VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Ochrana prednej kapoty

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
ppaprok
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 21.09.2009
Počet príspevkov : 3
Auto : VW Golf 1,4 TSI 122k DSG Comfortline

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime22/9/2009, 02:34

Caute, chcem Vas poprosit, ci mi neviete poradit ohladom ochrany prednej masky a kapoty proti odletujucim kamienkom.Chcel by som ju dat na pred zimnou sezonou na auto. Cital som, ze su len na cast prednej masky, potom ze su aj na celu prednu kapotu. Vyrabaju sa z kozenky, ale ze su aj priehladne, takmer neviditelne od firmy 3M. Pocul som, ze pod tie kozenkove sa mozu dostat kamienky a krasne skrabu lak.
Co je najlepsia alternativa okrem nechania auta cez zimu v garázi? Dakujem velmi pekne za rady. [b]
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime22/9/2009, 07:55

...kozenka iba na kapotu stoji cca 80 € ..ked to pravidelne cistis(raz do tyzdna) tak problem so skrabancami nemas.. teda aspom ja nie.. nevyhody: maximalka je uvadzana v navode 160km/h (pri vyzsej rychlosti by sa ti mohli zevraj odtrhnut tie uska.. ale moja zvladla aj 190 Smile ...ked zmoknes tak to treba dat dolu a vysusit.. tiez sa nedoporucuje to pouzivat pri moc nizkych teplotach.. ..cize ak to chces naozaj len z praktickeho hladiska tak folia je asi lepsia.. kozenka je viac menej na image.. ...ofoliovanie predku: naraznik cast kapoty stoji cca 150-200€ aspom co som ja pozeral ..
Návrat hore Goto down
alfonso3006
Pretekár
Pretekár
alfonso3006


Male
Registrácia : 16.06.2009
Počet príspevkov : 690
Auto : Golf 3 TDI GTI
Bydlisko : Lučenec

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime22/9/2009, 08:06

tak to radšej raz za 2 roky dať streknúť Wink
Návrat hore Goto down
seven72
Pilot
Pilot
seven72


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 793
Auto : VW G 3 1,8 (ABS)
Bydlisko : Bratislava

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime22/9/2009, 08:47

Ochrana prednej kapoty Readfile
neviem kto tvrdil ze sa to vyraba len na kapotu.. to na kapotu sa vola hood protector,, da sa aj na cely predok min. udrzba ,len tazko sa to zhana skus www.lebra.com alebo e bay
Návrat hore Goto down
synak
Pretekár
Pretekár
synak


Male
Vek : 42
Registrácia : 08.07.2008
Počet príspevkov : 320
Auto : GV
Bydlisko : BA - stare mesto

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime22/9/2009, 10:56

...ved vetu som zacal ze kozenka iba na kapotu stoji cca 80€ ... viem ze sa robia aj na cely predok.. ale podla mna to vyzera otrasne.. to radsej tu foliu..
Návrat hore Goto down
Prekladateľ
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 01.06.2010
Počet príspevkov : 3

Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime24/6/2010, 08:47

Niečo k ochrane laku priehľadnými fóliami - originálne príslušenstvo VW. Je to v nemčine ale snáď zrozumiteľné.

http://www.volkswagen-zubehoer.de/shop/index.php?cat=c50_Schutzfolien-V-Protector.html
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ochrana prednej kapoty Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ochrana prednej kapoty   Ochrana prednej kapoty Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ochrana prednej kapoty
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ochrana prednej kapoy
» cistenie podvozku po zime a jeho ochrana proti korozii
» otvaranie kapoty
» Kryt kapoty?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Exteriér-
Prejdi na: