VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Predvstrek - nastavenie čerpadla

Goto down 
+4
baciluss
boraTDI
ivco85
siky
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime15/2/2009, 23:01

Tyouko napísal:
No a potom este pozriet na vagu TDIGRAPH ci je v tolerancii....
Mne isiel motor doteraz dobre este kym som prestavil cerpadlo a bol totalne mimo tolerancie na grafe Suspect ...povazujem ten graf za nie moc smerodatny. Ale ponovom som to este nekontroloval takze vam dam vediet ked to pozriem.
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime15/2/2009, 23:31

Sa chcem spytat zmenil sa vam zvuk motora po prestaveni cerp.?a ako? lebo ja to mam v tolerancii (vrchnej casti) a chod motora je dost tvrdy....ci mozu to byt vstreky?alebo hydraky? ja viem tazko povedat ked to nepocujes na vlastene... skuste nieco poradit diik.
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime15/2/2009, 23:35

Tyouko napísal:
Sa chcem spytat zmenil sa vam zvuk motora po prestaveni cerp.?a ako? lebo ja to mam v tolerancii (vrchnej casti) a chod motora je dost tvrdy....ci mozu to byt vstreky?alebo hydraky? ja viem tazko povedat ked to nepocujes na vlastene... skuste nieco poradit diik.
No pred nastavenim som mal priesecnik casovania pod spodnou ciarou tolerancie a bolo to v skutku tiche a ladne...teraz po zmene nebadam nejaky tvrdy chod. Ked sa nemylim ty by si mal po povoleni remenice potocit hriadel jemne dolava. Hlavne si to poznac pred tym nez povolis sroby na remenici.
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime15/2/2009, 23:41

Fajn poriesim to diky moc Very Happy
Návrat hore Goto down
pytamce1
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.12.2011
Počet príspevkov : 1

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime14/12/2011, 22:43

mam presne ten isty problem, takze mam tou velkou maticou pohnut trosicku dolava? teda proti smeru hodinovych ruciciek?
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime23/12/2011, 01:42

pytamce1 napísal:
mam presne ten isty problem, takze mam tou velkou maticou pohnut trosicku dolava? teda proti smeru hodinovych ruciciek?
Mozes ale poznac si najprv povodnu polohu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Predvstrek - nastavenie čerpadla   Predvstrek - nastavenie čerpadla - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Predvstrek - nastavenie čerpadla
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Karburator- nastavenie
» Nastavenie prednych svetlometov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: