VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Prosim o pomoc s radenim

Goto down 
+4
01lukasss01
baciluss
sindi123
Teebee2
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime11/11/2010, 07:19

Ako som pisal za ten sinchron som si nebol isty preto som nic nepisal... To je pre Dr. Bacila aby ma zas ne zdrbkal... Tak potom treba vyskusat premazat vsetky tialhla vymenit olej a potom sa uvidi to taka najmensia ins´vesticia ako to skusit zregenerovat... Wink
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime11/11/2010, 23:50

01lukasss01 napísal:
Ako som pisal za ten sinchron som si nebol isty preto som nic nepisal... To je pre Dr. Bacila aby ma zas ne zdrbkal... Tak potom treba vyskusat premazat vsetky tialhla vymenit olej a potom sa uvidi to taka najmensia ins´vesticia ako to skusit zregenerovat... Wink
Kua nerob tu zo mna pana dokonaleho...ani nevies kolko omylov som v zivote spravil a povedal Embarassed A snazim sa vychadzat z mne dostupnych info a ked som si neni isty tak sa rad necham poucit.
A teme...bohuzial je v tomto pripade postupovat metodou ako povedal Lukas cize vyskusat(omyl - pokus). A potom treba zvazit dalsi postup. Ci generalku synchronu 1.stupna alebo inu prevodovku.
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime12/11/2010, 07:03

baciluss napísal:
01lukasss01 napísal:
Ako som pisal za ten sinchron som si nebol isty preto som nic nepisal... To je pre Dr. Bacila aby ma zas ne zdrbkal... Tak potom treba vyskusat premazat vsetky tialhla vymenit olej a potom sa uvidi to taka najmensia ins´vesticia ako to skusit zregenerovat... Wink
Kua nerob tu zo mna pana dokonaleho...ani nevies kolko omylov som v zivote spravil a povedal Embarassed A snazim sa vychadzat z mne dostupnych info a ked som si neni isty tak sa rad necham poucit.
A teme...bohuzial je v tomto pripade postupovat metodou ako povedal Lukas cize vyskusat(omyl - pokus). A potom treba zvazit dalsi postup. Ci generalku synchronu 1.stupna alebo inu prevodovku.

To by som si nedevolil robit steba pana dokonaleho Smile
A osobne si myslim ze treba skusat, pytat sa a zistovat moznosti ako hned urobit investiciu jak hovado... Takze sup do prace... treba to pomalicky porobit vsetko...
Návrat hore Goto down
Nemesis02
Začiatočník
Začiatočník
Nemesis02


Male
Vek : 39
Registrácia : 26.09.2010
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV 1,6 74 kW r.v. 1998
Bydlisko : Kosice

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime15/11/2010, 21:34

aj ja mam tento problem...ale nie vzdy...niekedy ide krasne ako keby bolo auto nove, ale uz sa mi stalo, ze som ju radil na 3x sice len raz, ale aj tak...a nasilu samozrejme radit nebudem...
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime18/11/2010, 08:45

Tak chlapci osobne vyskusane G4 1,9 TDI 81kW AHF.... Vymenil som olej v prevodovke, premazal ten mechanizmus co je na prevodovke na hadzanie rychlosti a "kvalti" sa hadzu ako za nova Cool A este odporucany olej do prevodovky je 75w90. Ja osobne som daval Valvoline synpower TDL 75W90. A pre info tie sroby na vypustanie a dolievanie su na 14-16 ibusovy kluc teraz si presne neviem spomenut...Sad

A BACILKO ospravedlnujem sa ti mal si pravdu vo vsetkom 2L oleja, vypustak zo spodu prevodovky, kontrolny srob z boku a dolieva sa aj cez kontrolny srob... Mas moju hlboku omluvu... Asi by som si ozaj mal zviknut nato ze mam G4 a nie G3 Very Happy
A golfik uz vrčí a jazdi....!!!!
Návrat hore Goto down
slosi_15
Vodič
Vodič
slosi_15


Male
Vek : 33
Registrácia : 30.10.2008
Počet príspevkov : 300
Auto : EX: Golf III 1,6 55kw AEE :) -------------> Golf IV 1,9 TDI 66kw :)
Bydlisko : Suchohrad

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime18/11/2010, 13:03

A ako si to premazaval ten mechanizmus radenia? Smile Lebo ja som to prestriekal len silikonovym sprejom, ale nie je to to prave
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime18/11/2010, 14:59

slosi_15 napísal:
A ako si to premazaval ten mechanizmus radenia? Smile Lebo ja som to prestriekal len silikonovym sprejom, ale nie je to to prave

Sprejom na mazanie motorkovej retaze.... Cize vazelina v spreji.... Cool Ale je dost dolezite vymenit aj ten olej...!!!
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime18/11/2010, 15:49

01lukasss01 napísal:
Tak chlapci osobne vyskusane G4 1,9 TDI 81kW AHF.... Vymenil som olej v prevodovke, premazal ten mechanizmus co je na prevodovke na hadzanie rychlosti a "kvalti" sa hadzu ako za nova Cool A este odporucany olej do prevodovky je 75w90. Ja osobne som daval Valvoline synpower TDL 75W90. A pre info tie sroby na vypustanie a dolievanie su na 14-16 ibusovy kluc teraz si presne neviem spomenut...Sad

A BACILKO ospravedlnujem sa ti mal si pravdu vo vsetkom 2L oleja, vypustak zo spodu prevodovky, kontrolny srob z boku a dolieva sa aj cez kontrolny srob... Mas moju hlboku omluvu... Asi by som si ozaj mal zviknut nato ze mam G4 a nie G3 Very Happy
A golfik uz vrčí a jazdi....!!!!
Ved ok ja nepotrebujem ospravedlnenia...mna potesi ked si zoberes do ruky manual a postudujes aby si vedel co a ako...ja tu nebudem vecne Razz Ja mam v Garazi pripraveny Castrol TAF-X 75W90. Ale ten dam az ked zozeniem dlhy 5-kvalt.
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime19/11/2010, 07:25

baciluss napísal:
01lukasss01 napísal:
Tak chlapci osobne vyskusane G4 1,9 TDI 81kW AHF.... Vymenil som olej v prevodovke, premazal ten mechanizmus co je na prevodovke na hadzanie rychlosti a "kvalti" sa hadzu ako za nova Cool A este odporucany olej do prevodovky je 75w90. Ja osobne som daval Valvoline synpower TDL 75W90. A pre info tie sroby na vypustanie a dolievanie su na 14-16 ibusovy kluc teraz si presne neviem spomenut...Sad

A BACILKO ospravedlnujem sa ti mal si pravdu vo vsetkom 2L oleja, vypustak zo spodu prevodovky, kontrolny srob z boku a dolieva sa aj cez kontrolny srob... Mas moju hlboku omluvu... Asi by som si ozaj mal zviknut nato ze mam G4 a nie G3 Very Happy
A golfik uz vrčí a jazdi....!!!!
Ved ok ja nepotrebujem ospravedlnenia...mna potesi ked si zoberes do ruky manual a postudujes aby si vedel co a ako...ja tu nebudem vecne Razz Ja mam v Garazi pripraveny Castrol TAF-X 75W90. Ale ten dam az ked zozeniem dlhy 5-kvalt.

To by som ten manual najskor musel mat... NA motor by som aj mal ale na karoseriu to je uz horsie... Teda poviem ti stiahnut jak na to na G4 vobec nieje jednoduche... Na octaviu v kazdej riti ale na G4 ani bohovi....
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime19/11/2010, 12:24

01lukasss01 napísal:
baciluss napísal:
01lukasss01 napísal:
Tak chlapci osobne vyskusane G4 1,9 TDI 81kW AHF.... Vymenil som olej v prevodovke, premazal ten mechanizmus co je na prevodovke na hadzanie rychlosti a "kvalti" sa hadzu ako za nova Cool A este odporucany olej do prevodovky je 75w90. Ja osobne som daval Valvoline synpower TDL 75W90. A pre info tie sroby na vypustanie a dolievanie su na 14-16 ibusovy kluc teraz si presne neviem spomenut...Sad

A BACILKO ospravedlnujem sa ti mal si pravdu vo vsetkom 2L oleja, vypustak zo spodu prevodovky, kontrolny srob z boku a dolieva sa aj cez kontrolny srob... Mas moju hlboku omluvu... Asi by som si ozaj mal zviknut nato ze mam G4 a nie G3 Very Happy
A golfik uz vrčí a jazdi....!!!!
Ved ok ja nepotrebujem ospravedlnenia...mna potesi ked si zoberes do ruky manual a postudujes aby si vedel co a ako...ja tu nebudem vecne Razz Ja mam v Garazi pripraveny Castrol TAF-X 75W90. Ale ten dam az ked zozeniem dlhy 5-kvalt.

To by som ten manual najskor musel mat... NA motor by som aj mal ale na karoseriu to je uz horsie... Teda poviem ti stiahnut jak na to na G4 vobec nieje jednoduche... Na octaviu v kazdej riti ale na G4 ani bohovi....

Idea http://www.vwgolf-club.net/forum-f55/topic-t128.htm
Skus posledny prispevok...neviem ci to je ono ale asi ano.
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime19/11/2010, 13:54

UZ mam a velmi dakujem... !!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prosim o pomoc s radenim   Prosim o pomoc s radenim - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prosim o pomoc s radenim
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prosim pomoc
» prosim o pomoc!!!!! hluk od vyfuku
» Prosim o pomoc,radu s motorom...
» Prosim pomoc surne

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: