VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Vibrovanie spojkového pedálu

Goto down 
+8
david104
element666
durosR32
Benchy
baciluss
jozef.79
ivco85
Probert24
12 posters
AutorSpráva
Probert24
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 28.06.2008
Počet príspevkov : 1

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime28/6/2008, 21:50

pred mesiacom som kupil noveho patkoveho golfa..pri zatlacenom plyne,ak sa sucasne dotknem spojky,tak ta dost vibruje..najviac to citit pri jazde do kopca a hlavne pri vyssich otackach..ked dam nohu z plynu dole,prestane vibrovat..zatial som stihol ist len do jedneho servisu s tym a tam mi jeden "majster" sveta povedal,ze je to normalne..ale nechce sa mi verit,ze nove auto a tak hned spojka vibruje..tak sa chcem opytat,ze ci je to fakt normalne a ak nie,tak co to moze byt..inac motor mam 1.6..dakujem
Návrat hore Goto down
ivco85
VW Junior
VW Junior
ivco85


Male
Vek : 38
Registrácia : 27.09.2007
Počet príspevkov : 2314
Auto : VW Golf IV 1,6 16V BCB
Bydlisko : okr. Galanta

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime29/6/2008, 14:18

nazdar..neviem ci myslime to iste..ale vozil som sa na AUDI A4 2,0 TDI..uplne nove..a tam robilo nieco podobne..proste ked som stlacal spojku citil som v nej take chvenie...neviem ci to tak ma byt alebo to je zavada..no kazdopadne to auto bolo tiez nove....teraz niekedy pojde po 15 tis prvy krat do servisu tak uvidime co povedia...
Návrat hore Goto down
jozef.79
Autoškolák
Autoškolák
jozef.79


Male
Vek : 45
Registrácia : 17.03.2008
Počet príspevkov : 63
Auto : GV
Bydlisko : BJ/KE, VAG diagnostika HEXCAN 908

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime29/6/2008, 19:59

Ja by som skusil navstivit aj iný servis.. Lebo je vela "odbornikov" ktorí tam sú iba kôli ... (to si každy vie doplniť sám), Ak cítim že niečo nieje tak ako má byť a niekto mi povie že je to normálne, tak sa s takouto odpoveďou isto neuspokojím..
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime29/6/2008, 22:02

ked jemne zatlacis na spojkovy pedal alebo lepsie povedane polozis nan nohu tak jemne vibracie su normalne...ked zatlacis trochu viaci(2-3cm) tak to prestane...je to normalne u koncernovych aut.
Návrat hore Goto down
Benchy
Autoškolák
Autoškolák
Benchy


Male
Vek : 39
Registrácia : 30.05.2008
Počet príspevkov : 79
Auto : VW Golf VI Variant 1.6 CR TDI 03/10
Bydlisko : Presov

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime23/7/2008, 01:03

No to je normalne,ze ten pedal vibruje.Urcite to nieje ziadna chyba.Aj na mojom Golfiku V 1.9 TDI to robi,ked jemne stlacim pedal,ale ked ho stlacim silnejsie tak prestane.Myslim si,ze je to uplne normalna vec.
Návrat hore Goto down
durosR32
Začiatočník
Začiatočník
durosR32


Registrácia : 03.09.2008
Počet príspevkov : 5
Auto : GOLF V R32 DSG

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime12/9/2008, 11:46

ano aj ja keď som mal dieslového golfa V 2.0Tdi tak to tam tak robilo .. a všimol som si eče jednu škaredosť.. a to keď sa preraďovalo tak to tam pekne hučalo .... a potom som si to otestoval aj na GV1.9 a o iste to robilo ... bol som dosť sklamaný...
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime30/10/2008, 21:51

spojka vibruje pretoze je to riesene cez tiahla. tiez som to spozoroval a podla mna to nie je ziadna zavada.. uplne normalna vec. ...
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime1/11/2008, 04:42

element666 napísal:
spojka vibruje pretoze je to riesene cez tiahla. tiez som to spozoroval a podla mna to nie je ziadna zavada.. uplne normalna vec. ...
ako ktora...ja mam hydraulicku
Návrat hore Goto down
david104
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 05.11.2008
Počet príspevkov : 2

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime5/11/2008, 18:54

Cau aj ja mam malicke vibrovanie. A KED ZAZLACIM BEDAL MA MOTOR TROSICKU INY HLAS!!!! Preco?
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime5/11/2008, 19:02

david104 napísal:
Cau aj ja mam malicke vibrovanie. A KED ZAZLACIM BEDAL MA MOTOR TROSICKU INY HLAS!!!! Preco?

moze byt sposobene tym, ze ked je vytlacis spojku tak motor neroztaca hriadel medzi motorom a prevodovkou a tym padom je motor menej zatazeny Smile a preto ma iny zvuk
Návrat hore Goto down
element666
Pretekár
Pretekár
element666


Male
Vek : 35
Registrácia : 15.09.2008
Počet príspevkov : 452
Auto : VW Golf V 1,9 TDI PD 77 kW
Bydlisko : KA

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime5/11/2008, 19:03

to bacilko. ae ty mas borku:)))
Návrat hore Goto down
Creon
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 40
Registrácia : 02.01.2009
Počet príspevkov : 46
Auto : VW Golf 5
Bydlisko : Zilina

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime5/1/2009, 15:17

potvrdzujem ze som sa stym stretol na 4 golfe (nafta) ale aj na fabii a bol to benzin.. nove auto .. thak nevim...
Suspect
Návrat hore Goto down
Tyouko
Vodič
Vodič
Tyouko


Male
Vek : 38
Registrácia : 12.01.2009
Počet príspevkov : 295
Auto : Golf IV TDI, ALH, Highline
Bydlisko : Humenne

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime31/1/2009, 17:23

No jak tu citam tak to robi viacero ludom mne to robi tiez ked som siel G4 SDI tak to stejne vibrovalo ako na mojom.a jemne to bolo citit na corse 1.2 benzin2004 takze je to asi normalne Suspect
Návrat hore Goto down
epo19
Začiatočník
Začiatočník
epo19


Registrácia : 11.04.2010
Počet príspevkov : 12
Auto : Golf V 1.9 TDI 77 kw
Bydlisko : Presov

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime11/4/2010, 14:10

nazdar som tu novi potom pridam fotecky zaujima ma obsah tohto clanku lebo aj ja mam golfika 5 nedavno kupeny sice od ruky 1.9 tdi a aj mne vybruje spojka ked ju z lahka stlacim a meni sa zvuk na agregate ale ked ju stlacim na doraz je to oki kamarat co roby v servise mi povedal ze to su dvojhmotne zotrvacniky a ze je tam citit trosku vybraciu moze tam byt chyba aj v lozisku ale mne to roby trosku viac ako by malo normalne mi kope spojka a to ze uz je divne povedal ze najlepsie ju vymenit ked mam este zaruku na auto.
Návrat hore Goto down
VAS
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 25.06.2013
Počet príspevkov : 1

Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime25/6/2013, 15:27

Ahoj, kúpil som si VW Passat 1.9 TD, pri jemnom zošlápnutí mi vybroval spojkový pedál, pri celkom vytlačenom prestal, myslel som si že je to kvôli nabehaným km (140 000) a kto vie ako na ňom predošlí majitel jazdil tak som dal vymeniť komplet spojku aj so zotrvačníkom a ložiskom, spojka sa vytláča lahučko ako nová len to chvenie tam zostalo, vie mi niekto poradiť od čoho by to ešte mohlo byť, ďakujem
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vibrovanie spojkového pedálu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vibrovanie spojkového pedálu   Vibrovanie spojkového pedálu Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vibrovanie spojkového pedálu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vibrovanie pri urcitych otackach
» Zle radenie prevodov a nevracanie spojkoveho pedala
» Stuhnutie brzdoveho pedalu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: