VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 lepsi vykon

Goto down 
+9
lubo87
tono55
mizi
xxxGolf
dramatiq
vlenko
golfmanik
ivco85
golfista26
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Marshall_G_IV
Profík
Profík
Marshall_G_IV


Male
Vek : 36
Registrácia : 23.04.2008
Počet príspevkov : 1102
Auto : Passat B5.5 1.8T 110kW
Bydlisko : LEVICE

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime4/6/2009, 23:41

nooo to s tym plexisklom nieje zla vec,...tak by sa to aj na G IV dalo vyriesit...dat dole horny dekel s filterboxu a namiesto toho tam dat daco taketo Wink dobra inspiracia dik Wink
Návrat hore Goto down
lubo87
Autoškolák
Autoškolák
lubo87


Male
Vek : 36
Registrácia : 01.06.2009
Počet príspevkov : 116
Auto : VW GOLF IV 1,6SR 74KW r.v98
Bydlisko : levice

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime5/6/2009, 15:35

som rad ze si ocenil moju snahu Very Happy popi*i je natom ze tam mas sport filter a nedycha teply vzduch lebo to je odizolovane a zdruhej strany krabicky ti ide vzduch ako na seriovom air boxe.nemusi to byt drahe a moze to mat efekt.ja skor kukam teraz po nejakych zvodoch ale neviem aka firma sa zaobera tuningovanym motorov pre VW.viem ze BMW je HAMAN,ze honda ma skunk,mugen,infinity.. opel ma zas lexmaul a dblias.ale neviem kto robi specialne pre volkswagen confused

rada by bodla
Návrat hore Goto down
lubo87
Autoškolák
Autoškolák
lubo87


Male
Vek : 36
Registrácia : 01.06.2009
Počet príspevkov : 116
Auto : VW GOLF IV 1,6SR 74KW r.v98
Bydlisko : levice

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime19/6/2009, 11:00

lepsi vykon - Stránka 2 06756pt606lrg
je tu jeste alternativa kompletneho sacieho kitu pri pro motorizaci 1,6i.jedna sa o sisku ktora je dodavana
so specialnym airboxom.tusim ze sa nan napajaju seriove sacie hadice.je to alespon troska odizolovane
od tepla ktore sala motor.cena okolo 3000ceskych

http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt-453/kit-sani-a3-vw-bora-vw-beetle-golf.html
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime20/6/2009, 08:21

original K&N na tvoje auto stoji 126 eur,neviem ci sa oplati ist do nejakeho noname filtra a este ho kupovat aj v cechach,kde su vacsinou dlhe cakacie doby,tento filter je rady 57i performance kit,to znamena,hruska plus komplet sada na montaz,a je to PRESNE!!!!! (su 3 typy 1.6 do bory/golf4 !!!) ladene na tvoj typ motora,co sa tyka poklesu spotreby a zvysenia vykonu,tak to je pekny marketingovy odrb,to mu hadam neveris
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
golfmannCL
Pretekár
Pretekár
golfmannCL


Male
Registrácia : 27.12.2008
Počet príspevkov : 338
Auto : VW Golf II 1.6 TD (51kW)

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime21/6/2009, 21:27

golfista26 napísal:
Ahojte.Nevedely by ste mi poradit,co by som mohol spravit na mojej 1.4,aby som trosku zlepsil vykon???Dakujem vopred za kazdu radu
Cav.. no chlapci tu vraveli z emenit novu masinu.. tak ak jazdis trochu viac tak dobre by ti podla mna zapasoval 1.9 TDI Pumpa Dýza. takych 96kw by stacilo.. itak si zvyknuty na 55kw ak sa nemilim vo vykone. Tieto 1.9 maju dobrý ťah, nízku spotrebu s lahkou nohou sa spraceš do 6L/100km ak natom pracuje všetko ako ma. Motory maju dlhú životnosť nemajú take vysoké otáčky a na diesel je to živé až som sa čudoval. Potom som si pozrel v tehcnickom výkon a zistil som že kde je pes zakopaný.. hehe.. vela štastia pri rozhodovaní. :-)
Návrat hore Goto down
lubo87
Autoškolák
Autoškolák
lubo87


Male
Vek : 36
Registrácia : 01.06.2009
Počet príspevkov : 116
Auto : VW GOLF IV 1,6SR 74KW r.v98
Bydlisko : levice

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime23/6/2009, 21:14

mato88 napísal:
original K&N na tvoje auto stoji 126 eur,neviem ci sa oplati ist do nejakeho noname filtra a este ho kupovat aj v cechach,kde su vacsinou dlhe cakacie doby,tento filter je rady 57i performance kit,to znamena,hruska plus komplet sada na montaz,a je to PRESNE!!!!! (su 3 typy 1.6 do bory/golf4 !!!) ladene na tvoj typ motora,co sa tyka poklesu spotreby a zvysenia vykonu,tak to je pekny marketingovy odrb,to mu hadam neveris

tak to musi byt odrb,lebo ak das sport filter tak ten lepsie nasava vzduch,cim viac vzduchu nasaje tak to vaha vzduchu eviduje a motor potom da aj viac benzinu ak sa nemylim
Návrat hore Goto down
mato88
VW Šialenec
VW Šialenec
mato88


Male
Vek : 43
Registrácia : 08.08.2007
Počet príspevkov : 5940
Auto : VW Golf III 2.0/110kw typ ABF,Skoda Octavia I 1.9/66kw typ ALH,VW Transporter T3 1.6D,VW Polo 1.4 16v
Bydlisko : Tlmače

lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime24/6/2009, 10:46

tak potom na co by tam bol vobec filter?? daj ho von uplne,daj si tam pancuchu a mozes jazdit,to vobec nie je pravda ze cim viacej vzduchu tym lepsie!
Návrat hore Goto down
http://www.mkgarage.sk
Sponsored content





lepsi vykon - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: lepsi vykon   lepsi vykon - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
lepsi vykon
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» vykon/spotreba
» vykon 1,9TDi
» TDI ahf 81kw - vykon ako 66kw

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: