VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 centralne zamykanie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
liter
Začiatočník
Začiatočník



Registrácia : 12.07.2013
Počet príspevkov : 1

centralne zamykanie  Empty
OdoslaťPredmet: centralne zamykanie    centralne zamykanie  Icon_minitime12/7/2013, 13:10

ahojte, vedeli by sti mi poradit ohladne zapojenia centralu do golfa 3 .. v aute mam centralne zamykanie "vzduchovy kompresor" a dokupil som si central na DO ...
neviem na ktorý kablel to mam zapojit, nakolko cerveno-modry tam nemam ?
12 V +/- musim zapajat priama na beteriu, nakolko to mam v plane zapojit na kompresor, ktory sa nachadza v kufry ?
dakujem pekne

schema
centralne zamykanie  ?sa=0
Návrat hore Goto down
zuzko
Agent
Agent
zuzko


Male
Vek : 40
Registrácia : 04.09.2007
Počet príspevkov : 1724
Auto : opel vectra 2.0 16V
Bydlisko : malacky Tel:0907 849 756

centralne zamykanie  Empty
OdoslaťPredmet: Re: centralne zamykanie    centralne zamykanie  Icon_minitime11/1/2014, 21:34

ovladanie mas u vodicovych dveri ja si to vzdy najdem pomocou minusoveho polu prikladam ho na kable od zvazku z centralu z vodicovych dveri ak si najdem ten dany par ktory spina ten zapojim na dialkovy modul od centralneho zamykania naco by si sa trepal s kablami do kufra a ked rozoberies spodnu cast pod volantom resp spodny diel palubky pod volantom tam mas 12v privod naco az od baterky? Cool 
Návrat hore Goto down
 
centralne zamykanie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ake centralne zamykanie
» centralne zamykanie
» centralne
» vnutorne zamykanie

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF III 1992-1996 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Ostatné-
Prejdi na: