VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zvukova signalizacia zapnutych svetiel

Goto down 
+7
djpetersnv
5mike5
baciluss
Lucko
misobelko
apophis
tdk
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
fotr
Začiatočník
Začiatočník
fotr


Male
Vek : 64
Registrácia : 09.04.2011
Počet príspevkov : 17
Auto : VW Golf 1.4 16V r.v.2002 motor AXP
Bydlisko : Veľký Krtíš

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime25/9/2011, 18:51

Ja mám podobný problém.Nefunguje mi signalizácia zapnutých svetiel pri otvorených dverách.Bzučiak však zapípa pri rezerve paliva.Funguje svetlo v dverách a funguje aj stropné svetlo pri otvorení dverí.Kde mám začať hľadať chybu?
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime20/10/2011, 20:55

Zdravím som tu nový a hneď problém:). Pri zapnutých svetlách vyťiahnutom kľúči zo zapalovania a otvorených dverach mi nepipa upozornenie vypnut svetla. Takisto sa mi nerozsvietia svetla ked otvorim dvere nesvietia svetla ani na dverach ani vnutorne osvetlenie vnutorne sa mi rozsvieti len vtedy ked odomknem auto a to svieti len 20 sekund. Mam podozrenie na mikrosinac ale mohli odist na oboch stranach? soferovych aj na spolujazdcovych? dakujem za odpoved
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime20/10/2011, 22:27

mlsko napísal:
Zdravím som tu nový a hneď problém:). Pri zapnutých svetlách vyťiahnutom kľúči zo zapalovania a otvorených dverach mi nepipa upozornenie vypnut svetla. Takisto sa mi nerozsvietia svetla ked otvorim dvere nesvietia svetla ani na dverach ani vnutorne osvetlenie vnutorne sa mi rozsvieti len vtedy ked odomknem auto a to svieti len 20 sekund. Mam podozrenie na mikrosinac ale mohli odist na oboch stranach? soferovych aj na spolujazdcovych? dakujem za odpoved
ten co je v soferovych dverach riadi aj ostatne,hod na Vag a hned budes mudrejsi Wink
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime20/10/2011, 22:38

No mam to v plane hodit na VAG lenze bol som s tym u mechanika a ten sa mi nevedel pripojit kabel blikalo na zeleno ale nepripojil sa no nic zajtra idem ku kamosovi s tym tak dufam ze sa mu podari dam vediet Smile
Návrat hore Goto down
mlsko
Začiatočník
Začiatočník
mlsko


Male
Vek : 39
Registrácia : 20.10.2011
Počet príspevkov : 15
Auto : VW Golf IV TDI 81/110
Bydlisko : Partizánske

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime24/10/2011, 17:40

Chlapci potreboval by som zistiť ako sa rozoberá konektor na pripojenie VAG -pravdepodobne tam mam odtrhnuty kablik alebo mam nieco s konektorom nemate niekto neaky navod ako sa k tomu dostanem co najlepsie? a druha vec potreboval by som zistit ako sa rozoberaju soferove dvere mam asi v prdeli mikrosnimac DAKUJEM!!!
Návrat hore Goto down
gabesz0102
Agent
Agent
gabesz0102


Male
Vek : 42
Registrácia : 25.10.2008
Počet príspevkov : 1576
Auto : MK2,GIV
Bydlisko : Kassa környék...

zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime24/10/2011, 18:22

mlsko napísal:
Chlapci potreboval by som zistiť ako sa rozoberá konektor na pripojenie VAG -pravdepodobne tam mam odtrhnuty kablik alebo mam nieco s konektorom nemate niekto neaky navod ako sa k tomu dostanem co najlepsie? a druha vec potreboval by som zistit ako sa rozoberaju soferove dvere mam asi v prdeli mikrosnimac DAKUJEM!!!
golf ma podobne Wink http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku len bacha ked to budes mat najprv si odskusaj pri otvorenych dveri lebo ak to budes mat nespravne tak to uz neotvoris iba pajserom...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvukova signalizacia zapnutych svetiel   zvukova signalizacia zapnutych svetiel - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zvukova signalizacia zapnutych svetiel
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nefuguje signalizacia zapnutych svetiel
» TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov
» signalizacia servisnej prehliadky
» Signalizacia opotrebenia brzdovych platniciek
» zatmavovanie svetiel

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: