VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Problém so štartom 1.6 GTD

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
starecek
Začiatočník
Začiatočník
starecek


Male
Vek : 39
Registrácia : 29.08.2012
Počet príspevkov : 18
Auto : Golf 2 1.6 GTD, Peugeot 307 1.6 HDI, Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D
Bydlisko : Košice

Problém so štartom 1.6 GTD Empty
OdoslaťPredmet: Problém so štartom 1.6 GTD   Problém so štartom 1.6 GTD Icon_minitime3/9/2013, 08:11

Za studena naskočí na prvú šupu ( aj keď mesiac nejazdím )a za tepla má problém treba dlhšie čakať a vydáva zvuky ako keby nemal dostatok šťavy z batérie. Ale keď idem kratšiu trasu že motor sa nezohreje naskočí hneď. Mám mechanický sytič vždy pred štartom ho použijem.
Návrat hore Goto down
https://vwgolf-club.slovakforum.net/t9725-topic
MIRECC
Pilot
Pilot
MIRECC


Vek : 44
Registrácia : 13.04.2008
Počet príspevkov : 898
Auto : VW GOLF VR6 SYNCRO,VW GOLF 1 Cabrio,Škoda Superb 1.8T,Seat Toledo I 1.8i
Bydlisko : Ziar nad Hronom

Problém so štartom 1.6 GTD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém so štartom 1.6 GTD   Problém so štartom 1.6 GTD Icon_minitime3/9/2013, 12:36

Mal som podobný problem odpalil som 2 baterky.Aj novu ked som zalozil tak dokazala naštartovat len 5-6 krát po sebe a potom už ani netukla. 9-krát som mal rozobratý štartér dal dom nové puzdra už ani neviem kolko sád a nič sa nezmenilo.
Nakoniec som sa nasral zobral kliešte na zámky najväčšie čo som našiel a zúrivo som vysekal všetkú elektriku(kable) od baterky po štarter kostru na kasni aj na motore.Dal som nové svorky na bat. všetky kable (kupil som 10mm v elektre) očká pod skrutky očislil plochy na motore a na kostru som dal 2 kable na napajanie zosilovača(najlepšie čo som v okolí zohnal)

Všetky problemy sa vyriešili auto štartovalo doslova na pomyslenie.Motor točilo ako nič super otačky na štart dokonca ked som odpojil naftu tak my na štarter zhasinalo mazanie.Začni najlacnejšim nie ako ja baterkami
Návrat hore Goto down
starecek
Začiatočník
Začiatočník
starecek


Male
Vek : 39
Registrácia : 29.08.2012
Počet príspevkov : 18
Auto : Golf 2 1.6 GTD, Peugeot 307 1.6 HDI, Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D
Bydlisko : Košice

Problém so štartom 1.6 GTD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém so štartom 1.6 GTD   Problém so štartom 1.6 GTD Icon_minitime4/9/2013, 10:36

Ďakujem za radu skúsim to.
Návrat hore Goto down
https://vwgolf-club.slovakforum.net/t9725-topic
Sponsored content





Problém so štartom 1.6 GTD Empty
OdoslaťPredmet: Re: Problém so štartom 1.6 GTD   Problém so štartom 1.6 GTD Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Problém so štartom 1.6 GTD
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» problem s ABS

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: