VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 Čerpadlo, palivový systém

Goto down 
AutorSpráva
Anjarky
Začiatočník
Začiatočník
Anjarky


Male
Registrácia : 15.05.2011
Počet príspevkov : 22
Auto : Golf II 1,6TD - upgrade na GTD
Bydlisko : Snina

Čerpadlo, palivový systém Empty
OdoslaťPredmet: Čerpadlo, palivový systém   Čerpadlo, palivový systém Icon_minitime18/7/2013, 13:23

Nazdar chlapi. Mám taký problém : Menil som motor 1,6 TD za GTD, komplet blok motora za blok motora, vymenil som spojku, pretesnil vanu, veko, olejový filter aj palivový.. Motor bol zavzdušnený, kedže asi rob stál. Povolil som trubky na vstrekoch, odvzdušnil a motor mi asi po 4 nabitiach baterky a točení naskočil. 10 min. bežal v pohode, vypol som ho, dokončil vec ako vzduchový filter, poloosi a tak pod. Asi o 3 dni som sa chcel previesť, no zistil som, ze v palivovom filtri je málo nafty, čerpadlo nasalo vzduch a pri naštartovaní beží asi 20 sec. a potom zdochne. Nereáguje na pridávanie plynu.. Prečistil som aj sitko na nádrži, bolo zabité.. Ale robí mi to isté.. A viac menej ani poriadne neťahá naftu do filtra.. Nejaké rady? nemám tam tu ručnú pumpu, uvažujem, že ju tam dám.. Potom ma tiež napadlo, že to čerpadlo môže byť rozladené, ale to by mi prvýkrát po roku asi ani neštartlo.. / ten motor bol repasovaný pred tým, ako prestal chodiť/.. Ďakujem za všetky rady.. čerpadlo značky Bosh..
Návrat hore Goto down
 
Čerpadlo, palivový systém
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» palivovy filter
» palivovy filter-pomoc

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF II 1984-1991 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: