VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Turbo zapína neskoro...

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
mirecsb
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.02.2013
Počet príspevkov : 2

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime26/9/2013, 20:47

Zdravim mam problem s chytaním turba citit to hlavne na dvojke zapne ho az pri 2500-2800otackach... nerobi to vzdy ked motor rozbehnem a potom musim podriadit napr. do tej dvojky tak uz to ide ako ma... pri vyssich rychlostiach to ide normálne....

GOLF 4 1.9TDI PD 85KW
Návrat hore Goto down
MaRko009
Vodič
Vodič
MaRko009


Male
Vek : 32
Registrácia : 26.06.2010
Počet príspevkov : 193
Auto : Audi A3 1.9TDi 81kW
Bydlisko : Topoľčany

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime26/9/2013, 23:38

skús váhu vzduchu, alebo podtlakove hadičky z turba
ale prevažne váha vzduchu - odpoj ju a vyskušaj či to pôjde rovnako
ďalej nwm , poradia ostatní Wink
Návrat hore Goto down
mirecsb
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 14.02.2013
Počet príspevkov : 2

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime27/9/2013, 07:35

ok vyskusam dnes odpojit... ono mi to zacalo robit od vtedy co mi jedna ta hadicka co je medzi tými 3 ventilmi pukla a auto stratilo vykon logicke lebo unikal vzduch cez nu, takze tie hadicky som pomenil lebo boli vsetky uz take znicene, takze tie by mali byt OK.
Návrat hore Goto down
Sinister
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 04.08.2014
Počet príspevkov : 14
Auto : Golf 4 1.9TDI 66kw r.v.2003
Bydlisko : BA

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime15/8/2014, 12:12

zdravíčko páni.. taká možno hlúpa otázočka, ale nikto učený z neba nespadol Smile. Čo konkrétne zapína turbo alebo rozhoduje o tom kedy zapne kedy vypne.. ide mi o to že mám pocit akoby ho nezapínalo vôbec a teraz by som rád zistil či je KO turbo, alebo niečo čo má nastarosti to čo ho zapne. Ďakujem
Návrat hore Goto down
lubokoty
Autoškolák
Autoškolák
lubokoty


Male
Vek : 47
Registrácia : 09.10.2007
Počet príspevkov : 66
Auto : GOLF IV 1,9 Tdi, ALH, 66kW, Golf VI 1,6Tdi 77kW
Bydlisko : Presov okolie, VAG

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime20/8/2014, 20:08

turbo sa nezapina a nevypina ide vkuse, ako tu niekto pisal moze to byt vaha vzduchu alebo treba skontrolovat podlak, hadicky a ventily
Návrat hore Goto down
Sinister
Začiatočník
Začiatočník



Male
Vek : 37
Registrácia : 04.08.2014
Počet príspevkov : 14
Auto : Golf 4 1.9TDI 66kw r.v.2003
Bydlisko : BA

Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime20/8/2014, 21:26

Ďakujem a už som prišiel aj na príčinu. Keď som spravil hlbkovejsiu kontrolu zistil som ze sú totálne zadrete tie lopatky co sa natacaju. Trtulky sa kturia parádne a nemajú ani vôľu takže problém je jasný už ho len odstrániť Razz
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Turbo zapína neskoro... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Turbo zapína neskoro...   Turbo zapína neskoro... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Turbo zapína neskoro...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Neskoro startuje :(
» turbo
» Turbo na 1.4
» Turbo 1,9 tdi
» 2,0 a turbo

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: