VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Neskoro startuje :(

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
tony2622
Začiatočník
Začiatočník
tony2622


Male
Vek : 33
Registrácia : 17.09.2013
Počet príspevkov : 3
Auto : Golf IV 1.9TDI 1999
Bydlisko : Banská Štiavnica

Neskoro startuje :( Empty
OdoslaťPredmet: Neskoro startuje :(   Neskoro startuje :( Icon_minitime28/9/2013, 10:42

cawte klubáci som tu nový tak sa vopred ospravedlnujem ak nieco zle spravil pri pridávaní tejto temy Smile mám taký problém dúfam to dobre vysvetlím : vždy keď auto stojí do rána tak ráno mám taký problém že po otočení klúča (druhá poloha klúča-štart ) trvá asi 2 sekundy( je ticho ako keby som ani neotočil klučom ) kým začne startovať a ako ostáva chladnejsie tak to trva dlkšie a dnes ráno bola asi rovná nula a trvalo to asi 5-6 sekund . a to čakam kým zhasnu všetky kontrolky a 2 krát žhavým čo s tým može byt este som sa nedostal na vag nemate niekto skúsenosti? dakujem za rady motor 1,9 TDI 81kW
Návrat hore Goto down
sonym1986
Začiatočník
Začiatočník
sonym1986


Male
Vek : 37
Registrácia : 13.02.2013
Počet príspevkov : 23
Auto : vw golf 4 R32 a golf3 1.8 automat
Bydlisko : MA

Neskoro startuje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neskoro startuje :(   Neskoro startuje :( Icon_minitime5/11/2013, 15:17

ja mam ten isty problem tiez ked dlhsie stojim tak tyzden bez pohybu potom idem nastartovat otocim prvu polohu potom druhu drzim asi 4 alebo 5 sekund a potom sa to rozhybe. ale ked to chcem urychlit tak pomykam kablama od baterie do startera a kostru motora. Shocked 
Návrat hore Goto down
Stratosko 1.9tdi
Začiatočník
Začiatočník
Stratosko 1.9tdi


Male
Vek : 32
Registrácia : 29.12.2013
Počet príspevkov : 21
Auto : golf 4 Variant ATD
Bydlisko : žarnovica

Neskoro startuje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neskoro startuje :(   Neskoro startuje :( Icon_minitime29/1/2014, 17:41

skuste ukostrenie pod baterkou...vyber baterku podnou je kryt vyber ten odpoj ukostrenie vycisti a nahod spet....zvykne tam byt sajrajt
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Neskoro startuje :( Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neskoro startuje :(   Neskoro startuje :( Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Neskoro startuje :(
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: