VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?

Goto down 
+56
stevo21
wl4do
Blitzkrieg
NR-VLADO
ma314bi
miso6612
kepro
buco6770
kosovec
Nagasaki
OverGo
pithon6
Pit-Bull
ozi
Kukino2611
miso325
alfonso3006
pipo40
sabady
zuzko
paiser
pozno
Boro88
Tyouko
MuFFin0
Dreik
Ico05
Baty
Kully-GIII
sound361
tomec
Lucko
Adamec21
SHOFER
dramatiq
dazo
baxo
golfmanik
baciluss
VWGolf3
klickop
jozef.79
mato500
tono55
vw5sport
spd001
grgac
LONGI530
ivco85
Pheppo
seven72
apophis
seka4
mato88
Sharkygolf
kazatel
60 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
pithon6
Vodič
Vodič



Male
Vek : 40
Registrácia : 09.05.2009
Počet príspevkov : 169
Auto : vw golf 6 gti ed35
Bydlisko : michalovce

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime18/3/2010, 14:02

no ja dnes 200e isiel som v meste 81 akurat som obehoval sakra som si ich nevsimol
Návrat hore Goto down
OverGo
Pretekár
Pretekár
OverGo


Male
Vek : 37
Registrácia : 27.05.2008
Počet príspevkov : 362
Auto : Ex - VW GOLF III 1.8 66kw (ABS) r.v. 93 Passat B5 1,8T 110kw (AEB)
Bydlisko : okres TV

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime18/3/2010, 17:36

minuly mesiac som sa ohanal s renaultom a na kruhaci kde je 30 a ja 60 videli ma z dalsej krizovatky a kedze som zastavil (odopol pas ja aj priatelka)pri obchode prislo im to vhod a hned stal pri aute (a to chceli ist opacnym smerom) a spustil slova pan vodic ako rychlo ste sli a ja mu na to ze 30 a on na to ze minimalne 50 ci som ochotny zaplatit pokutu za rychlost a ja ze nech mi ukaze spomienkove foto zdalo sa mu ze som mudry tak ze to bude za 120 eur lebo nemame zapnute pasy pozrel som nahno ze co on chce a vystupili sme s auta a sli nakupit vratim sa on namna pan vodic bude to za 60 eur za statie na autobusovej zastavke ktora bola 20m zamnou + ze mam prasknute zadne svetlo a nech som rad ze mi nevezme TP ale zobral vodicak lebo som ju nevyplatil na mieste a co napisal kkt do papierov ze pasy + smerovka na kruhaci no nie je toto cista buzeracia?
Návrat hore Goto down
Nagasaki
Vodič
Vodič
Nagasaki


Male
Registrácia : 04.04.2009
Počet príspevkov : 157
Auto : VW Golf 5 Tdi
Bydlisko : Bratislava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime18/3/2010, 19:06

brat platil pred mesicom za zle odbocenie 3€..... som nechaapal Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_smile
Návrat hore Goto down
kosovec
Začiatočník
Začiatočník
kosovec


Male
Vek : 36
Registrácia : 08.02.2010
Počet príspevkov : 21
Auto : VW Golf IV 1.9 GT TDi 110
Bydlisko : Kings lynn

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime3/4/2010, 03:12

Normalne ja zasnem, odpadavam ako sa dokazete vsetci bavit s policajtami. Ja mam vodicak od 18ky, asi ako vsetci. Doma, teda na SVK som odjazdil rok, bez pokuty a zastavenia Smile Zijem v Anglicku, a tu keby sme sa len zacali dohadovat s policajtom, tak nechcem vidiet ake budu nasledky. Tu neriesia, ci mate folie v predu, alebo 18" kola ako mam ja, ci sportovy vyfuk, alebo zhrniem vytunene auticko ci alebo inak priklasne auto. Ale napr mna osobne 1x zastavili, ze mi nesvieti zadne brzdove a po roku ma zastavili 2x ze mi nesvieti zadne svetlo. Vypisala mi taky blocek, s ktorym som musel ist do servisu kde mi zavadu odstrania a to im poslet do 14 dni.

Ale uz to tu bolo spominane, ozivym pre zaujimavost.

Kamarat nemal pojistku zaplatenu, pokuta, sud, vazenie. + Body, a pojistka z cca 300 libier rocne sa mu vysplhala na 3 roky po cca 1500 kazdy rok

Este ma nieco napadlo, vela slovakov sem pride do UK, a nemaju absolutne prehlad ako to tu chodi. Kamos prisiel autom (slovenskym)... Jazdit tu mozete nie viac ako 6 mesiacov, a naspat na SVK. Kamos mal nove volvo zo SVK Smile Po viac ako 6 mesiacoch mu zazvonili policajti, ze tu ma dlho auto, neplati a podobne mal toho tolko ze az...On ze to nie je pravda a bla bla. Tak automaticky sud, a tam mu presne ukazali fotky ako vychadzal z trajektu do UK (rok,mesiac,den,cas) Skoro odpadol ked to videl, tak taku pokutu mu vysolil Nove volvo mu zosrotovali, a presnu cenu pokuty si uz nepamatam...

Ak nemate zaplatenu "road tax", automaticky vam beru auto, pokuta, sud... Nie podla mojej skusenosti, ale jednemu auto hned zobrali a zosrotovali.

A kamerovy system aky tu maju, normalne dovidenia. A policajti, si len zadaju v aute vasu SPZ, tak vedia kto tam sedi (vase full udaje, nie len meno, aj kde byvate, no uplne vsetko vsetucko, mozno aj kde pracujete, a komlet vase zaznamy), ci mate tax, pojistenie, MOT (u nas je to technicka kontrola)

Tak trosku z rychlosti o Anglicku Smile ale poviem vam vsetkym budme vsetci velmi, naozaj velmi radi ze mame na SVK takych policajtov akych mame, ako napriklad tu po vacsine citam Smile))
Návrat hore Goto down
http://kosovec2@azet.sk
buco6770
Začiatočník
Začiatočník
buco6770


Male
Registrácia : 13.12.2009
Počet príspevkov : 44
Auto : VW Golf III 2.0 GTi AGG 85kw
Bydlisko : Bratislava

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime30/5/2010, 14:21

300 eur, rychlost prekrocena o 44 km/h Razz
Návrat hore Goto down
kepro
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 35
Registrácia : 06.06.2010
Počet príspevkov : 74
Auto : VW GOLF III. 1.9TDI GT 81kW/110 AFN
Bydlisko : KE

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime8/6/2010, 12:17

1000sk za 78km/h na 60ke Smile chcel 2000sk Very Happy zriesil som a kebze mam 500sk pri sebe tak zobere Smile
Návrat hore Goto down
http://txx.sk
miso6612
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 36
Registrácia : 01.09.2010
Počet príspevkov : 19
Auto : vw golfIV 1.9 TDI...IVECO STRALIS 430
Bydlisko : Trencianske Jastabie

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime6/9/2010, 10:27

no najviac som asi zaplatil v nemesku 600evri a bolo to za buracku v cechach 10000 kc a naslovensku 180 evri ale chceli 400 a vodicak Very Happy a bolo to za rychlost v obci a tie male 500 korunove nepocitam tych bolo stracne moc:D Very Happy
Návrat hore Goto down
ma314bi
Autoškolák
Autoškolák
ma314bi


Male
Vek : 39
Registrácia : 04.12.2010
Počet príspevkov : 70
Auto : skoda octavia I 81kw cize 110koni
Bydlisko : Malacky

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime5/3/2011, 11:21

no jazdim asi 5r ale zatial ziadna pokuta snazim sa jazdit podla predpisou
Návrat hore Goto down
NR-VLADO
Autoškolák
Autoškolák
NR-VLADO


Male
Registrácia : 27.06.2008
Počet príspevkov : 127
Auto : VW Golf 1.9 TDI 110k AHF
Bydlisko : Nitra

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime27/3/2011, 14:38

JA zatial som vyfasoval iba jednu a to ked som si ho kupil a dostal som 1000sk za folie na predu a este chceli aj technicak ale som ich ukecal tak to boli iba prachy mal som stastie.
Návrat hore Goto down
Blitzkrieg
Pilot
Pilot
Blitzkrieg


Male
Vek : 45
Registrácia : 07.12.2008
Počet príspevkov : 823
Auto : vW golf IV 1.9 TDI GTI 85kw
Bydlisko : Kosice

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime27/3/2011, 15:23

kosovec pises tu o anglanoch, ale tie veci ktoreo pisujes su dost zavazne. Jajazdil v ukdlho dostal som dva krat 50 libier za parkovanie. Inac policajt o mna ani nezakopol a to som siel v noci bezsvetiel,tak mi len ukazal nech si zapnem. Noa tu je spominana masina na ktorej som tam behal

[img]Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Majprelude13 [/img]

no a u nas som raz na sluzobnom platil 1000sk za prekrocenie 90tky-kcel 2tisicky.
prinovej nemocnici som vosiel do zakazu vjazdy---to som ukecal mestskych ze zenarodi tak som stohy vyplaseny a nekukam.
No a najnovsie som platil pokutu za pas...a kedze som pri sebe nemal eurace tak panom policajtom postacila popradska kava ktora sami valala v kufri
Návrat hore Goto down
wl4do
Pretekár
Pretekár
wl4do


Male
Vek : 37
Registrácia : 09.07.2009
Počet príspevkov : 539
Auto : MK IV 1999, 1.9 TDI, 66 kW, ALH
Bydlisko : VWalacky ;)

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime27/3/2011, 19:58

16 Euro za trochu ojazdené pneu, aj to len zadné... no mohlo to byť aj o techničák, no pán v zelenom bol milý Smile
Návrat hore Goto down
stevo21
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 08.05.2009
Počet príspevkov : 19
Auto : VW Golf V

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime8/4/2011, 16:06

mne v bulharsku na 50km/h nameraly 101km/h pytal 250 lev a chcel zobrat vodicak na tri mesiace, dal sa ukecat mal som stastie
Návrat hore Goto down
Nefferttitty
Začiatočník
Začiatočník
Nefferttitty


Female
Vek : 33
Registrácia : 14.12.2008
Počet príspevkov : 13
Auto : Golf II, 1,6 D, 40 kW
Bydlisko : Lučenec

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime3/5/2011, 22:38

jazdím pomaly 3 roky zatiaľ pokuta "len" raz - rýchlosť, ale mala som šťastie zaplatila som len 10 € neprekročila som moc ale s rýchlosťou mám dosť problémy dodržať Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
xxxmisko
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.05.2011
Počet príspevkov : 5

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime25/5/2011, 23:07

No ale keď narazíte na dementov, ako ja, tak na 50-ke idete 59km/hod a dostanete 50€ pokutu, to už naserie. Very Happy
Na tacháči som mal 55, proste nezájem...
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime26/1/2012, 18:14

v roku 2007 v Nitre, za rýchlosť , na 50-ke 106km/h na služobnom, dva týždne bez papierov,kým sa to vybavilo, a pokuta 5000 sk, to bolo poslednýkrát čo som na služobnom aute prekročil rýchlosť, kým som na to nemal povolenie What a Face What a Face
Návrat hore Goto down
Sinister
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 04.08.2014
Počet príspevkov : 14
Auto : Golf 4 1.9TDI 66kw r.v.2003
Bydlisko : BA

Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime28/8/2014, 21:28

zaujímavá téma tak ju trocha oživím Smile ... moja top pokuta bola 400€ a to som ich ešte ukecal, lebo pôvodne to malo byť 800 a ešte mi chceli zobrať aj vodičak Razz

A teraz kvôli čomu bola takáto nehoráznosť.... Mal som odfajčený zadný náboj na aute... jedného krásneho dňa som sa rozhodol že to teda vymením a keď som skončil boli asi 3hod. ráno.

išiel som teda domov. Predo mnou široká dlhá cesta a nikde ani nohy. Tak som si povedal že tomu trochu šliapnem na krk aby som si overil či bude ložisko ticho aj vo vyššej rýchlosti.. Hold to bola ale osudná chyba. V meste kde bola 50ka si to takto teda rozgúľam na 110km +- a čo čert nechcel o 3ráno sa tam schovávali naši kamaráti s radarom. Jak som sa približoval zrazu panáčik vystrelil mávajúc rukou na cestu a už bola polievočka zamiesená Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?   Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok? - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Koľko ste najvac zaplatili za pokutu alebo priestupok?
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Blikanie je na pokutu
» kolko ste zaplatili? ANKETA ?kde a za kolko...?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: INÉ :: Kniha Rekordov-
Prejdi na: