VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT

Goto down 
AutorSpráva
petriku
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 18.11.2013
Počet príspevkov : 2

Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT Empty
OdoslaťPredmet: Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT   Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT Icon_minitime18/11/2013, 15:24

Pomoc, stretol sa niekto s niečim podobným? Golf má 118 000 km, žiedne predchádzajúce "symptómy", zrazu na displayi hláška STOP, oldruck, Abgass werkstatt. Motor som samozrejme vypol, auto odtiahol...neskôr som skúsil naštartovať, motor naskočil, ostala svietiť kontrolka motora, ale šiel, na voľnobehu asi 10 min, potom sa sám od seba vypol a koniec...Stalo sa to včera, čiže nebol som s tým zatial nikde, dnes som v práci...najbližšie v stredu na diagnostiku...Neviete niekto poradiť, čo ma čaká a neminie? Nenašiel som nič podobné na fóre...Ďakujem za pomoc, dám vedieť v stredu po diagnostike...Crying or Very sad 
Návrat hore Goto down
petriku
Začiatočník
Začiatočník



Male
Registrácia : 18.11.2013
Počet príspevkov : 2

Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT Empty
OdoslaťPredmet: Re: Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT   Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT Icon_minitime27/11/2013, 16:50

Nuž diagnóza stanovená! Priatelia z nemecka dávajú káblovanie do plastovej hadičky, ktorá je tvrdá a má vrúbky, ako hadica z vysávača, ktoré vibráciami motora zodrali a pretrhli pár káblov.....tým pádom sa nedalo spojiť ani z riadiacou jednotkou a pravdepodobne sa nejakým skratom poškodil snímač otáčok motora....Chalan, ktorý mi to robí tvrdil že je k nemu zlý prístup a pravdepodobne musí ísť von prevodovka..Menili ste to niekto?...Čakám na telefón a hlavne sumu, akú mi zahlási...affraid affraid affraid 
Návrat hore Goto down
 
Golf V, 1,9 tdi, 77kw - Nejde naštartovať, hláška ABGAS VERKSTATT
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» VW GOLF V 1.9 TDI 77kW Turbo!?
» Golf 3 1.6 16V Edition 77kW 105PS VAS NAZOR ?
» Na displey ABGAS WERKSTATT!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF V 2003-2009 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: