VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Re: Red 3 2.0 8v GTI...16" :)

Goto down 
AutorSpráva
Michal BN-GTI
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 17.11.2013
Počet príspevkov : 2

Re: Red 3 2.0 8v GTI...16" :) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Red 3 2.0 8v GTI...16" :)   Re: Red 3 2.0 8v GTI...16" :) Icon_minitime17/11/2013, 18:39


18:27:2418.11.2013
Zdravím tak pred mesiacom som si splnil sen o GTI 3 resp sen bol Vetno GT ale som rád že je to v MK3
Tak začalo sa to velmi dobrou ponukou ktorú som našiel na Autobazári.eu,po telefonáte z majitelom a kvoli cene aká tam bola mi bolo jasné že v akom to bude stave,tak o dva dni som sa išiel nanho pozrieť a hned som ho aj zobral prvotní stav bol noo na prvé pohlad upne otras a bral som ho stým že pojde na ND.
Farba uplne vytahaná a zošednutá,stropní tapacír uplne prevalení,brzdilo len jedno koleso,prasknuté čelné sklo,zadrbané celé,chýbal koncoví tlmič výfuku,nefuknčné stahovačky na šoferovej strane,nefunkční centrál....aa pokračoval by som do nekonečna,Majitela som spracoval na polovičnú sumu ako chcel takže som ho bral...
No ako prvé vymenení stropní tapacír,sfukčnené brzdy(chybní posilovač)inak on pred tým menil komplet kotúče aj platničky a ešte aj tlmiče...
Dalej hned objednaná leštiaca sada od CAREXU-odporúčam
Nové káble a sviečky,noví termostat(vobec sa nezohrieval) a aj čidlo teploty lebo studení nechcel chytať nevedel som prečo...
Dalej som autíčku kúpil 16" a nahodily sme výfuk čo sa mi doma válal...

Plány zohnať engelays aj zo smerovkamy a zahladiť 3-oko,viem že to mnohý nemuséte ale mne sa to velmi páči..
A po cez zimu vymenit silentbloky komplet na oboch nápravách a na jar možno položiť k zemi ale to si ešte rozmyslím
Návrat hore Goto down
 
Re: Red 3 2.0 8v GTI...16" :)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Môj Golf-
Prejdi na: