VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vyrobny stitok

Goto down 
+17
gabesz0102
patres46
martinko800
danny2707
dr_obesenec
Sinner
01lukasss01
Sacok
OverGo
zgrlik_88
SABREX
MIRECC
mato88
mirec3532
spd001
seven72
rann14
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime15/11/2010, 13:00

MIRECC napísal:
mirec3532 napísal:
tento stitok ti je potrebny aj na prepis alebo prihlasenie


ani nie. ja ho nemám a mám vínimku z vyhlášky Wink

Upravujem: Treba ho pri prepise,policajti dostali príkaz kontrolovat aj štítok s váhami... Bol so v stredu prepisovat auto a tiež som ho hladal.
Ak ho niekto nemá bude treba bud dobrá známost alebo kupit druhý vo VW. - odpoved aj pre OverGO na PM Smile
Návrat hore Goto down
Sacok
Začiatočník
Začiatočník
Sacok


Male
Vek : 34
Registrácia : 15.11.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Volkswagen Golf 2, 1997, 59kw
Bydlisko : Žiar nad Hronom

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime15/11/2010, 18:34

Tak má v osvedčení napísané. Tiež sa mi to nezdalo ale má. V osvedčení je to ale kolónka prví krát v evidencii/rok výroby. Tak to musel byt vtedy len prvý krát evidovaný. Mato88 máš asi pravdu, to by bol asi bulshit aby bol vyrobený 97. Foto:

https://2img.net/r/ihimizer/img254/1345/snmka000.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img3/2222/snmka001dk.jpg


Naposledy upravil Sacok dňa 21/11/2010, 19:20, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Sacok
Začiatočník
Začiatočník
Sacok


Male
Vek : 34
Registrácia : 15.11.2010
Počet príspevkov : 3
Auto : Volkswagen Golf 2, 1997, 59kw
Bydlisko : Žiar nad Hronom

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime21/11/2010, 19:18

MIRECC napísal:
MIRECC napísal:
mirec3532 napísal:
tento stitok ti je potrebny aj na prepis alebo prihlasenie


ani nie. ja ho nemám a mám vínimku z vyhlášky Wink

Upravujem: Treba ho pri prepise,policajti dostali príkaz kontrolovat aj štítok s váhami... Bol so v stredu prepisovat auto a tiež som ho hladal.
Ak ho niekto nemá bude treba bud dobrá známost alebo kupit druhý vo VW. - odpoved aj pre OverGO na PM Smile

Týmto chceš povedať že ti nestačí tá výnimka z vyhlášky alebo som to len zle pochopil. Ja chcem teraz požiadať o výnimku tak aby som nežiadal zbytočne Smile Rofl som si až teraz všimol, že si zo žiaru keď som ti klikol do profilu Very Happy tak to zdar Smile
Návrat hore Goto down
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime22/11/2010, 04:33

Sacok napísal:
MIRECC napísal:
MIRECC napísal:
mirec3532 napísal:
tento stitok ti je potrebny aj na prepis alebo prihlasenie


ani nie. ja ho nemám a mám vínimku z vyhlášky Wink

Upravujem: Treba ho pri prepise,policajti dostali príkaz kontrolovat aj štítok s váhami... Bol so v stredu prepisovat auto a tiež som ho hladal.
Ak ho niekto nemá bude treba bud dobrá známost alebo kupit druhý vo VW. - odpoved aj pre OverGO na PM Smile

Týmto chceš povedať že ti nestačí tá výnimka z vyhlášky alebo som to len zle pochopil. Ja chcem teraz požiadať o výnimku tak aby som nežiadal zbytočne Smile Rofl som si až teraz všimol, že si zo žiaru keď som ti klikol do profilu Very Happy tak to zdar Smile


Nie ja som prihlasoval iné auto.
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime22/11/2010, 07:54

Výnimku ti nikto neda výnimka uz vysla z mody.. Laughing Pri prihlaseni a detto pry STK musi byt stitok na aute. A ziskanie stitku funguje asi tak ze poziadas MDPT o udelenie noveho vin stitku alebo priamo importera. Osobne si myslím že importér bude asi najrychlejšia cesta...
Návrat hore Goto down
Sinner
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 31
Registrácia : 21.09.2010
Počet príspevkov : 71
Auto : vw golf l 1,5d
Bydlisko : Košce-okolie

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime22/11/2010, 11:54

zdravim tiez som kupil g1 a ten stitok tam nieje ... chcem sa spytat...(nakolko som zufaly) ze kolko by stalo udelenie noveho vin stiku a kolko by to trvalo ....? skusal to uz niekto takto ho zohnat ..... ? za rychlu odpoved vopred dakujem ....
Návrat hore Goto down
Sinner
Autoškolák
Autoškolák



Male
Vek : 31
Registrácia : 21.09.2010
Počet príspevkov : 71
Auto : vw golf l 1,5d
Bydlisko : Košce-okolie

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime22/11/2010, 12:22

alebo nema niekto g1 1,5d na nd a ten stitok tam ma ...? ak anio a nepotrebuje skusil by som stim nieco spravit .... Twisted Evil lebo mojho golfa sa neholdam zdat aj ked nieje najkrajsi a najmladsi ale je moj sice len s casti ale je :/
Návrat hore Goto down
01lukasss01
Profík
Profík
01lukasss01


Male
Registrácia : 06.09.2007
Počet príspevkov : 1088
Auto : VW G4 1,9TDI 81kW AHF
Bydlisko : MALACKY, Tel:0907365770

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime24/11/2010, 08:32

Sinner napísal:
alebo nema niekto g1 1,5d na nd a ten stitok tam ma ...? ak anio a nepotrebuje skusil by som stim nieco spravit .... Twisted Evil lebo mojho golfa sa neholdam zdat aj ked nieje najkrajsi a najmladsi ale je moj sice len s casti ale je :/
Ved som to pysal ako to vybavíš... Skus ist do najblizsej predajne VW a spytaj sa co to stoji.... Aby si mal aspon predstavu ale myslim ze to je do nejakych 70eur... Ak sa auta nechces vzdat tak to je min ciastka...
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime24/11/2010, 09:24

stítok sa tu uz riesi v 3 teme , sak zavolam do vw a opýtam sa a ked nie je.... na to , sak telefon nestoji majlat.
Návrat hore Goto down
OverGo
Pretekár
Pretekár
OverGo


Male
Vek : 37
Registrácia : 27.05.2008
Počet príspevkov : 362
Auto : Ex - VW GOLF III 1.8 66kw (ABS) r.v. 93 Passat B5 1,8T 110kw (AEB)
Bydlisko : okres TV

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime25/11/2010, 21:40

tak ked som ho zhanal ja tak som do vw volal tam mi povedali ze na G3 bude stat od 150 do 170 eur a caka sa cca tri mesiace
Návrat hore Goto down
danny2707
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 18.12.2010
Počet príspevkov : 1

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime18/12/2010, 18:41

[quote="seven72"]Vyrobny stitok - Stránka 2 Ttekzvariantahr7
nazdar chcel by som použiť tento štítok, aby mi prihlásili auto, mám VW golf III AG, výrobca motora DEU a typ ABS, 1,8cm3, 66kw a rok výroby je 92 co je potrebne zmenit okrem vin cisla aby mi to preslo,a moze to byt aj nalepka?poradte prosim dakujem
Návrat hore Goto down
martinko800
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.12.2010
Počet príspevkov : 1
Auto : VW Golf III Variant, 1,4, 55kW,r.v.1996

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime25/12/2010, 13:31

Caute, nemohol by mi niekto z vás odfotiť výrobný štítok z VW Golf III Variant 1,4, 44kW, r.v. 1996.

Vopred vďaka Smile

Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime8/11/2011, 16:08

pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:27

patres46 napísal:
pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...

hmm ja byt policajtom toto ti nezozerem to musi byt videt ze to nieje stitok ale nieco vo folii, hod sem foto nech viem ako to vyzera
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime8/11/2011, 20:37

patres46 napísal:
pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...
ty citas to co pises???neviem kto by ti isiel odvrtavat origo nity aby ti dal stitok oskenovat,a riskovat s tym...
Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime9/11/2011, 15:08

[quote="gabesz0102"]
patres46 napísal:
pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...
ty citas to co pises???neviem kto by ti isiel odvrtavat origo nity aby ti dal stitok oskenovat,a riskovat s tym...[/quote

hmm nevim tak keby mna niekto o to poprosi nejaky znami tak by som s tym problem nemal =) zato ze su origo nity tak neznamena ze sa nedaju nahradit =P moj nazor...
Návrat hore Goto down
patres46
Autoškolák
Autoškolák
patres46


Male
Vek : 33
Registrácia : 03.10.2011
Počet príspevkov : 70
Auto : Volkswagen Golf D CL Europe

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime9/11/2011, 15:10

gabesz0102 napísal:
patres46 napísal:
pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...
ty citas to co pises???neviem kto by ti isiel odvrtavat origo nity aby ti dal stitok oskenovat,a riskovat s tym...

dobreee =D ako policajti mi mozu uz vyskocit na hrb lebo mi to preslo KOčkom a dovi dopi =P mne islo len o tu Kočku a STK a tam to preslo cize pohoda jahoda.... foto dnes spravim
Návrat hore Goto down
Lajovw+
Agent
Agent
Lajovw+


Male
Vek : 52
Registrácia : 13.04.2011
Počet príspevkov : 1541
Auto : AUDI A3 2.0TDI PD 125kW QUATTRO S-line ,ex VW GOLF 4 ,1,9 TDI PD 74kW ATD 2003
Bydlisko : BA

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime9/11/2011, 15:30

no možno v Bzinciach pod Javorinou pohoda jahoda, ale keď ťa zastaví normálny dopravný policajt tak sa budeš diviť a ešte ti aj auto zabaví pohoda jahoda. Boli časy keď takéto veci boli na našich cestách bežné,zvlášť Golfy tým vynikali, ale chlapci tie už skončili, na tvojom mieste ak by som mal ísť s tým autom niekde medzi ludí , tak by som aj kukol akým busom sa dostanem domov,neviem neviem ako by to bolo s tým hrbom....
Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime9/11/2011, 15:32

patres46 napísal:
gabesz0102 napísal:
patres46 napísal:
pani zdravm ak matie tiez taky problem ze nemate stitok ako som mal ja ja... tiez som nevedel ako to mam riesit tak som to dal jednemu panovi ktory mi vytlacil na lepiaci papier kopiu stitku a zalial to do folie a dal mi k tomu uplne iny stitok z nejakeho vrakoviska...a vydrbal som zato 45€ cize nechal som sa oklamat...takze kdo ma skener zozente si od niekoho sititok na chvylu pozicat oskenovat a este jeden druhy z hocijakeho trojkoveho golfa .. potom len nalepite novy papierovy stitok vytlaceny a zaliaty vo folii na ten hocijaky stary... dve diery + dva nity a mate usetrene love...
ty citas to co pises???neviem kto by ti isiel odvrtavat origo nity aby ti dal stitok oskenovat,a riskovat s tym...

dobreee =D ako policajti mi mozu uz vyskocit na hrb lebo mi to preslo KOčkom a dovi dopi =P mne islo len o tu Kočku a STK a tam to preslo cize pohoda jahoda.... foto dnes spravim

chces zariadit aby ti este dnes dosli po auto Very Happy Cool ???? pri akejkolvek kontrole vinka si mozu vsimnut ze stitok z vin je upravovany a nie origo a auto zaistia a bez problemov ti ho nehaju zhnit na ich parkovisku (nie raz mi kontrolovali ) a budu tvrdit ze preveruju, to ze mas KO neznamena este nic odhliadnuc od toho ze KO plati tusim len 3 mesiace. ide o to ze si zasahoval do niecoho co sa pouziva na identifikaciu vozidla , aj ked sa nejedna priamo o vinko.

Návrat hore Goto down
dr_obesenec
Profík
Profík
dr_obesenec


Male
Vek : 39
Registrácia : 18.01.2009
Počet príspevkov : 1042
Auto : VW GOLF II 1.6
Bydlisko : Zlaté Moravce

Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime9/11/2011, 15:36

Lajovw+ napísal:
no možno v Bzinciach pod Javorinou pohoda jahoda, ale keď ťa zastaví normálny dopravný policajt tak sa budeš diviť a ešte ti aj auto zabaví pohoda jahoda. Boli časy keď takéto veci boli na našich cestách bežné,zvlášť Golfy tým vynikali, ale chlapci tie už skončili, na tvojom mieste ak by som mal ísť s tým autom niekde medzi ludí , tak by som aj kukol akým busom sa dostanem domov,neviem neviem ako by to bolo s tým hrbom....

Moja rec. polis moze zaistit co chce a ako chce staci aby mal maly dovod a to uprava stitku URCITE JE, cize ja by som sa tu tym nechvalil. radsej mat veci origo v pohode a mozem pokojne spavat.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vyrobny stitok - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyrobny stitok   Vyrobny stitok - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vyrobny stitok
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» vyrobny stitok golf 3
» vyrobny stitok golf 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: