VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problem s chladiacou kvapalinou

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Viliam
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 19.08.2014
Počet príspevkov : 4

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime19/8/2014, 18:20

Vie mi niekto prosim vas poradit uz dlhsiu dobu mi unika chladiaca kvapalina asi tak pol litra za mesiac pozeral to aj mechanik a vsetko mam suche hadice a tak aj pri vymene oleja voda v oleji nebola.Neviem ci mam prasknute tesnenie al hlavu. Poznate niekoho ktomi to vie pozriet niekto kto sa vyzna nie len robi pokusi .

Dakujem
Návrat hore Goto down
Viliam
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 19.08.2014
Počet príspevkov : 4

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime19/8/2014, 18:22

este som zabudo napisat ze sa jedna o 2,0 TDI 103 kw
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime27/8/2014, 08:58

Pri motoroch 2,0 TDI to bude pravdepodobne prasknutá hlava. Aký je to ročník (tie z tých prvých boli na to náchylné)? Už som v dielni 2x menil hlavy na týchto motoroch, ale vždy bola chladiaca kvapalina až v oleji. Skús to posledovať (či ti nepribúda oleja,...)
Návrat hore Goto down
Viliam
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 19.08.2014
Počet príspevkov : 4

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime27/8/2014, 09:12

Je to rocník 2004 prosim ta co stoji nova hlava a cela ta robota okolo toho ??
Návrat hore Goto down
MarekP
Autoškolák
Autoškolák
MarekP


Male
Vek : 40
Registrácia : 10.02.2009
Počet príspevkov : 107
Auto : VW G5, 1.9TDI, VW Passat 2.0TDI SportLine (125kW DSG), Tatra 613

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime28/8/2014, 10:00

A este ma napadlo, ked si pisal ze v chl.kvapalina nebola v oleji a vsetko okolo motora je suche. Robili sme raz jednu Octaviu II, tiez sa stracala chl.kvapalina a nevedeli sme to dlho najsť, nakoniec to bola prasnuta nadobka na chl.kvapalinu a utekalo to okolo prepadu, tak skus este kuknut toto. Zhod dole prave predne koleso a daj dole aj ten plastovy podblatnik a kukni ci netecie tade, je tam vyustenie toho prepadu z nadrzky na chl.kvapalinu.
Nedavno som tu cital prispevok od uzivatela mirecc (alebo nieco podobne) a v popise ma, ze opravuje hlavy motorov, tak sa skus na neho obratit, mozno ti pomoze.
Návrat hore Goto down
Viliam
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 19.08.2014
Počet príspevkov : 4

Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime28/8/2014, 10:11

Dakujem ti velmi pekne za radu pozeral som do nadobky a nemam ani v nadobke na chladiacu kvapalinu mastne skvrny a olej mi nepribuda skusim este pozriet ci neni ta nadobka prasknuta zhodim koleso a dam vediet.este raz dakujem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Problem s chladiacou kvapalinou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problem s chladiacou kvapalinou    Problem s chladiacou kvapalinou  Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problem s chladiacou kvapalinou
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s chladiacou kvapalinou
» problem s ABS
» mam problem
» mam problem

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: