VW GOLF CLUB SLOVAKIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Klub fanúšikov a nadšencov značky VW Golf
 
DomovPortálE-ShopLatest imagesRegistráciaKontaktPrihlásenie

 

 zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Empty
OdoslaťPredmet: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Icon_minitime9/6/2013, 20:48

cawte, chalani posledne 4 dni som spozoroval ze mi motor huci ako vysavac,,, najviac pri 2000 ot/min.
spociatku som si myslel ze to roby servo,,, raz mi to tak hucalo ked som mal malo oleja v nadobke,,, ale po zhodeni remena nahonu serva a alternatora som to vylucil,,, zvuk sa nezmenil,,, slo to s pod krytu rozvodov, nechcel som to rozoberat lebo auto som potreboval a nahradny diel aj tak nemam hned kde poriesit,,, co to moze byt,,, stretol sa s tym niekto,,,?
rozvody su SKF, menene pred 40 000 km,
motor 1,4 16V, AXP najazdene 234 000 km
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Icon_minitime31/8/2013, 23:20

mozno ti remen sucha o ten kryt z vnutra...zhod kryt a kukni to.
Návrat hore Goto down
viloaj
Vodič
Vodič
viloaj


Male
Vek : 36
Registrácia : 24.06.2009
Počet príspevkov : 167
Auto : GOLF 4, 1,4 16V AXP r.v.01
Bydlisko : Košice - Stare mesto

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Icon_minitime3/9/2013, 19:54

temu mozete zmazat,,, zvuk vysavaca vychadzal z volnobezneho loziska spojky klimatizacie,,, auto ma uz 240000km,,, cize nic prekvapujuce ze nejake to lozisko uz odide. bolo dazive pocasie a vtedy to zacalo, no nasledujuci tyzden sa oteplilo a vsimol som si ze ked som jazdil cez den s klimu tak zvuk zmyzol ...
pre zaujemcov menit lozisko na volnobezke odkazujem ze je ho kus problem zohnat, ja som ho zohnal za 25€ , vyrobca ako prvo vyroba,,, no po vymene my odisla magneticka cievka spojky na klime,,, tak som musel kupit komplet novu cievku aj so spojku kde je uz aj lozisko , proste komplet, stalo to 45 € Very Happy Very Happy Very Happy
cize menit lozisko sa neoplati
Návrat hore Goto down
baciluss
VW Junior
VW Junior
baciluss


Male
Vek : 43
Registrácia : 05.09.2007
Počet príspevkov : 2241
Auto : VW BORA 99, 1.9TDI AGR(66kW v serii)
Bydlisko : VWalacky

zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Icon_minitime4/9/2013, 15:42

Vdaka cennym informaciam sa tema mazat nebude. Dik.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Empty
OdoslaťPredmet: Re: zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie   zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,,  pri 2000 ot je to najhorsie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
zvuk od rozvodov ako vysavac, co to moze byt,,, pri 2000 ot je to najhorsie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Po vymene rozvodov sa zmenil zvuk motora
» klesa teplota,cudny zvuk rozvodov
» Cim to moze byt?
» co hovorizte moze byt?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
VW GOLF CLUB SLOVAKIA :: GOLF IV 1997-2003 :: Servis & Pomoc a Tuning & Styling :: Motor-
Prejdi na: