VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Dymi a zdochina po nastartovani

Goto down 
+3
Ivan76
SABREX
coexist
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime9/3/2010, 21:59

trape??
Návrat hore Goto down
peto-vw
Vodič
Vodič
peto-vw


Male
Vek : 49
Registrácia : 18.05.2008
Počet príspevkov : 228
Bydlisko : Kosice

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime9/3/2010, 22:03

comu nerozumies je prasknuta hlava 
Návrat hore Goto down
Draky73
Začiatočník
Začiatočník
Draky73


Male
Vek : 51
Registrácia : 09.03.2010
Počet príspevkov : 22
Auto : Golf 3 1,9TDI 66kw+chip r.v.1997 AHU
Bydlisko : Lipt.Porubka

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime10/3/2010, 10:13

Mne siel husty biely dym,startovalo to ako na 3 valce a strasne klepalo.S.kusal som postupne vsetko od nadrze az k cerpadlu,nakoniec to bola ta blba remenica.Ak si je isty ze je prasknuta hlava treba vymenit,ak nie skusat tie lacnejsie alternativy
Návrat hore Goto down
peto-vw
Vodič
Vodič
peto-vw


Male
Vek : 49
Registrácia : 18.05.2008
Počet príspevkov : 228
Bydlisko : Kosice

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime10/3/2010, 10:15

ja som to videl na vlastne oci 
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime10/3/2010, 10:23

MIRECC napísal:
čakal som na ten filter a teraz sa pripájam-môj názor preskočený rozvod tzn. zlý predzápal tzn. bieli dym,nedrží volnobeh poprípade nepravidelný chod na nizke otáčky a nizky tah a tak...

na toto som cakal aj ja podla mna tiez preskoceny remen na cerpadle

mam stym skusenosti hulilo mi to jak besne a bars jak islo ale na tdi
Návrat hore Goto down
coexist
Autoškolák
Autoškolák
coexist


Male
Registrácia : 13.12.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : Golf III 1,9d rv.94
Bydlisko : Košice

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime15/6/2010, 20:26

tak auto je uz konecne v poriadku po dlhej dobe marneho hladania schopneho automechanika v KOSICIACH.a ktej hlave ked si mechanik mal by si vediet ze keby praskla hlava by mi mizla voda a motor sa prehrieval co sa vobec nedialo.a okrem toho to urcite presknute nebolo pokial si sa dotoho nepustil ty peto-vw a koli tvojej neschopnosti teraz nemozem ani vybrat vstreky ktore mi podfukuje lebo si nevymenil podlozky pod vstrekmi.
Návrat hore Goto down
coexist
Autoškolák
Autoškolák
coexist


Male
Registrácia : 13.12.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : Golf III 1,9d rv.94
Bydlisko : Košice

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime15/6/2010, 20:32

a to uz racej nepisem o dalsom odbornikovy z KOSIC ktory ma este aj ojebal jak sa len dalo.
Návrat hore Goto down
miso325
Vodič
Vodič
miso325


Male
Vek : 32
Registrácia : 02.01.2010
Počet príspevkov : 154
Auto : GOLF IV 1.9 TDI AGR
Bydlisko : nitra

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime21/6/2010, 14:02

coexist napísal:
tak auto je uz konecne v poriadku po dlhej dobe marneho hladania schopneho automechanika v KOSICIACH.a ktej hlave ked si mechanik mal by si vediet ze keby praskla hlava by mi mizla voda a motor sa prehrieval co sa vobec nedialo.a okrem toho to urcite presknute nebolo pokial si sa dotoho nepustil ty peto-vw a koli tvojej neschopnosti teraz nemozem ani vybrat vstreky ktore mi podfukuje lebo si nevymenil podlozky pod vstrekmi.
a co tomu bolo?
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime21/6/2010, 20:17

zle nastavený rozvod,fasa machanici v tých Košicoch ! Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_lol
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dymi a zdochina po nastartovani   Dymi a zdochina po nastartovani - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Dymi a zdochina po nastartovani
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zapnutie stieracov pri nastartovani
» Golf 4 nestartuje + vysoke otacky po nastartovani...

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: