby sa predavalo Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime22/6/2011, 21:00

To darmo budeme nad tým rozmýšlat, to proste musím isť do nejakého obchodu kde predavajú umelohmotné čo ja viem trebárs bedničky a take chobotinky a kuknut a vymyslat potom dalej, lebo možno nejaká bočná sten takej bedničky by mohla mat taký aspon približne taky vzor.... proste takto nejako to riešiť a nie rezať preboha z ORIGINÁLOV, ved to by som nespal.
Návrat hore Goto down
nikibad
Agent
Agent
nikibad


Male
Vek : 40
Registrácia : 22.01.2009
Počet príspevkov : 1520
Auto : Golf IV 1,6 16V 2003
Bydlisko : Namestovo

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime24/6/2011, 21:25

vyzera to fajne s mriežkou je to ine.ale pochopil som dobre si rezal do narazniku? a to prečo až tak to sa tam daj aj bez toho uchytit :/
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime24/6/2011, 22:36

nikibad napísal:
vyzera to fajne s mriežkou je to ine.ale pochopil som dobre si rezal do narazniku? a to prečo až tak to sa tam daj aj bez toho uchytit :/

Smile nie, on nerezal, išlo o moje denné svetlá, že ak by som to tam daval tak sa to nezmestí za to svetlo bez vyrezania, ale Janny nerezal narazník... Smile
Návrat hore Goto down
Janny83
Pretekár
Pretekár
Janny83


Male
Vek : 40
Registrácia : 07.11.2010
Počet príspevkov : 659
Auto : Golf IV 1.8T AUM 2002
Bydlisko : Trebisov

moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime25/6/2011, 19:24

Lajovw+ napísal:
nikibad napísal:
vyzera to fajne s mriežkou je to ine.ale pochopil som dobre si rezal do narazniku? a to prečo až tak to sa tam daj aj bez toho uchytit :/

Smile nie, on nerezal, išlo o moje denné svetlá, že ak by som to tam daval tak sa to nezmestí za to svetlo bez vyrezania, ale Janny nerezal narazník... Smile
presne tak Wink az taku odvahu nemam
Návrat hore Goto down
Sponsored content





moja cierna GIV - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: moja cierna GIV   moja cierna GIV - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
moja cierna GIV
Návrat hore 
Strana 7 z 21Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Cierna maska
» Moja GV
» Moja 1.6 SR
» MOJA II-CKa
» Moja G6 :-)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: