VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 problem s prevodovkou

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
filip4
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.12.2013
Počet príspevkov : 2

problem s prevodovkou  Empty
OdoslaťPredmet: problem s prevodovkou    problem s prevodovkou  Icon_minitime14/12/2013, 15:36

zdravim mam takito problem isel som zabacat a chcel som zaradit 2ku a neisla a skusal som aj dalsie ale tiez neisli ani pri vipnutom motore a ked sa mi tam podarila hodit 2ka tak ked som pustal spojku tak auto skapalo ani sa nepohlo a spojka je tam nova 3mesiace ma neviete mi niekto poradit diki golf4 1.9tdi 74kw 6 kvalt
Návrat hore Goto down
Lucas3005
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 16.06.2015
Počet príspevkov : 3

problem s prevodovkou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s prevodovkou    problem s prevodovkou  Icon_minitime16/6/2015, 22:55

Zdravim mam taky problem na mojom golfe 4 1,6 16V 77kw,ked zaradim spiatočku,začne mi strašne silno niečo pukať ,a je to pravidelne pukanie,,myslel som si že su to najprv homokineťaky tie som menil. mam podozrenie či to neni prevodovka-diferencial.. pretože pri cuvani to začne buchať a čim rychlejšie idem, tym rychlejšie puka..aj pri zošlapnuťi spojky....akonahle vyhodim rychlosť,ale stale idem dozadu,,, vtedy nepočuť nič..može byť problem v diferaku? alebo to može byť vnutorny klb?je to kratka poloos...
Návrat hore Goto down
Mirec mirec
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 12.04.2016
Počet príspevkov : 2

problem s prevodovkou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s prevodovkou    problem s prevodovkou  Icon_minitime12/4/2016, 22:56

Zdravím. Mám 4 golfa 1.4 55kW benzín a pri zaradení 5.rýchlostného po ubratí plynu sa mi radiaca páka vracia do polohy neutrálu. Keď pridávam plyn tak drží pekne ale hneď jak ho pustim uz je neutrál. Pri iných stupňoch je to v poriadku len ten 5. Mohol by mi niekto prosim vás poradiť čo s tým môže byť?? A ako sa to dá opraviť??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





problem s prevodovkou  Empty
OdoslaťPredmet: Re: problem s prevodovkou    problem s prevodovkou  Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
problem s prevodovkou
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s prevodovkou
» problem s prevodovkou
» problem s prevodovkou!!!
» Problem s prevodovkou

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: