VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Moj Golfik... :-)

Goto down 
+38
gabesz0102
sykye
tarny
maro212
baciluss
455BI
Z-aciatocnik
Blitzkrieg
VikiT
kaybi
pablo1
kepro
kilo
Hugino
Speedy18
xmon
alfonso3006
Kukino2611
Polymorph
mik
joy_pu
lubo87
nikibad
boraTDI
Marek
michalyx
mato88
GOLF4TDI
Lucko
k0be
tdk
dramatiq
nemko1
muro
lupo
mako
ivco85
Matko11
42 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorSpráva
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime16/2/2009, 23:17

michalyx napísal:
Pekny voz  vybava jak na mojom akurat ja ho mam cierny a benzin a sede polosporty ale vzdy som chcel cervenee
hmmm dakujem.... Wink vidis aka nahoda... a ja som zasa chcel cierny ked som hladal.... ale trafil sa tento tak som ho zobral.... Very Happy:D
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime17/2/2009, 22:37

Matko11 napísal:
Very Happy:D noo tak som mal rovno vyhlad nan z roboty... Very Happy:D tak som ho obkukal, lebo sa mi pacil tiez.... Wink... ta cervena robi svoje... Very Happy nooo teraz v prvom rade idem dat tlmice do poriadku.. alebo neviem este co... nieco mi bucha, ked prejdem po jame... tak zajtra mam ist mechanikovi.... po dalsej vyplate je na plane rozvod.... a tak pomedzi to.... by som chcel stireknut tie cierne podnarazniky do farby.... a taketo drobnosti... Very Happy ty co chystas teraz v najblizsej dobe???? uz si ho aj pridal sem niekde???Wink

no ja som zatial vymenil iba tie zadne svetla a mam nad zadne okno striesku z R32 uz aj nastriekanu , ale budem ju zakladat az ked bude teplo ... hm a co dalej ?? no elektrony , ale tie este neviem ci 17 alebo 18 a urcite sportovy podvozok , ale to bude zalezat, ako sa bude darit v praci a ci vobec nejaka na SK bude ... inak, pokial ide o farbu , tak som chcel hrozne cierny , ale nejako nevidalo , tak sa musim zmierit s cervenou .. hm a este uvazujem , zeby som niekedy v lete nastriekal strechu na cierno , ale to ma este casu dost.... hm a kde tam robis , ked mas tak dobry vyhlad??? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime17/2/2009, 22:47

hmmm... aj tie svetla vypadaju celkom dobre... som ta videl prebehnut dnes... Very Happy hmmm... nooo elektrony zvazujem aj ja... ale ja asi iba 16... mozno 17.... to sa uvidi od financii tiez... Very Happy .... hmmm presne aj ja som chcel cierny... alebo tu sedu metalizu.... nooo len nejako nevidalo... tak mam cerveny... ale som spokojny... uz sa mi zacal pacit... Very Happy:D strechu na cierno???? to som este nevidel..... mne sa celkom paci na bielo.... mi to pripada na styl minicooper... Very Happy ale mohlo by to byt zaujimave tiez s ciernou strechou.... hmm.... Orange... Very Happy:D tam som zatial.... takze mam celkom dobry vyhlad, ze ake masinky tam parkuju... Very Happy:D a ty kde makas???? niekde v zahranici?????
Návrat hore Goto down
muro
Vodič
Vodič
muro


Registrácia : 20.01.2008
Počet príspevkov : 235
Auto : VW GOLF 1,6 74kw
Bydlisko : Trnava

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime18/2/2009, 11:45

Matko11 napísal:
nazdar..... noo jasne.... pridaj nejake foto, nech kuknem.. .nech ta potom spoznam, ked ta budem vidiet niekde.... Wink a mozme sa kludne stretnut niekde... Wink trosku pokukat masinky... Very Happy si len teraz niekedy kupil golfa????  KOBE:  hmmm. mne sa to zda uz privela aj 17.... to mi vyhrka cele auto na tychto nasich cestach....  nemyslis??? tie 18 boli v pohode????  MURO: hej??? a aky mas rocnik???? na slov. je kupovany??? alebo to je dovoz z vonku??? ja mam jeden z prvych... 11/97 iba..... Sad mozno mame ozaj nejakych brachov... Very Happy:D vyrobenych hned za sebou... Very Happy:D
Ja mam 5/98dovoz Nemecko.
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime18/2/2009, 12:38

Matko11 napísal:
hmmm... aj tie svetla vypadaju celkom dobre... som ta videl prebehnut dnes... Very Happy hmmm... nooo elektrony zvazujem aj ja... ale ja asi iba 16... mozno 17.... to sa uvidi od financii tiez... Very Happy .... hmmm presne aj ja som chcel cierny... alebo tu sedu metalizu.... nooo len nejako nevidalo... tak mam cerveny... ale som spokojny... uz sa mi zacal pacit... Very Happy:D strechu na cierno???? to som este nevidel..... mne sa celkom paci na bielo.... mi to pripada na styl minicooper... Very Happy ale mohlo by to byt zaujimave tiez s ciernou strechou.... hmm.... Orange... Very Happy:D tam som zatial.... takze mam celkom dobry vyhlad, ze ake masinky tam parkuju... Very Happy:D a ty kde makas???? niekde v zahranici?????

no , k tej ciernej streche by som urcite daval aj cierne elektrony , ale to este neriesim Smile ... hm a pracoval som zatial len v zahranici, nejako na SK sa nepritrafila dobra robota , tak sa treba tulat po svete Smile ...
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime19/2/2009, 21:50

aha... nooo tak to by mohlo zaujimavo vypadat s tou ciernou strechou... Wink som ta zasa aj dnes videl prebehnut... WinkWink sa neda si nevsimnut taky pekny golf... Wink a tie naraznik si uz mal take zahladene???? ci si to robil ty????? celkom dobre to vypada ... Wink uz si aj pridal nejake foto sem????WinkWink noo tak teraz to je bieda s robotou... a ktovie co bude dalej..... Sad ides aj teraz niekde von?????
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime19/2/2009, 21:51

muro napísal:
Matko11 napísal:
nazdar..... noo jasne.... pridaj nejake foto, nech kuknem.. .nech ta potom spoznam, ked ta budem vidiet niekde.... Wink a mozme sa kludne stretnut niekde... Wink trosku pokukat masinky... Very Happy si len teraz niekedy kupil golfa????  KOBE:  hmmm. mne sa to zda uz privela aj 17.... to mi vyhrka cele auto na tychto nasich cestach....  nemyslis??? tie 18 boli v pohode????  MURO: hej??? a aky mas rocnik???? na slov. je kupovany??? alebo to je dovoz z vonku??? ja mam jeden z prvych... 11/97 iba..... Sad mozno mame ozaj nejakych brachov... Very Happy:D vyrobenych hned za sebou... Very Happy:D
Ja mam 5/98dovoz Nemecko.
noo tak to potom brachov nemame... ale bratranci mozu byt... Very Happy:D a nemate niekto nahodou jeden zvysny plechac 5x100 15"?????? potreboval by som jeden za dobru cenu....
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime19/2/2009, 22:16

Matko11 napísal:
aha... nooo tak to by mohlo zaujimavo vypadat s tou ciernou strechou... Wink som ta zasa aj dnes videl prebehnut... WinkWink sa neda si nevsimnut taky pekny golf... Wink a tie naraznik si uz mal take zahladene???? ci si to robil ty????? celkom dobre to vypada ... Wink uz si aj pridal nejake foto sem????WinkWink noo tak teraz to je bieda s robotou... a ktovie co bude dalej..... Sad ides aj teraz niekde von?????

tie narazniky uz boli zahladene, ked som ho kupil a mne sa to tiez celkom paci lebo je to decentne a nie nejake huste narazniky na odhrnanie snehu Very Happy Very Happy ..... k tej robote , idem do nemecka o 2 tyzdne, tak sa tu chvilku nebudem zdrziavat a k tym foto , zajtra ho mam v plane trosku vyriadit a pofotit , tak sa budem snazit sem nieco nahadzat Smile...hm a ked uz vravis , ze ma casto vidavas , tak sa mozme stretnut a poobzerat auticka Shocked Shocked , staci len povedat kedy a kde ??Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime19/2/2009, 22:35

dobre su tie narazniky... mne sa tiez nepacia neviem ake strasne tuningove narazniky... tieto original su dobre.... zahladene su este lepsie... a ked budem zvysne prachy, tak si kupim predny R32... Very Happy:D hmm... a na dlho ides do nemecka???? hmmm... tak sa uz tesim na zajtra, na foto.. WinkWink hmmm.. noo tak to je dobry napad, sa niekde stretnut... teba sa da kedy???? ci stale???? mne by to vyhovovalo niekde pred obedom, ked budem mat ist neskor do roboty, cize o nejakej 9 tej by sme sa mohli niekde stretnut, ale az buduci tyzden... co ty na to??? Wink
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime20/2/2009, 09:55

Matko11 napísal:
dobre su tie narazniky... mne sa tiez nepacia neviem ake strasne tuningove narazniky... tieto original su dobre.... zahladene su este lepsie... a ked budem zvysne prachy, tak si kupim predny R32... Very Happy:D hmm... a na dlho ides do nemecka???? hmmm... tak sa uz tesim na zajtra, na foto.. WinkWink hmmm.. noo tak to je dobry napad, sa niekde stretnut... teba sa da kedy???? ci stale???? mne by to vyhovovalo niekde pred obedom, ked budem mat ist neskor do roboty, cize o nejakej 9 tej by sme sa mohli niekde stretnut, ale az buduci tyzden... co ty na to??? Wink


no buduci tyzden by to slo alebo cez vikend , ale to sa ti asi nebude dat.... hm a tie narazniky , keby som nemal zahladene , tak by som urcite rozmyslal nad prednym R32 a zadny by som asi len zahladil a myslim , ze by to bolo ok. sunny
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime21/2/2009, 15:13

... noo este neviem ako robim tento tyzden, tak ked budem vediet napsiem a dohodneme sa... WinkWink nooo ja teraz by som chcel vymenit mriezky co su v prednom narazniku, za take ako mal golf V GTi... za tie take ako vceli plast, ci ako sa to vola..... len je to problem zohnat.... zatial som to este nikde nenasiel..... Sad to by podla mna vypadalo dobre tiez.... a dnes som vymenil zhavice, lebo rano to bol dost problem nastartovat.... a v najblizsej dobe su na rade gumy stabilizatora, a po dalsej vyplate ulozenie zadnych tlmicov.... ty co planujes teraz?????
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime22/2/2009, 13:47

Matko11 napísal:
... noo este neviem ako robim tento tyzden, tak ked budem vediet napsiem a dohodneme sa... WinkWink nooo ja teraz by som chcel vymenit mriezky co su v prednom narazniku, za take ako mal golf V GTi... za tie take ako vceli plast, ci ako sa to vola..... len je to problem zohnat.... zatial som to este nikde nenasiel..... Sad to by podla mna vypadalo dobre tiez.... a dnes som vymenil zhavice, lebo rano to bol dost problem nastartovat.... a v najblizsej dobe su na rade gumy stabilizatora, a po dalsej vyplate ulozenie zadnych tlmicov.... ty co planujes teraz?????

no mne sa zmenili plany lebo som vcera zrazil 9 rocneho dalmatinca Sad ,predny naraznik je prasknuty a neviem ci sa to oplati opravit alebo rovno novy a nastriekat .... ak budem davat novy , tak urcite R32 ak by som zohnal za lepsie peniazky...akurat som sa chystal fotit v sobotu a prihodilo sa mi toto Sad
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime22/2/2009, 22:51

fuuu... a velmi je prasknuty????? a aj nieco ine si rozbil??? ci iba naraznik to odniesol???? noo ale vsetko zle je na nieco dobre... cize aspon mas dovod kupit R32 naraznik... Wink a budes mat este lepsiu masinku Wink a to sa ti kde podarilo??? v detve niekde????
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime23/2/2009, 10:01

Matko11 napísal:
fuuu... a velmi je prasknuty????? a aj nieco ine si rozbil??? ci iba naraznik to odniesol???? noo ale vsetko zle je na nieco dobre... cize aspon mas dovod kupit R32 naraznik... Wink a budes mat este lepsiu masinku Wink a to sa ti kde podarilo??? v detve niekde????

no stalo sa mi to v starej DT a ten naraznik by som najradsej opravil , ak to nebude drahe lebo je prasknuty iba na tom mieste , kde bol vyhladeny ... som kukal R32 narazniky , ale sa bojim aby mi to potom aj sedelo , kedze to nebude original... no a druha vec , ze ci by som dostal na taku napodobeninu aj certifikat Question hm a ty nevies o nejakej dobrej stranke , z kade by sa dal objednat R32 naraznik???
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime23/2/2009, 23:16

.... aha.... noo tak ak zozenies niekoho, kto to bude vediet urobit za dobru cenu, tak daj vediet, lebo aj ja mam prasknuty zadny naraznik... Wink..... tak to by podla mna malo sediet..... si myslim, ze tam je vsetko to iste, myslim tvary okolo svetiel,blatnikov a uchytenie... takze to by podla mna malo sediet...... certifikat????na naraznik je treba nejaky certifikat???? s tym som sa este nestretol..... hmm nejako som nehladal.... som nasiel na jednej stranke za 7000,- sk a bol plastovy, nie laminatovy.... ale to sa mi zdalo prilis vela, tak som dalej ani nehladal... Very Happy:D:D ale myslim, ze som to aj tu niekde cital, ze kde sa da objednat....
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime24/2/2009, 19:21

Matko11 napísal:
.... aha.... noo tak ak zozenies niekoho, kto to bude vediet urobit za dobru cenu, tak daj vediet, lebo aj ja mam prasknuty zadny naraznik... Wink..... tak to by podla mna malo sediet..... si myslim, ze tam je vsetko to iste, myslim tvary okolo svetiel,blatnikov a uchytenie... takze to by podla mna malo sediet...... certifikat????na naraznik je treba nejaky certifikat???? s tym som sa este nestretol..... hmm nejako som nehladal.... som nasiel na jednej stranke za 7000,- sk a bol plastovy, nie laminatovy.... ale to sa mi zdalo prilis vela, tak som dalej ani nehladal... Very Happy:D:D ale myslim, ze som to aj tu niekde cital, ze kde sa da objednat....

nazdar, takze buduci tyzden mi to ide robit kamarat v ZV a oprava bude stat okolo 100eur aj so streknutim, takze pohoda , dnes som si akurat objednal masku bez loga lebo aj ta si to odniesla... no a s tym stretkom sa ako dohodneme??? co tak v piatok , mas cas???inak , ak chces tak mi napis na azete mam nick sprite911...
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime24/2/2009, 19:46

nooo tak to mas za celkom v pohode cenu..... ja neviem ako to vymyslim.. lebo som minule nasiel novy naraznik za 1500 sk komplet.... tak rozmyslam, ze ho zoberiem a dam streknut iba.... a mam pokoj..... a odkial si objednaval masku???? a co ta vysla??? hmmm.. neviem... tento tyzden sa mi neda z roboty.... lebo maju dovolenky, tak musim byt v robote stale, tak to nechame radsej na buduci tyzden asi.... moze byt aj tak??? takze R32 naraznik nejdes kupovat????
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime24/2/2009, 20:54

Matko11 napísal:
nooo tak to mas za celkom v pohode cenu..... ja neviem ako to vymyslim.. lebo som minule nasiel novy naraznik za 1500 sk komplet.... tak rozmyslam, ze ho zoberiem a dam streknut iba.... a mam pokoj..... a odkial si objednaval masku???? a co ta vysla??? hmmm.. neviem... tento tyzden sa mi neda z roboty.... lebo maju dovolenky, tak musim byt v robote stale, tak to nechame radsej na buduci tyzden asi.... moze byt aj tak??? takze R32 naraznik nejdes kupovat????

hm , takze maska stala 440 čK plus postovne 300čK , bola najlacnejsia co som nasiel , klasicka cierna bez loga a objednaval som to z tuningstyle.cz ... nasiel som na jednej stranke R32 predny naraznik za 3000čk , co je tiez v pohode cena , ale uz nebudem spekulovat... no ja som chcel to stretko v piatok lebo v sobotu mi idu zhodit naraznik a v pondelok to ma kamarat robit , takze to bude hotove niekedy v stredu najneskor stvrtok ... pocuj a co na zrazy neplanujes chodit???
Návrat hore Goto down
Matko11
Pilot
Pilot
Matko11


Male
Vek : 37
Registrácia : 28.01.2009
Počet príspevkov : 791
Auto : VW Golf IV TDI 81 KW
Bydlisko : okres DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime25/2/2009, 19:46

aha.... nooo tak nevadi... tak dame stretko buduci tyzden... Wink uz ked to budes mat hotove... Wink dnes som mal ale aj ja na male.... my vybehol bernardin do cesty v koryrtarkach... ale stihol som zbrzdit kusok a on prebehnut... Very Happy:D na zrazy... neviem... ak bude cas tak hej.... tak pojdem kuknut nejake masinky... a ty????? a mas nejake klubacke oznacenie niekde????ja nemam zatial... ale urcite nieco vymyslim... Wink tak to je dobra cena za masku.... aj za naraznik to je super cena.... asi idem setrit... Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
GOLF4TDI
Autoškolák
Autoškolák
GOLF4TDI


Male
Vek : 35
Registrácia : 29.11.2008
Počet príspevkov : 131
Auto : GOLF 4 TDI 81kw
Bydlisko : DETVA

Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime25/2/2009, 22:31

Matko11 napísal:
aha.... nooo tak nevadi... tak dame stretko buduci tyzden... Wink uz ked to budes mat hotove... Wink dnes som mal ale aj ja na male.... my vybehol bernardin do cesty v koryrtarkach... ale stihol som zbrzdit kusok a on prebehnut... Very Happy:D na zrazy... neviem... ak bude cas tak hej.... tak pojdem kuknut nejake masinky... a ty????? a mas nejake klubacke oznacenie niekde????ja nemam zatial... ale urcite nieco vymyslim... Wink tak to je dobra cena za masku.... aj za naraznik to je super cena.... asi idem setrit... Very Happy:D:D

no do tej mojej rachotinky nechcem vela vrazat Smile , aj ked by sa patrilo nastriekat blatnik a kapotu lebo su tmavsie ako zvysok auta , ale asi to zatial necham tak... hm a klubacke nalepky este nemam a momentalne s tym nejdem nic robit , az ked bude auticko hotove , tak potom si nieco nalepim na zadne okno .... teraz spekulujem nad podvozkom , ale neviem ci menit aj tlmice alebo staci len struny a tu na fore som nasiel , ze jeden typek vie zohnat krasne elektrony z ciech za dobre ceny, tak mi dal chrobaka do hlavy bom ....ak si to este nevidel , tak je to pod pneu a elektrony , oplati sa pozriet Wink ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Moj Golfik... :-)   Moj Golfik... :-) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Moj Golfik... :-)
Návrat hore 
Strana 3 z 20Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Golfik
» Moj golfik...
» moj golfik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Môj Golf-
Prejdi na: