VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Počas jazdy stráca výkon

Goto down 
AutorSpráva
Peters87
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 24.01.2018
Počet príspevkov : 1

Počas jazdy stráca výkon Empty
OdoslaťPredmet: Počas jazdy stráca výkon   Počas jazdy stráca výkon Icon_minitime24/1/2018, 10:25

Ahojte kluci klubáci. Mám už dlhšiu dobu problém s mojím Golfom IV a zatiaľ si s tým neviem rady, tak sa skúsim opýtať vás, či sa s tým už niekto stretol. Ide o to, že počas jazdy - hlavne na diaľnici vo vyššej rýchlosti sporadicky auto stratí úplne výkon, ako keby ho pridusí a o niekoľko sekúnd zase nabehne, pripadá mi to, že nedáva benzín, raz sa mi stalo aj že mi úplne zdochlo. Už som to tu niekde videl, že chalani mali s tým problém, ale ja som si všimol, že mi to robí len pri nádrži plnej do štvrťky a menej, a čím mám menej benzínu tak tým je to horšie. Mám podozrenie na palivové čerpadlo alebo niečo s tlakom paliva, v tomto sa už moc nevyznám. Ešte podotýkam, že je to LPG, ale momentálne na ňom nejazdím a sviečky som menil nedávno, palivový filter cca pred rokom. Poradil by mi niekto, čo s tým? Ďakujem veľmi pekne

VW Golf IV 1.6 benzín/LPG (74kw)(APF) r.v. 1999
Návrat hore Goto down
 
Počas jazdy stráca výkon
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vykon/spotreba
» lepsi vykon
» pri dlhsej jazde straca tah

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: