VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov

Goto down 
AutorSpráva
dodo1
Začiatočník
Začiatočník
dodo1


Male
Registrácia : 03.06.2011
Počet príspevkov : 16
Auto : VW Golf4 1.9TDi 66kw AGR
Bydlisko : Košický kraj

TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov Empty
OdoslaťPredmet: TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov   TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov Icon_minitime11/8/2018, 21:21

zdravim klubaci.poradte..v aute by som mal mat kontrolu tlaku v pneu tzv.TPMS a tlacidlo reset po dofukani alebo vymene pneu.ma byt v odkladacej skrinke u spolujazdca nad zamkom airbagu.a teraz ten problem:nie je tam.je tam diera po tom tlacidle,cize nejaky dobrak predomnou ho vybral.netusim dovod auto bolo kupovane nedavno.nevsimol somsi.neviem ci TPMS funguje,neskusal som to nakolko nemam diagnostiku ma zresetovanie a nechcem aby mi to tam pipalo,blikalo.co s tym? neviete kde by som zohnal to tlacidlo? skusal som hladat uz barskde.resp.da sa TPMS trvalo vypnut cez vag?  a dalsia otazocka,signalizacia bezp.pasov mi po prvom rozjazde raz pipa raz nie.nejaky zly kontakt? kde hladat? inak chodim zo zapnutymi pasmi,nebojte.len skusam.zoznamujem sa pomaly z autom.je to golf 6 variant.1.4 16V r.v.2010.motor cgga.59kw.v profile mam golf4(druhe auto).vdaka za kazdu radu
Návrat hore Goto down
 
TPMS a signalizacia zapnutych bezp.pasov
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nefuguje signalizacia zapnutych svetiel
» zvukova signalizacia zapnutych svetiel
» signalizacia servisnej prehliadky
» Signalizacia opotrebenia brzdovych platniciek

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF VI 2008-2013 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Interiér-
Prejdi na: